Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Bu kişiyle evlenilmez
Evlenince de bosanilir
Kadının değeri olmaz çünkü bu adamlar için.

Öyle öyle. Eve çocuk bakıyor ama. Çocugun babası emeklı ama alkol sigaraya verıyor aldıgını. Yanı arkadaşom dıyor ki bız evlenince napacak babası parayı verır kirayı dıyor. Ama bır emeklı maasına hayatta gecınemezler. Ayrıca babası aşırı alkolık, sıgara cok ıcıyor. Zaten baska ıste yapamadıgı ıcın abisiyle dukkan acılar. Şuan kadın kendı wc ye falan gıdıyor da tek sıkıntısı kafası gıdıp gelıyormuş.Yardımcı falan zor gıbı. Kız zaten bakarız dıye en başta söylemiş. Kız dıyor kı ben Temızlıgını de yaparım, yemegını de dıyor. Ama ıkı ev ıdare etmek hıc kolay degıl. Evlenırlerse mecbur aynı ev olur. Ayrı ev yürümez gıbı. 3 ev olursa cok maddı sıkıntı cekerler.

Kızdan haberi yokmu kadının? E tabi oğlunu evlendirirse kim bakacak onlara kadın haklı, bakıcı lazım. Aklı basinda olan bi kiz kabul etmez cunku boyle birseyi. Kadın bildigi icin oğlum evlenemez diyor.
Kadın kızı bılıyor da resimden görmüş sadece. Zaten cocuk o kadar cok kızla konustu kı. Ben 3 4 yıldır tanıyorum. Inan her ay bir kızla konu surdu. Cevresındekı herkes ona kız buldu. Ama olmadı hıc bırıyle. Benımde aklıma bunu almıyordu. Cunku 1 2 gunden uzun sürmezdı konusmaları

E madem öyle niye tanıştırdınız arkadaşınızı?

Nasıl bir ilişki olacak o evde hizmetçilik yaparken erkek kişisinden nasıl ilgi görecek. Anladığım kadarıyla daha yolun başı ortada ilerlemiş bir şey de yok. Adam daha ilgilenmiyorsa nasıl evlenecekler zaten. Bence uzatmasın yaşı daha genç daha iyileri gelir

Arkadaşınızın sokıntılı bir aile hayatı var galiba. Sevgi ve değer görmeden büyümüş belli ki. Baskı görerek. Evliliği de bir çare zannediyor. Bu zihniyetteki kadınlar için yapılabilecek bir şey olmuyor maalesef. Algıları kapalı oluyor. Umarım burada yazılan şeyleri arkadaşınıza anlatır ve bu yoldan dönmesini sağlarsınız.

E madem öyle niye tanıştırdınız arkadaşınızı?
Çocuk hep dıyordu ki yaa kafama göre bırını bulamadım.,kızın bırı cocugun baska sehre gitmesini istemıs, bırı yok okumuş ezmiş bunu. Bu tarz şeyler söyledi. Kafama göre düzgün bır kız yok derdı. Şimdi cocuga da hak veriyorum. Aılesını atamaz. Ama abisiyle sorumluluk paylaşabilir.

Onu arayıp ya da yüzyüze gelınce herseyı anlatacağım. Ama aıle konusunda basına gelecekleri söyledım. Onlar büyüğümüz bakarım ben nolacak dıyor. Büyük cesaret bu.

24 yasına kadar hıc erkek arkadaşı olmamis. Ondan cok baglandı sanırım buna. Şuan kı konusma ları kız trıp attı dıye sabahları günaydın nasılsın ailen nasıl? Akşamları gunun nasıl gectı, ben yorgunum yatcam. Bu kadar kısaymış

Kadın boşanmayabilir sorun değil bu erkek için .
Hatta daha iyi
Evde birileri işini görür çocuğa bakar.
O da zaten kendisi icin kadının değeri olmadığından aldatadurur
Aldatacaj bırıne benzemiyor da. Kadının işi cocuk baksın kafasında gıbı. Evlenmek ıcın evleniyor. Öyle ortada aşk yok. Ama baslarda inanın kız agırdan alırdı, cocuk bulusmak ıcın can atardı. Şuan hersey tersine döndü
O ılgılı kısı gıttı. Bı odun gedı3

Madem siz tanıştırdınız arkadaşınıza söyleyinmantıklı düşünemediğini. Erkek arkadaşlık böyle bir durum değil zaten paylaşım olur orda

Sizin gibi arkadaş düşman başına şaka bir yana , öyle her ay farklı bir kızla konuşan adam muhakkak sorunludur. Arkadaşınıza nasıl kıydınız ? Aynı ortamda yalnız bile bırakmazdım ben . Hatta kız o tarafa baksa cıssss derdim .
Umarım arkadaşınız bu yanlıştan bir an önce döner .

Onunla bununla tanışmış en fazla konusmasi 1 2 gun süren bir erkekle asla arkadaşımı tanistirmazdim. Cunku zaten 3 4 yilda kafa yapısını nasil bir ailede yetiştiğini bilmeniz lazımdı. Bana kızmayın ama arkadaşınıza kötülük yapıyorsunuz. Bu konuşmaları lütfen arkadaşınıza okutun. 17 sayfa olmuş bi tane olumlu yorum yok. Milletin anne babasının kahrını çekeceğime oturur anne babama bakarım daha iyi. Ayrıca yasi daha küçük daha kimler kimler çıkar karşısına. Artık dahada ne diyelim evlenirse kendi bilir.

Madem siz tanıştırdınız arkadaşınıza söyleyinmantıklı düşünemediğini. Erkek arkadaşlık böyle bir durum değil zaten paylaşım olur orda
Zaten dedım ona. Bız eşimle sevgiliyken sabahlara kadar konusur dik. Şuan evlıyız hala sızden cok konusuyıruz. Normal degıl dedım. Zaten farkında. Hatta agladı ve gercekten uzuldum kıza

çocuğun borçları var, 1 dükkandan 3 ev geçindirmeye çalışıyorlar, kv alzheimer, kp alkolik, çocuk ilgisiz.
siz bile burada kaç kişi yazdı hala "ama annesi şu an tuvalete gidebiliyor" diye hastalığı hafifletiyorsunuz. bire bir okuduğunuz halde ciddiyeti anlayamadınız, o kızın gözü zaten kör, o hiç anlamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…