Bu kadın gibi olabilirmiyim?

Ben de kilo aldim biraz, 32 beden bile giyiyordum bir ara ama şuan tam 34 bedenin icindeyim.
Benim en güncel ölcüler şuan
Popo 89 bel (ince yerinden) 65 😬

Daha kilo alma niyetim yok.
En güzeli yaf
Bel Inceltmek icin kahve cips aburcubur kesmişim ömrümde ilke defa,ben böyle seylere gelemem ...hem kilo vermemeye çünkü 48 den 52 çıkmıştım hem beli inceltemye uğraştım su an 67 cm stabil
Benim icin kilo alma olayi bitmiştir...
Yoga ve hafif sporla kıvrımları korumak yeter

ben hasta olduğum için vermiştim
çok korkunç günlerdi
aşırı zayıflık iyi birşey değil buna neden özeniliyor anlamıyorum.

ki ben kilo verirken yüzümden ayaklarıma heryerimden veriyorum (alırken de öyle)
dengeli veriyorum hani avurtlarım çökmüyor öyle birden bire, ona rağmen somalili aç çocuklar gibiydim herkes (yurtışında yaşıyordum, bindiğim otobüslerde şoför bile) "matmazel isterseniz sizi hastaneye götürebilir ya da ambulans çağırabilrim" diyordu
insan bunu niye istesin ki
Herşeyin fazlası zarar kilo, zayıflık ne olursa ama işte özenme gibi bir hastalık başlamış maalesef.
Çok geçmiş olsun sizede şimdi nasılsnz peki

En güzeli yaf
Bel Inceltmek icin kahve cips aburcubur kesmişim ömrümde ilke defa,ben böyle seylere gelemem ...hem kilo vermemeye çünkü 48 den 52 çıkmıştım hem beli inceltemye uğraştım su an 67 cm stabil
Benim icin kilo alma olayi bitmiştir...
Yoga ve hafif sporla kıvrımları korumak yeter

Ben de evde yoga yapiyorum bundan fazla kilo almam artik bu halimle kalirim belimi biraz inceltebilirsem iyi olur ama oldugu kaaaddar olmadigi kader. 😂

Kahve cips cikolata dondurma hayatimdan cikartamadim hiç sadece az yiyorum. 😂

Herşeyin fazlası zarar kilo, zayıflık ne olursa ama işte özenme gibi bir hastalık başlamış maalesef.
Çok geçmiş olsun sizede şimdi nasılsnz peki
teşekkür ederim. 15 yıl önceydi. iyiyim şimdi. hastalığım kronik.... geçmeyecek hiç ama onunla yaşamayı öğrendim.

Ben de evde yoga yapiyorum bundan fazla kilo almam artik bu halimle kalirim belimi biraz inceltebilirsem iyi olur ama oldugu kaaaddar olmadigi kader. 😂

Kahve cips cikolata dondurma hayatimdan cikartamadim hiç sadece az yiyorum. 😂
Geçen sene iste sonbaharda falan bir kac ay bıraktım zaten senede bir kac ay hep ara veririm kahveyi çünkü bünyeye ağır geliyor ama ilk defa bilinçli ara verdim 😄
Valla evdeki kahve neyse de kahvecilerdeki cok fena çok 😬 nolduysa ondan oldu 😆 epey abartmıştım bende
67 cm görünce tekrar aynı düzensizliğime devam 😄

Selam kızlar yani şimdi bu dertmi bilmem ama benim için dert çocukluğumdan beri kilo sorunum var şuan 22 yaşındayım boyum 168 kilom 100 civarı güzel zayıf kadınları gördüğümde hiç kıskanmam yada ah onlar gibi olsam demem en fazla Allah sahibine bağışlasın der geçerim sanırım bu rahatlığım yüz güzelliğimden kaynaklı yüzüm gayet güzel ve kilolu olmama rağmen çok şişkin değil herkes yüzün çok güzel der ama bunu beni motive etmek için değil gerçekten söylerler zayıf olsam çoğu güzel kadından daha da güzel olurum. Hiç bir ünlününde dış görünüşünü kıskanmadım bir tek maddi ve aile özgürlüğünden dolayı Kylie Jenner'ın yerinde olmak isterdim ama bu haset gibi algılanmasın kim sonuçta aileden zengin kendide milyarder güzel özgür bir kadın olmak istemez ki?😂 Neyse konu bu değil. Ergenliğimden beri Valeria Lukyanova gibi fiziğim olmasını isterim kaş göz saç rengi olarak değilde vücut olarak bu kadın gibi olmak istiyorum kimi beğenir bu vücudu kimi beğenmez kimi yapay der herkesin zevki farklıdır ama ben beğeniyorum ve bu benim için gayet yeterli bu kadın gibi vücudum olmasını istiyorum. Diyet ve sporla 7,8 ayda 100 kiloluk biri bu kadının fiziğine dönüşebilirmi ve boyum 168 bu kadın gibi görünmem için kaç kilo olmam gerek? Fotoğrafını ekledim. Eki Görüntüle 3041551 Eki Görüntüle 3041552 Eki Görüntüle 3041553 Eki Görüntüle 3041555 Eki Görüntüle 3041557
olabiirsin . Bi dolu ameliyat gecirdi. Ailede de bel inceymis guzellermis . Bi de eye kemiklerini aldirinca olmus sana barbi. Baya para gider .

Geçen sene iste sonbaharda falan bir kac ay bıraktım zaten senede bir kac ay hep ara veririm kahveyi çünkü bünyeye ağır geliyor ama ilk defa bilinçli ara verdim 😄
Valla evdeki kahve neyse de kahvecilerdeki cok fena çok 😬 nolduysa ondan oldu 😆 epey abartmıştım bende
67 cm görünce tekrar aynı düzensizliğime devam 😄

Ben disarda o şuruplu karamelli kremali kahvelerden hiç içmem. En keyiflisi damla sakizli Turk kahvesi. ✨ ✨😁 Bir de sütlü Turk kahvesi.

Selam kızlar yani şimdi bu dertmi bilmem ama benim için dert çocukluğumdan beri kilo sorunum var şuan 22 yaşındayım boyum 168 kilom 100 civarı güzel zayıf kadınları gördüğümde hiç kıskanmam yada ah onlar gibi olsam demem en fazla Allah sahibine bağışlasın der geçerim sanırım bu rahatlığım yüz güzelliğimden kaynaklı yüzüm gayet güzel ve kilolu olmama rağmen çok şişkin değil herkes yüzün çok güzel der ama bunu beni motive etmek için değil gerçekten söylerler zayıf olsam çoğu güzel kadından daha da güzel olurum. Hiç bir ünlününde dış görünüşünü kıskanmadım bir tek maddi ve aile özgürlüğünden dolayı Kylie Jenner'ın yerinde olmak isterdim ama bu haset gibi algılanmasın kim sonuçta aileden zengin kendide milyarder güzel özgür bir kadın olmak istemez ki?😂 Neyse konu bu değil. Ergenliğimden beri Valeria Lukyanova gibi fiziğim olmasını isterim kaş göz saç rengi olarak değilde vücut olarak bu kadın gibi olmak istiyorum kimi beğenir bu vücudu kimi beğenmez kimi yapay der herkesin zevki farklıdır ama ben beğeniyorum ve bu benim için gayet yeterli bu kadın gibi vücudum olmasını istiyorum. Diyet ve sporla 7,8 ayda 100 kiloluk biri bu kadının fiziğine dönüşebilirmi ve boyum 168 bu kadın gibi görünmem için kaç kilo olmam gerek? Fotoğrafını ekledim. Eki Görüntüle 3041551 Eki Görüntüle 3041552 Eki Görüntüle 3041553 Eki Görüntüle 3041555 Eki Görüntüle 3041557
Bu kadın gerçek mi şimdi?Tövbe Bismillah😧.

Bacım bunlar estetik mucizesi boşuna kıskanma aileden zenginsen kendine sağlam bir estetikci bul böyle olursun zaten ha zengin değil misin o zaman iradene sahip ol bende senin gibi hep kilo problemi yaşadım şimdi iki çocuk annesiyim deli gibi bir istek geldi buradaki zayıflama grubundaki arkadaşlarımda çok motive ediyor gel sende bizim gruba mis gibi kilo verirsin kal di ki ben nefsime hakim olamazdim herşey kafada bitiyor emin ol sonrası çorap söküğü

X