Bu kadarı da fazla...

N

NiDaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi NiDaa
arkadaslar esım gorumcemın ustune cok fazla dusuyor..dun tatılden konusyorduk balayı yapacagımız yere gıdelım dedım.oda evet gıdelım cok guzel vakıt gecırdık orada dedı..sonrada gorumcemın bızımle gelmesını ıstedı..sok oldum..onlardan ne yardım gordude onların bızımle tatıle gelmesıne hak verıyor anlıyamadım..eger haksızsam haksızsın dıyın..ben hıc bırsey dıyemedım..sustum kaldım..ama 1 sene calıs bır tatıl hakkı dogsun onuda hıc sevmedıgın gorumcenle gecır varmı? boyle dava ya..

• Konu Sahibi NiDaa
Ne abiler varmış şaşırdım valla... benim abimin eşi böyle bir şeyin lafını bile ettirmez.. üstelik benim hiç bir kötülüğümü görmediği halde.. valla canım ne yorum getirsem diye düşündüm yumuşak bir dille eşine söyle başbaşa gidelim diye. hadi şimdiden iyi tatiller sırnaşık şey görümcensiz tabii...

• Konu Sahibi NiDaa
böyle kuyruklu işlere sinir olurum,
evlisin,çoluk çocuk yok, başbaşa güzel ,romantik bir tatil planı yaparken,
hoop üçüncü biri,
bence gereksiz,
yaşadığımız günlerin kıymetini bilemiyoruz,
tadını çıkararak yaşmak varken ,
lüzumsuz şeylerle hayatı zehir ediyoruz kendimize ve çevremize,
eşinize anlatın başbaşa kalmak istediğinizi,
anlar belki,
tabii bir de yeni evli çiftlerin peşine takılma heveslisi olan tiplere anlatmak lazım
bazı şeyleri ,
offf zor dengeler , alah kolaylık versin herkese...

• Konu Sahibi NiDaa
Evet canım, çok haklısın. Görümcen bekarmı? Yani aslında belkide eşin nezaketen davet etmiştir ama bence görümcen gelmemeli. Böyle bir teklidfi kabul etmemeli. Eşine kızma bence aralarında olan bir diyalogdan dolayı çağırmak zorunda kalmış olabilir.

• Konu Sahibi NiDaa

çok doğru, tekif gelse bile kabul edilmemeli,
saçından sürüyüp götürecek hali yok ya..

• Konu Sahibi NiDaa
sinirlenmekte haklısın cnm.ama niye susuyorsun.önce eşinle konuş.ardından görümceye istenmediğini hissettir.hoşlandığın biri olsa hadi güzel vakit geçirirsiniz diycem.ama sevmiyorum diyorsun.sanırım senin bu duygularından pek haberdar değiller.valla zehir olur tatil.eşindende her eve lazım.ne iyi bir abi kendisi

• Konu Sahibi NiDaa
Yok daha neler , vermeyin kocalarınıza bu kadar cesaret yahu...:1closedeyes:

Teklif bile edilemez ...şakkıdı

• Konu Sahibi NiDaa
Kocanla basbasa tatile gitmek en dogal hakkin tabiki

Fakat burda görümcenden ziyade esin hatali, sana sormadan etmeden niye evet diyorki?:1closedeyes:

Hem niye sustunkibenneyaptımkiorda hemen demeliydin, Hayir ben kocamla bas basa tatil yapmak istiyorum, kimse kusura bakmasin

• Konu Sahibi NiDaa
evet gorumcem bekar..bende yengemın tekıyle cok ıyı anlasırım..bekarken aramızdan su sızmazdı..ama hıc bır tatılllerınde ben gıttıgımı hatırlamam.gorumcemle 3 sene oldu tanısalı ama aramızda hıc bır bag yok sankı yabancıyız.kendı yasıtım normalde herkezle ıyı anlasırım ama onla tık yok..nıye bılmıyorum sevemedım kızı bana bır soyledıgı laf cok batmıstı..dugun gunu dugun bıttı onların evıne gıtmıstık..benım yengem ılk geceden hamıle kaldı ondan konusyolardı yengem de ordaydı..bana dondu herkezın ıcınde buda oyle olur dedı..bu da ılk geceden hamıle kalır dedı..bu arada benım ısmım bu..

haklısınız...eşinizle birlikte tatil yapmak istemenizden doğal ne olabilirki...
bir tek şey yanlış bence..."onlardan ne yardım gördü de bizimle tatile gelmelerini istiyor" mantığı yanlış bence...kardeş yardımı olsa da olmasa da kardeştir...değişmez...
eşinize itiraz edecekseniz de ki mutlaka edin, bence bu sözü kullanmayın ki haklıyken haksız duruma düşmeyin...
ben seninle başbaşa tatil yapmak istiyorum deyin...

Son düzenleme:
Görümce ile tatil kabus olur benim içinde,
hele bekar ve abisi ile eşini kıskanırsa,
tatil dönüşünü düşünmek bile istemiyorum

canım tatile daha çok var,
o zamana kadar eşini kafaya almanın yollarını bul

bide kızlar daha gorumcemın haberı yok tatıl meselesınden sadece kocamın fıkrıydı benle paylastı..ama bayramda yanlarına gıdıcegımız ıcın buyuk ıhtımal haberı olacak..

Bayrama gidene kadar eşine başbaşa geçirmek istediğin tatil için önünde bir kaç günün var,
eşine görümceni ve ailesini eleştirmeden
sen ve ben diye bahset canım

Benim abimde çağırır beni böyle şeylerde.Eşide destekler.Ama ben kesinlikle gitmem.Ne öyle kuyruk gibi.Burda en büyük suç görümcenin.Nasıl rahat edecek bilemiyorum yani

eğerki seviyor olsaydın,yani anlaştığın biri olsaydı,
kalabalık gidiliyor olsaydı,yani arkadaşlar vs o zaman diğeceğim bir şey yok...
ama bu durumda sevmiyorsun bu bir,başbaşa bir tatil istiyorsunuz bu iki,sanırım çokta yeni evlisiniz bu da üçç..
bende bu durumda olsam asla istemezdim canım,sana sonuna kadar hak veriyorum..
ama bu konuyu eşinle tartışmadan hallet canım...çok hasas bir konu.
.

Canım bence bunu kocan görümcene anlatmadan bir an önce kocanla konuş. Başbaşa olmak istiyorum de. Bunda garip veya utanacak bir durum yok.

bekar birinin evli bir çiftle tatil yapması kadar saçma bişey olamaz bana göre
siz başbaşa kalmak isityorsunuz doğal olarak onun ne işi varki? hadi evli olsa dicem eşiylen birlikte gelir güzel keyifli bir tatil geçirilir arada yemeklerde buluşulur felan ama böyle çok gereksiz
böyle durumda ben eşime ozaman sen kardeşinle tek başına git ben rahatsiz etmeyeyim sizi derdim

sanırım görümcenizi sevmiyorsunuz
her tatil ben teklif ederim görümceme hadi beraber gidelim diee
gecen yazda beraberdik
tatil illa basbaşa olacak die bi kaide yok bence
kalabalık olunca daha zevkli olur yerimseniben

Ne kadar saçma bi durum cnm nie sustun ki kırmadan eşine söle bence bitanem ben kimseyi istemiyorum kocamla baş başa tatil yapmak istiyorum bide şirinlik yapıp sadece ikimizz daha romantik olur de=) kırılmasın yani....

kesinlikle aynı fikirdeyim...:1hug:
davanızda haklısınız ancak yürüttüğünüz mantık yanlış...
öfkeyle kalkarsanız zararla oturursunuz, direk kardeşini istemiyorum çok itici gelir bir insana biraz daha yumuşatın hem bakış acınızı hem cümlelerinizi...
"ben seninle baş başa olmak istiyorum hayatım hem ileri de bol bol beraber gideceğimiz tatillerimiz olur bu tatil başbaşa olalım benim buna ihtiyacım var deyin"... bunun yerine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…