Bu kızın amacı ne

manyak herhalde.hiç cevap dahi vermem engellerim gider.

bu aılesınden sevgı gormemıs
nerde nasıl davranmasını bılmeyen
gosterıs meraklısı koca budalası
ınsanların herseyını gozetleyıp onlar gıbı olmaya calısan dolayısıyla karakterı kısılıgı oturmamıs
buldumcuk ne oldum delisi

senın boyle kızda numaranın ne ısı var allasen
ne nalet bı kız ya
resmen elımın tersıyle agzına carpasım geldı ıyı sabretmıssın

:)))) o da ayrı bir mesele
İlk başlarda Telefon numaramı ben vermedim ama sınıftan almış kolayca

Böyle bi insanla onca zaman konuşan siz de hiç normal değilsiniz.
O belli ki aşağılık kompleksli cahil bi insan ama bunu bildiği halde karşısındaki ile egosunu onca zaman tatmin eden "siz"e ne demeli bilemedim...

Böyle bi insanla onca zaman konuşan siz de hiç normal değilsiniz.
O belli ki aşağılık kompleksli cahil bi insan ama bunu bildiği halde karşısındaki ile egosunu onca zaman tatmin eden "siz"e ne demeli bilemedim...
Ben insan seçmem hanımefendi
Okul ortamında bir yerde mecbur herkesle bir iletişim oluyor ki içine girmedende bilemezsiniz
Koca üç yıl bu yukarda anlattıklarımdan başka bişi olmadı, ki zaten başta küçük olmasından paylaşım adına aramızda bişey olamayacağı için uzak durdum
Ancak ilk anlattıklarımı okuduysanız eğer hep yardım istiyordu ve daha diğer yüzünü görmemiştik
O isteklerinide nolur lütfen diye diye yaptırıyordu
Yoktan anlamıyor bende yardımcı oldum kendisine
Sanki onun harici dertleştiğim kankam demedim ya
Onca zaman konuştuğumuz sadece bunlar
Ondan sonrada evliliğiyle saçmalaması ve işlerime müdahale olmaya başladığı ilk iki üç hareketinden sonra tepkimi koydum ve hiç görüşmedik bir daha

İki yıl sonra geçen beni bulup msj atınca buraya yazdım nolmuş

Peşin hükümlü değilimdir ve İnsana insanca bakarım
Öyle davranırım
Baktım olmaz bırakırım

Bunun neresinden yıllarca muhabbetimiz olduğu veya sıcak bağlar kurduğum kanısına vardınızda
Bu insanla bu kadar konuşmamın normal olmadığını söylediniz

Evet istediği tüm yardımı yaptığım ve arkadan bana kısır dediğini duyduğumda egom tavan yaptı hiç sormayın

Hasta ya, bunun gibi bir arkadaşım vardı. Sürekli arayıp hoşlandığı çocukları nasıl tavlaması gerektiğini falan sorardı bana. Saatlerce anlatırdı, ben de boşver önüne bak diye saatlerce nasihat ederdim. Geçen sene benim üniversiteme geçti. Sürekli yazmalar, bunaltmalar. Vay efendim sen şunu nasıl aşık ettin kendine ki ben hiçbir şey yapmamıştım, çocuk kendi hoşlanmış. Vay efendim saçın böyle, kaşın böyle. Bana benzemeye çalışmalar falan. En son sinir oldum iyice, soğuk davranmaya başladım. Bu sefer de gidip arkadaşlarıma ona güvenme, göründüğü gibi biri değil falan demiş kendimi CIA ajanı gibi hissettim. Mesela ortak bir arkadaşımız yanıma gelse niye jasbafcenin yanına gidiyorsun? Başka zamanlar onun yanında mıydın bilmemne. Kızı bile delirmişti. Takıntılı kadınlardan korkmak lazım.

Aynısı sizinde başınızdaymış cidden :))

Insallah kadinlar kulubu üyesi oldugunu soylememissindir sayet ben senin kdr sabirli deilim bulaşırsa show haberde izlersiniz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…