Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Çocukta işte hep kendini savunuyor. Bu cocuk muhafazakar ve onun deyimiyle hep sofilerden bulmus ve sofılerle anlasamamış.yok cıddı sekılde Evlenırse mutsuz olacagını söyliycem. Cocuk 1bucuk ay önce hızlandıralım herseyı demıs. Ama ilgisizlik baslayınca kız agırdan almaya baslamıs. Cocuk eşimi bile daha cok arıyor inanın.

Aslında her şey çok açık. Adamın kötü niyetli olduğunu zannetmiyorum. Evlenmek istiyor ve ben buyum diyor. Evlenince de aynı iş aynı aile aynı hayat şartları olacak bir değişiklik olmazsa ve adamın yaklaşımı yine böyle olacak muhtemelen. Daha fazla ilgi göstermek istemiyor demek ki başta biraz zorlamış o da zaten bir süre devam etmiş orijinal haline dönmüş. Evlenince ne kadar değişebilir ki olumlu anlamda? Arkadaşınız böyle devam etmek istiyorsa bile bile edecek ,kabul etmiş olacak . Ha siz yine uyarırsınız ama karar onun zaten farkında da sadece bir umut daha iyi olsun istiyor bence

Hizmetçi olacagini anlamış zaten yaş farki da var yola cikmamisken boşversin derim
Diyor ki bana sevgisini gösterir ilgilenirse aılesıne bakarım, herseyı yaparım dıyor. Yanı aileye bakmak onun ıcın hıc sorun degıl. Sorun ilgisizlik. Ama degıssede gene eskıye döner o bence

Dünyada bir erkek o mu var? Üzülecek başka birşeymi bulamamış

Bir de çalışıp kira mı ödeyecekmiş? İkizlere de hamile kalır çocuk da bakar bu. İnsan değil mübarek.
Diyorum oranın kirasını ve bu evın kirasını nasıl verecek. Ben de calısırım öderiz dıyor. Ki babası emeklı ama alkole veriyor parayı

Bugün biraz uyardım. Şimdi eşimin de arkadaşı böyle kötülemek ıstemıyorum. Ara bozmak falan da istemiyorum. Biraz söyledım fıkırlerımı. Ama herseye olumlu bakıyor.

Diyor ki bana sevgisini gösterir ilgilenirse aılesıne bakarım, herseyı yaparım dıyor. Yanı aileye bakmak onun ıcın hıc sorun degıl. Sorun ilgisizlik. Ama degıssede gene eskıye döner o bence
Aynen öyle. Seviyorsan biriyle ilgilenirsin. Ismarlama ilgi olmaz. İllaki biter o ilgi. İlgi gostersin ailesine bakayim demekte pazarliktir. Duygusal meselelerde hisler çalışmali mantik kurup pazarlik icine girmek mutsuz evlilik getirir bana göre

Dertsiz başına dert arıyorsa evlensin,özellikle ortak iş kısmını okuyunca tek dediğim kaçsın . O işler insanı bitiriyor.Gerek yok hayatını berbat etmeye.ayrılsın yoluna baksın bence

Eger bana ılgı göstermezse ben o evde hizmetci olurum kafasında. Ama hizmetci de olsa bosanmak yok. Bir ömrü çöp olup gidecek. Yok uyarcam ben onu. Çocukla konuscak zaten. Belkı kısa süreli duzelır cocuk ama gene öyle olur

Dertsiz başına dert arıyorsa evlensin,özellikle ortak iş kısmını okuyunca tek dediğim kaçsın . O işler insanı bitiriyor.Gerek yok hayatını berbat etmeye.ayrılsın yoluna baksın bence
Ortak işte kımın ihtiyacı ne kadarsa o kadar alırmıs. Mesela abisinin cocugu ameliyat oldu 8bın tl.abısı kasadan 8bın TL aldı

Aynen kesinlikle eski haline döner. İçinden gelmiyor demek ki adamin

Bugün biraz uyardım. Şimdi eşimin de arkadaşı böyle kötülemek ıstemıyorum. Ara bozmak falan da istemiyorum. Biraz söyledım fıkırlerımı. Ama herseye olumlu bakıyor.

bu derece polyanna olmak için nasıl büyük bir travma yaşamış acaba kız çok merak ediyorum

Muabbet yok aralarında bir paylasin yok. Nasılsın iyi misin hep böyle. Ne heyecan var ne bırsey
Yazık yani tabiki anneye de babaya da yada hayattan taviz belki verilir ama karşılığında sevilmek ister onemsenmek ister ben sanmıyorum adamın ondan hoslanfigini yoğunluk aile sıkıntıları bahane eğer begenseydi hepsini bir kenara atardı .yada konuşmalarında biraz tavlayici olurdu .sanırım adam Mantik evliliği olarak kızı düşündü ama içi de isiinmayinca yogunum felan bahanelerini buldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…