Bu kızın amacı ne

Aslında çok haklısınız ders oldu bana
Küçüktür falan diye bakmamak gerek

Kadının boş vakti çok ya da sizi fazla takıntı yapmış. Benim bile gözüm korktu bu kadından. İnat ve nispet uğruna her şeyi yapabilecek biri gibi. Madem koymuşsunuz mesafeyi bırakın böyle kalsın:)

Aslında çok haklısınız ders oldu bana
Küçüktür falan diye bakmamak gerek

Bu arada sizin okulunuz bitti mi? Çocuğunuz da varmış Allah analı babalı büyütsün ve sizi birbirinize bağışlasın..

Şey dikkati mi çekti çok saçma ama Kız oğlum olacak demiş başkasına ama sonra size oğlun olmuş benim de kızım oldu demiş. O kısım ne, doğrusu ne anlamadım.

Benim okulum bitti yüksek yaptım hamileyken şimdi tezdeyim
Çok teşekkür ederim
Cahil işte oğlu olunca üstünlük sayarlarya herkese oğlum olcak demiş ama kızı olmuş
Benimde oğlum olunca msj atmış

Evlenince statüsünün level atladığını zanneden biri daha
Sınavınız olduğu gün terlemeliymişsiniz hiç bu kadar çekmek zorunda kalmazsınız.
Engelleyin gitsin. Takıntılı biri

Uzak dur gerek yok belli bu sana samimi oldugun an cok zarar vericek gormzden gel duyma cevap yazma engelle sanki hayatinda hic olmamis gibi davran kalbi kotu insanlar hayatinda yer edicegine yanliz kal daha iyi ben en cok oglum
Olucak ooooh diyip kizi olmasina koptum sanki evladin cinsiyeti olurmus gibi ayyy nefret ediyorum boyle insanlardan

Önce size özenmiş, size benzemeye çabalamış.
Sonra bu durum onda kıskançlığa ve rekabete dönüşmüş, gittikçe de çirkinleşmiş.
Hayatınızdan uzak tutun, muhatap olmayın, sizin arkanızdan dahi ne dediğini umursamayın, dinlemeyin.
Çok gereksiz bir insan.

Valla tahammül edemediğiniz insanları hayatınızda tutmayın... Koyun araya mesafe olsun bitsin. Hele böyle cahil kıskançları. Boşverin muhattap olmayın..

amaci olmayacak kadar cahil

Canım hak var hukuk var bir daha rahatsız ettiğinde gerekirse çirkinleşmek pahasına seninle bir avukat eşliğinde görüşelim istersen özel hayata müdahale etmek gibisinden dediğin anda böyleleri süt dökmüş kedi oluverir ve Allah hepimizi böyle hasta ruhlu insanlardan korusun yav

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…