Bu olabilir mi ?

Bi de nişanlısınız ha soyunana kadar sorun yoktu soyunup sevişmeye başlayınca neden pişman oldunuz ki sorduğunuz soru nişanlanacak kadar akıl baliğ olan birisinin soracağı soru değil keza olay da öyle. Önce temelden başlayın “çocuk nasıl yapılır?” Eğitimi falan alın.

Merak etme hiç bir şey olmaz çabalamak gerekiyor gebe kalmak için ben kendimden biliyorum evliyim 3 4 denemeden sonra kalmıştım ben gerçi kişiye göre değişir mi bilmiyorum ama için rahat olsun nişanlın bu konuda seni rahatlaması gerekiyor yani hani senin korkunu görmüyor mu içini rahatlatsin mesela yanlış bişi ama olsun olmuş bır kere onunla konuşsan daha iyi hissedersin canım

Hamilelik olur diyenlere dalga geçme diyorsunuz
Adınız gibi biliyorsunuz sürtünerek sadece sürüngenlerin çoğaldıgını

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

Birincisi hem üstüne bosalmamis sperm sana değmemiş içine girmemiş vahiy yoluylami gelecek bu çocuk karnına o kadar kolaymi yaw hamile kalmak acaba neden 5 senedir deniyorum ben

Ondan filan bişey olmaz ay burada insanların yırtıyor kendini hamile kalcaz diye şekilden şekile pozisyondan pozisyona giriyor
Sende boşa kuruntu yapma
Sevişeceksen tam seviş sevismeyeceksen hiç bu toplara girme
Kim bilir belki de ayrilacaksiniz tabi inşallah olmaz öyle bişey de yinede boşver düğünü bekle .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…