Bu kızın amacı ne

cordyceps

Gece gece icat çıkarma, hadi... :))
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
929
685
kızlar bizim sınıfta bir kız var yaşı bize göre baya küçük, sürekli benimle takılmak istiyordu ancak çok ortak noktamız yok diye samimi olmasamda kızı kıramayıp dediği şeylere ortak oluyordum
Yani ne bileyim hadi yemek yiyelim mi
Hadi alışverişe gidelim mi falan tarzı

Bu arada ben evliydim o bekar.. Ancak bizim evimiz okuduğum şehirde olmadığından ve bende bekar kız arkadaşlarımla ev tuttuğumdan dolayı iyice fırsat buluyordu..
Bir gün yemekte bende evlenicem o zmn eşlerimizle dördümüz yemeğe çıkarız ne güzel olur demi fln diyordu
Bir günde tam finalimiz varken telofon açtı ben sıkıldım çalışmaktan bi işim var bana yardım etsene dedi, çok mu önemli sonra hallederiz dedim, nolur ya senin lenslerden istiyorum hiç almadım bilmiyorum nerden ne alıcamı nolur hadi dedi
İşi gücü bıraktık çıktık lens aldık, tutturdu yok ymk ısmarlıyacam, yok geç kaldık dedim ısrar etti gidip yedik bişeyler
Bu sefer tutturdu bize gidelim bunu gözüme tak ben bilmem dedi neyse gittik on saat sulanan gözüne lens takmaya uğraştım

Başka bir gün üzüntülü geldi sen nasıl kilo veriyorsun bana da söyle lütfen dedi çok kötüyüm popom basenlerim çok büyük dedi bende o aralar baya bi kilo vermiştim ama o sakıncalı çaylarla benimkide salaklıktı aslında bir ara beş kilo aldım diye zayıf olduğum halde kullandım ve baya baya zayıfladım, illa tutturdu nasıl yaptın diye ben de söylemek istemedim çünkü hadi bana bişey yapmadı ona bişey olsa vebalini nasıl veririm diye.. Sonra ona kalori diyetini anlattım listeler çıkardım bol bol su iç dedim çorba tariflerine kadar yardımcı oldum
Tabi bir iki yaptı bıraktı sonra

Birde bu geçenlerde evlendi hemde çok erken yaşta
Bana sorduklarında iyi evliliğime rağmen hiç ballandırmaz hatta okulunuzdan önce evlenmeyin de derdim
Ama bu evlenip okulu bıraktı başka şehre gidip orda dvm etmiş
Beni arayıp durur evliliğini özelini anlatıp dururdu
İşte biz sana çok özeniyorduk evlisin diye, ohh işte x x x ler koca bulamadı ben buldum bende evlendim falan saçma seyler anlatıp duruyordu
Bu konuşmalarıyla ne kadar cahil olduğunu ve sırf bu sebeple alelacele erkenden evlenmesine, ona çok acıdım

Benim çocuğum yoktu baya uzun yıllar istemedik bunu soran herkese dediğim ve bunu bildiği halde
Sonradan öğrendim ki başkalarına benim hakkımda kısır galiba yazık inş çocuğu olur diyomuş

Kendide telefonda bana ya şöyle oldu şu kadar geçti sence hamilemiyim diyo nerden bileyim cnm dr git deyince memnuniyetsizlikle biraz daha konuşup kapatıyodu

Birde yeni evli olmasına rağmen allahın hergünü her gece beni gözetliyomuş galiba çünkü ben ne zamn faceye girsem -ki ancak akşam girebiliyordum- gece 2 de 3 de msj atıyodu yine şarkı yayınlamışsın noluyo falan göndermemi yapıyosun diyodu
Ki eşimle hiç sorunumuz yokken varmışta bn anlatmıyomuşum gibi hava yaratıp deşip duruyodu

İnanın hayatımda en nefret ettiğim şey araştırılmak müdahale edilmek ki ailem kocam bile yapmaz bunu bilir beni.. o kadar çok sinirlenmeme rağmen dişimi sıkıp kalbini kırmıyodum cahildir yaşı küçük diye alttan alıyordum sadece bu saatte ne işin var facede kocan yokmu diyip iğneliyodum ama anlamıyordu

Birde erkek arkadaşlarımın benim paylaşımlarıma yaptıkları her yorumdan sonra da msj atıyordu
Bu kim ?
sana niye böyle yazmış?
dikkat et sanki asılıyo, gibi hadsiz şeyler yazıyordu
Saçmalama dedim tersledim, kapadı hmn çıkıyorum görüşürüz yaptı

Artık o kadar doldum ki sabah erken sınavım var uykusuz kalmışım sabah erkenden sınava gittim geldim yatağa zor attım kendimi car car car whtsptan msjlar gözümü yarım açtım baktım bu

Sabahın köründe 7 de msj atmış tel kapalıydı açıp yatınca ardı ardına yağmur gibi geldi
Nerdesin napıyosun
Niye faceni kapattın

Bende artık film koptu ne diyosun ya sabah sabah dedim
Ne ara baktında kapalı olduğunu gördün dedim
Gece üçte benle uyuyosun sabahı ilk benim facemlemi açıyosun anlamadımki yeter artık bunalttın be dedim
Geri yattım
Bu aldı sazı eline şimdiye kadar ne birikmişse içinde kustu
Seni mrk edende kabahatte işte
Ne seni araştırcam çok mu önemlisinde
Bir gün o kaf dağındaki burnun sürtcekte yere
O gün görcem de seni flnlar filanlar

Dedim ki neler neler varmış içinde hepsini kustun
Neler biriktirmişin dedim

Tuttu sen beni kıskanıyosun hep kıskandın
Sınıfta hep bana baktığını bilmiyomuyum
Benim kıyafetlerimi kıskandığını faln dedi
Baktım saçmalıyo çocuk bu dedim
Bende gülücükler gönderdim Kapattım
Bu dvm ediyo
Gül gül daha çok gülcen falan diyo
Dedim ki demk sen çok kıskanmışın ki hala uzatıyosun sus artık yazma dedim
Ben ne kıskancam be sanki kocamımı aldın diyo
Aptal aptal konuşmaya dvm etti yazmadım daha
Beş dkk geçti msj attı numaramı da sil bidaha yazma diyo :))
Dedim ki sen sil, sildim ztn diyo
O zmn daha hala niye yazıyosun dedim
Sen yazınca çıkıyo diyo yani kızayım mı güleyim mi şaşırdım

Ne bu şimdi ??

İki sene hiç konuşmadık zaten
Bu o ara doğurmuş ve hamileyken yakın arkadaşa demişki oh ben doğurcam hemde oğlan, o hala sapsız
Kızda bana söyledi güldüm geçtim bide okuyo bu cahil

Sonra okul bitince biz artık çocuk istedik, dğm yaptım
Geçen msj atmış
"Ayy cnm ya kim bilir nasıl güzel anne olmuşsundur
Öğrenince çok sevindim benimde bir kızım oldu
Oğlunun adı ne? "

Demiş

Hiç cvp yazmadım
Bu ne şimdi kızlar saf mı
Cahil mi gerçekten
Kıskanç ve tehlikeli mi
Anlam veremiyorum

Baya uzun oldu canı sıkılan okusun bari :))))

sakın ola ki bu kızla muhabbet etme. ben sana söyleyeyim arkadaşım. kendini , evini, çocuğunu ve eşini bu kızdan uzak tut. telefon numaranı değiştir. facebook gibi hesaplarını kapat yeni aç yada onun seni bulamayacağını sağla. sakın bir daha hayatına dahil etme bu insanı. kendini bilmez ve psikolojik sorunları olan biri bence. sana faydadan çok zarar sağlayacağına eminim. dıştan hareketleri iyi bile olsa niyeti kötü bu insanın... uzak dur . bu senin hayatında olsa ne olur olmasa ne olur. hayatına ne artısı var ne eksisi var. o yüzden bir daha görüşmemeni tavsiye ederim.

Numaramı değiştiğim ve tüm hesaplardan engellediğim halde yeni açtığım instgrmda bulup atmış msjı

Görüşmüyorum zaten ama son msjı görünce hayrete düştüm

bence tam bir gereksiz ben olsam hiç cevap dahi vermem.

var böyle mal bir arkadaşım tebrik etmek için yazmıs whatsaptasn gördüm cevap vermedim bile uğraşamam hiç aman uzak dursun..

İki satırlık adamları musallat ettik ömrümüzee ondandır böyle dibe vuruşumuz...

Cidden sabırlıymışsınız, ben muhtemelen bu tipi tanıdığımın 2. haftası şutlamıştım. Neden böyle hadsizlere aman kırılmasın diyip bu derece yüz veriyorsunuz ki? Bir de ne derse yapmışsınız. Asla ve asla cahil insanlara tahammül edemedim ve etrafımda tutmadım. O yüzden hiç böyle hadsizleşip canımı sıkamadılar...

Engellesene şunu takip edemesin seni.
Buldumcuk olmuş, evlilik delisi.
Virüs gibi resmen.
Tehlikeli bir tür.
Hazır iletişimi koparmışken aman ha tekrar bulaşma.
Bende öyle düşünüyorum
Aynen bulaşır mıyım hiç
De ortak çok arkadaş varken illa lafı geliyo
Millete ne dicemide bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…