Bu kadın gibi olabilirmiyim?

ben 42 kiloyum benim belim bile bu kadininki kadar ince degil gerisini siz dusunun

Eğer doğuştan bel oyuntun varsa bu kadına benzer olabilirsin, ama kendisi kaburgalarını aldırdığı için bu denli ince bir belin olmaz sanıyorum. Burda olay fizyolojide bitiyo biraz. Boyuna göre Max olman gereken kilo 58-60 arası ama bu kabaca bir hesap tabi. Sık bir diyet ve spor programı oluşturman gerekiyo ki zayıf biri olsan bile bu denli bir şekillenme için kendi başına yapacağın spor yetmez kesinlikle bir personal trainerdan yardım almalısın. Olmaz değil ama sabredersen daha bile iyisi olur. 1-1.5 seneye bu kadına taş çıkarak seviyeye gelebilirsin.

Bu arada yüzün ne kadar güzel olursa olsun kilon çok fazla. Mevzuya güzellik değil sağlık açısından yaklaşmanı öneririm

O beli sporla falan yapmaniz mümkün degil.
İnstagramda birsürü doktor var bence onlara bi sorun şu siralar moda kum saati estetigiydi sanirim .

Gercekten hic güzel ve dogal durmuyor kadının heryeri yapay🤷🏼‍♀️

Beklentiniz çoooook yüksek 7 8 ay bu süre için çok kısa ve kemik yoğunluğuda her insanda farklı
Belki 3 senede sadece diyet ve sporla alt sınırlara düşersiniz ama bacak boyu bile farkeder her insanın anatomisi farklı
Siz sanıyorsunuzki her ay belli miktarda vereceğim ve hemen iplik gibi olacağım
Kilo versen dahi o derinin kendini toparlaması için dahi geçen bir süre var
Sporla biyere kadar olabilir
diyete dirayetli bir biçimde devam edilirse vücut anca sıkılaşır

.

Son düzenleme:
Estetikler icin cooook paraniz varsa ve iyi derecede photoshop kullanabilirseniz ayni bunun gibi bir gorunume ulasabilirsiniz.bir de bunlarin gercek olduguna inanan kitleye sahip olmak lazim😁

Diyet ve sporla değil, profesyonelce yapılmış bir şopla bu hale gelirsin 👍🏼
:kahve:
100 kilo olarak halinden kısmen memnun olan birinin de Valeria ya dönüşme isteği enteresan.

161 boyumla sporla birlikte 85 ten 55 e düşmüştüm de belim 72 cm den daha ince olmamıştı. Üstelik bel için ekstra çalışıyordum. Vücut yapısı da önemli benim kupkuru bir totom ve dümdüz inen bir gövdem var bel oyuntum asla yok.

64 cm belim kilo alicam diye yırtınırken 70 cm oldu...o gun vazcaydim balıketlilikten 🤭 ince belimle 52 kg da cok iyim varsın erkek olayim hahah 🤣🤣🤣

Ben de kilo aldim biraz, 32 beden bile giyiyordum bir ara ama şuan tam 34 bedenin icindeyim.
Benim en güncel ölcüler şuan
Popo 89 bel (ince yerinden) 65 😬

Daha kilo alma niyetim yok.

Selam kızlar yani şimdi bu dertmi bilmem ama benim için dert çocukluğumdan beri kilo sorunum var şuan 22 yaşındayım boyum 168 kilom 100 civarı güzel zayıf kadınları gördüğümde hiç kıskanmam yada ah onlar gibi olsam demem en fazla Allah sahibine bağışlasın der geçerim sanırım bu rahatlığım yüz güzelliğimden kaynaklı yüzüm gayet güzel ve kilolu olmama rağmen çok şişkin değil herkes yüzün çok güzel der ama bunu beni motive etmek için değil gerçekten söylerler zayıf olsam çoğu güzel kadından daha da güzel olurum. Hiç bir ünlününde dış görünüşünü kıskanmadım bir tek maddi ve aile özgürlüğünden dolayı Kylie Jenner'ın yerinde olmak isterdim ama bu haset gibi algılanmasın kim sonuçta aileden zengin kendide milyarder güzel özgür bir kadın olmak istemez ki?😂 Neyse konu bu değil. Ergenliğimden beri Valeria Lukyanova gibi fiziğim olmasını isterim kaş göz saç rengi olarak değilde vücut olarak bu kadın gibi olmak istiyorum kimi beğenir bu vücudu kimi beğenmez kimi yapay der herkesin zevki farklıdır ama ben beğeniyorum ve bu benim için gayet yeterli bu kadın gibi vücudum olmasını istiyorum. Diyet ve sporla 7,8 ayda 100 kiloluk biri bu kadının fiziğine dönüşebilirmi ve boyum 168 bu kadın gibi görünmem için kaç kilo olmam gerek? Fotoğrafını ekledim. Eki Görüntüle 3041551 Eki Görüntüle 3041552 Eki Görüntüle 3041553 Eki Görüntüle 3041555 Eki Görüntüle 3041557
6 ayda neden olmasın. Çok makul bir istek.

He tamam o zaman bende Allah korusun hasta faln oldun sandım 😅 en deli çağlar enerjin çoktur fazla hareketten gitmiştir 😁
ben hasta olduğum için vermiştim
çok korkunç günlerdi
aşırı zayıflık iyi birşey değil buna neden özeniliyor anlamıyorum.

ki ben kilo verirken yüzümden ayaklarıma heryerimden veriyorum (alırken de öyle)
dengeli veriyorum hani avurtlarım çökmüyor öyle birden bire, ona rağmen somalili aç çocuklar gibiydim herkes (yurtışında yaşıyordum, bindiğim otobüslerde şoför bile) "matmazel isterseniz sizi hastaneye götürebilir ya da ambulans çağırabilrim" diyordu
insan bunu niye istesin ki

Estetikler icin cooook paraniz varsa ve iyi derecede photoshop kullanabilirseniz ayni bunun gibi bir gorunume ulasabilirsiniz.bir de bunlarin gercek olduguna inanan kitleye sahip olmak lazim😁
Hemen hemen böyleydi bu kadın. Yıllar önce beyaz şovda çıkmıştı. Ama yaşlanmıştır o da artık🤪

X