Bu kadarı da fazla...

size yardım edip etmemelerni bir kenara bırakın.sonuçta yeni evli saylırsınız ve yanlız tatil yapmak hakkınız..bu zamanlarda yanlız olmayacaksınız da ne zaman olacaksınız

eşiniz hatalı size sormadan ikiniz adına teklif ettiği için

görümceniz asla kabul etmemeli,abi siz gidin başbaşa tatil yapın demeli

ben olsam madem öyle sana kardeşinle iyi tatiller ben hiç bir yere gelmiyorum derim :1closedeyes:

başbaşa romantik bir tatil geçirmek istediğinizi söyleyin.:eek:
ben bu tatil için ne güzel çamaşırlar almıştım deyin.:asigim:
bence hemen vazgeçecek

görümce görmim ömrümce diye boşa dememişler
kocana da yuhh yanii...

siz bi çiftsiniz ve görümsecinizi neden çağırıyor ki ben bunu anlamıyorum...
Görümcenizinde eşi olsa hadi dicem hep birlikte çiftler halinde gidin daha fazla eğlenilsin diye ama burdaki mantığı çözemedim...

esinizle beraber tatil yapmak dururken gorumceyi neden katiyor esiniz anlamadim bunda gorumceyin sucu yok bunda hatali olan esiniz bence esinizle konusun cok mantiksiz yaptigi teklif.

Son düzenleme:
burda bi görümce sıfatıyla bulunuyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 benim iki abim var ve ikiside çocuk gibi yakamdan düşmezler hala ve bana aşırı düşkünler onlarda öle biyere gitcek olsalar bişe yapcak olsalar elifsiz olmaz modu olur.. ama bu yanlış.. gerçekten yanlış çünkü eşin yerinde ben olsam bende sinir olurum istemem hatta kıskanırım ve ben kabuletmem abimlerin tekliflerini benimde hayatım var siz takılın derim hatta düşün yakamdan derim.. :roflol: ha banada abimder hadi bizimle tatile çünkü erkekler biraz çocuksu ve mantıksız düşünür anlayamaz başına gelmedikçe.. ama ben hayatta böle bişeyi kabuletmem ha çok eylenceli neşeli bi insanım ama eşlerin özelleri olmalı kimse gücenmemeli.. yarın bi gün benim eşim olunca bende istemem nasılki bi bayan eşine a benim erkek kardeşimde gelsin demiosa erkekte dememli düşünceli olmalı.. sengözlerimebaksanab

kesinlikli bu mevzuyu bayramdan önce çoz arkadaşım eğer bir söylenip sonrada vazgeçilirse daha zor durumlar çıkabilir .Al eşini karşına ben seninle başbaşa güzel bir tatil yapmak istiyorum de bu senin en doğal hakkın mecbur değilsin birilerini peşine takmaya.

evet gorumcem bekar..bende yengemın tekıyle cok ıyı anlasırım..bekarken aramızdan su sızmazdı..ama hıc bır tatılllerınde ben gıttıgımı hatırlamam.gorumcemle 3 sene oldu tanısalı ama aramızda hıc bır bag yok sankı yabancıyız.kendı yasıtım normalde herkezle ıyı anlasırım ama onla tık yok..nıye bılmıyorum sevemedım kızı bana bır soyledıgı laf cok batmıstı..dugun gunu dugun bıttı onların evıne gıtmıstık..benım yengem ılk geceden hamıle kaldı ondan konusyolardı yengem de ordaydı..bana dondu herkezın ıcınde buda oyle olur dedı..bu da ılk geceden hamıle kalır dedı..bu arada benım ısmım bu..

İyiki saçını başını yolmamışsin sabırlıymışsın.ben olsam saçını başını yolardım

biz evlendik,4 gün otelde kaldık..sonra memlekete döndük..eşimin ailesi başka bi yere tatile gideceklerdi..bize sizde gelin dediler..ben bizim ne işimiz var onlarla,daha bi haftalık evliyiz dedim ama eşim gidelim üzülmesinler dediler..ve gittiik..orda ööle şeyler yaptımki (elini tutmadım,sohbetlere katılmadım fln) iki gün olmadan geri döndük..:sm_cool:

şimdi eşime diyom annengille tatile gidelimmi diye..aman Allah korusunnnnn diyo..niye acabalaelaelaelaelaesırnaşık şey

korkarım ben olsam;
"istersen gelsin bir de aramıza yatsın" ya da
" aaa ne güzel olur kardeşim de gelsin okeyin 4 lüsü tamamlanır" derdim...:nazar:

burda bi görümce sıfatıyla bulunuyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 benim iki abim var ve ikiside çocuk gibi yakamdan düşmezler hala ve bana aşırı düşkünler onlarda öle biyere gitcek olsalar bişe yapcak olsalar elifsiz olmaz modu olur.. ama bu yanlış.. gerçekten yanlış çünkü eşin yerinde ben olsam bende sinir olurum istemem hatta kıskanırım ve ben kabuletmem abimlerin tekliflerini benimde hayatım var siz takılın derim hatta düşün yakamdan derim.. :roflol: ha banada abimder hadi bizimle tatile çünkü erkekler biraz çocuksu ve mantıksız düşünür anlayamaz başına gelmedikçe.. ama ben hayatta böle bişeyi kabuletmem ha çok eylenceli neşeli bi insanım ama eşlerin özelleri olmalı kimse gücenmemeli.. yarın bi gün benim eşim olunca bende istemem nasılki bi bayan eşine a benim erkek kardeşimde gelsin demiosa erkekte dememli düşünceli olmalı.. sengözlerimebaksanab

seni kutluyorum canım örnek görümce ilan ettim seni ben :1hug:a.s.

eşin kardeşine bu teklifi sunmadan vazgeçirmeye bak bence..

kadına bak be daha ilk günden yengesine bu demeye başlamış bile.baştan sıkı tut ipleri eşinin her istediği olacak die bişey yok.onunla baş başa gitmek istediğini söle.ben senin yerinde olsam kiberce görümceme senin gelmeni istemiyorum bile derim yani.ne bu ya kurtulmak yok mu hiç böyle şeylerden

çok haklısın...sonuna kadar haklısın canım

sen de kardeşini yanına al tatile

ben olsam al kardeşinide birlikte güzelce tatil yapın derim.... ben gelmiyorum derdim zaten benimle yanlız kalmak istesen kimseyi başına toplamazsın derimCADIARZU

X