Bu iliski toparlanir mi?

Zamana birak bence sen ilgini çek, ona birak her seyi. Bakalim napacak bi iki hafta sonra anlasilir zaten sabir et

Şaşkınlık üzerine şaşkınlık yaşıyorum biliyo musun :KK43: mutluluğum kursağımda kaldı . İlgili davranınca havaya giriyor bunu farkettim ben dediğin gibi en doğrusu kendimi geri çekmek . Kendimi çok değersiz hissediyorum :KK43: bugün bir kere bile aramadı beni arkadaşlarıyla gezip tozmaktan fırsat kalmadı burda bazı kişiler de beni suçladı ama bu kadarı da fazla değil mi ben artık abarttığımı düşünmüyorum:KK43: beni böyle üzüp ağlatmaya hakkı yok arayınca kendimi tutamıcam ağlıcam yine biliyorum ve yine gözüne batıcak ama canım çok acıyor napim..

Şaşkınlık üzerine şaşkınlık yaşıyorum biliyo musun :KK43: mutluluğum kursağımda kaldı . İlgili davranınca havaya giriyor bunu farkettim ben dediğin gibi en doğrusu kendimi geri çekmek . Kendimi çok değersiz hissediyorum :KK43: bugün bir kere bile aramadı beni arkadaşlarıyla gezip tozmaktan fırsat kalmadı burda bazı kişiler de beni suçladı ama bu kadarı da fazla değil mi ben artık abarttığımı düşünmüyorum:KK43: beni böyle üzüp ağlatmaya hakkı yok arayınca kendimi tutamıcam ağlıcam yine biliyorum ve yine gözüne batıcak ama canım çok acıyor napim..

siz kendinizi kaybetmissiniz resmen adam sevmiyorum dese neler yaparsiniz bilmiyorum ..belki yavaştan soğutur kendini... siz ne kadar onsuz yaşayamam tarzi olursaniz daha cok uzaklasir isteyince de gelir nasil olsa bekliyorsunuz
..merak ediyorum senden ayriliyorum diye yazsaniz ne soyleyck

Büyük ihtimalle hala o günlerin etkisindedir daha etkisi geçmemiştir, ya da sen onsuz yapamayacağını gösterdiğin için burnunu havaya kaldırmışsındır. Olayların etkisiyle üzerine gidemeyeceğini bildiğinden rahat davranıyordur, maalesef bu böyle sürer ezilen sen olursun ilişki boyunca..

Bitirmek istiyorum de bakalım ya yola gelir ya da atlar tamam diye. Böylece görürsün değer mi değmez mi..

4-5 gün önce konuna yorum yazmıştım, bende senin gibiydim bir ara diye.. Merak ettim seni.. hiçbir düzelme yok mu?

siz kendinizi kaybetmissiniz resmen adam sevmiyorum dese neler yaparsiniz bilmiyorum ..belki yavaştan soğutur kendini... siz ne kadar onsuz yaşayamam tarzi olursaniz daha cok uzaklasir isteyince de gelir nasil olsa bekliyorsunuz
..merak ediyorum senden ayriliyorum diye yazsaniz ne soyleyck

Bana böyle davranmasına alışkın değilim.. Ben daha 2-3 ay önce bambaşka hayaller kurarken şuan yaşadığım hayal kırıklığına inanamıyorum :KK43: evet kendimi kaybettim farkındayım ama kolay değil dediğim gibi ayrıca bütün bunları kaldıramıcak bi dönemimdeyim ailevi sorunlar, okul , dersler bütün sıkıntılar aynı dönemi buldu dayanmakta zorlanıyorum. Uzak zaten alıyım karşıma konuşayım desem engeller var elim kolum bağlı çaresiz hissediyorum. Onsuz yaşayamam tarzı değilim böyle bi izlenim vermemek için elimden geleni yapıyorum evet o 3 haftada çok yalvarma moduna girdim ama şuan daha rahat davranıyorum taviz vermiyorum.. Ki ben kendimi suçladığım için o hale gelmiştim şuan kendimi suçlayacak hiç Bi hatam yok adam ilgisiz biterse bu yüzden biter benim vicdanım da rahat.. Kendisi kabul etmiyor tabi kafamda kuruyormuşum ama görünen köy kılavuz istemez 1 ay önceki adamla şimdiki arasında çok fark var. Senden ayrılıyorum diye yazsam 1-2 ay önce olsaydı hemen arar beni vazgeçirmeye çalışırdı ama şuan sen bilirsin diyeceğinden eminim.

Bana böyle davranmasına alışkın değilim.. Ben daha 2-3 ay önce bambaşka hayaller kurarken şuan yaşadığım hayal kırıklığına inanamıyorum :KK43: evet kendimi kaybettim farkındayım ama kolay değil dediğim gibi ayrıca bütün bunları kaldıramıcak bi dönemimdeyim ailevi sorunlar, okul , dersler bütün sıkıntılar aynı dönemi buldu dayanmakta zorlanıyorum. Uzak zaten alıyım karşıma konuşayım desem engeller var elim kolum bağlı çaresiz hissediyorum. Onsuz yaşayamam tarzı değilim böyle bi izlenim vermemek için elimden geleni yapıyorum evet o 3 haftada çok yalvarma moduna girdim ama şuan daha rahat davranıyorum taviz vermiyorum.. Ki ben kendimi suçladığım için o hale gelmiştim şuan kendimi suçlayacak hiç Bi hatam yok adam ilgisiz biterse bu yüzden biter benim vicdanım da rahat.. Kendisi kabul etmiyor tabi kafamda kuruyormuşum ama görünen köy kılavuz istemez 1 ay önceki adamla şimdiki arasında çok fark var. Senden ayrılıyorum diye yazsam 1-2 ay önce olsaydı hemen arar beni vazgeçirmeye çalışırdı ama şuan sen bilirsin diyeceğinden eminim.

sizde kendinizi alistirin bence bir ayagi disarda ... kendinizi çok sevin tapmayin elin adamina ..zor dayanmak hemde çok zor biliyorum ama giden gitmis siz tren gelecek diye bekliyorsunuz

4-5 gün önce konuna yorum yazmıştım, bende senin gibiydim bir ara diye.. Merak ettim seni.. hiçbir düzelme yok mu?

Vardı aslında canım beni aramıştı düzelmiştik beni çok sevdiğini çok özlediğini söylemişti. Bende o sevinçle buraya yazdım çünkü daha önce ki ayrılıklarımız gibi olur kaldığımız yerden devam ederiz sanmıştım. Ama öyle olmadı. Aradığı günden beni ilgi alaka hissedemiyorum ben. Tamam mesaj atıyor aşkım canım cicim vs. Konuşuyor ama bana sanki laf olsun diye konuşuyormuş gibi geliyor. Muhabbet etmeye çalışıyorum sürekli otomatik kısa cevaplar yani sanki konuşmaktan zevk almıyormuş gibi..Dün sadece bir kere aradı. Türkiye ye geleceğimi söyledim Sevinç'ten havalara uçmasını bekliyordum ama tepki yoktu yemin ederim. Sadece ne zaman geliyorsun diyw sordu iyi görüşürüz inşallah falan dedi. Bişeyde diyemedim afalladım kapattık telefonu mesaj attım "hayatım herşey yolunda bir sorun yok değil mi?" Diye evet bi sorun yok canım dedi sadece.. Bugün bunu yüzüne vurdum arkadaşlarım vardı ne deseydim diyor. Ya o zaman niye yalnızken aramıyorsun? Arıyor dışardaydım gezdim dolaştım biraz şimdi eve geldim diyor e yalnız kalmışsın işte arasan da rahat rahat konuşşak olmaz mı... Bugün hiç aramadı zaten sabah atıştık gibi gerçi tartışmadık baktım patlatacak kısa kestim ama ben öfkeden baska bişey hissedemiyorum artık onda.. Seviyor tamam ama ilgi yok, heyecan yok, konuşma istegi yok. Aramıyor sormuyor.. Bilmiyorum ne olacak bu işin sonu ama sabır falan kalmadı tükendim artık çok canım acıyor.

Bitmis bence canim bu iş. Bi insan sevdiginin sesini duymadan haber alamadan yapamaz. Kendini kandirma önüne bak aci ama gercek. Daha önüne kimler çıkar kimse bulunmaz hint kumasi degil

sizde kendinizi alistirin bence bir ayagi disarda ... kendinizi çok sevin tapmayin elin adamina ..zor dayanmak hemde çok zor biliyorum ama giden gitmis siz tren gelecek diye bekliyorsunuz

Dediklerinizi bazen düşünüyorum tapma yapma etme diye ve o zaman geçirdiğim o 1 sene için çok pişman oluyorum.. Sürekli dip dibeydik çok alıştım bağlandım o da öyleydi aslında ama kopması kolay oldu ben zorlandım.. Gözden uzak olan gönülden de uzak oluyormuş demek ki.. Günde 10 kere arayan insan şimdi 1 kere aramayı çok görüyor. Kendisi kaybedicek. Daha 2 ay önce bana şu sene nişanlanıyoruz, şu sene evleniyoruz , planlarını anlatıyordu.. Aklıma gelip canımı yakan o kadar çok şey var ki çok çok fazla. Ben hayatımda ilk kez böyle bişey yaşamıştım.. Bu ayrılık ben ne yaparsam yapıyım beni derinden sarsacak biliyorum düşüncesi bile korkunç bilmiyorum onsuzluğa, hayallerimin yok olmasına nasıl dayanırım..

Vardı aslında canım beni aramıştı düzelmiştik beni çok sevdiğini çok özlediğini söylemişti. Bende o sevinçle buraya yazdım çünkü daha önce ki ayrılıklarımız gibi olur kaldığımız yerden devam ederiz sanmıştım. Ama öyle olmadı. Aradığı günden beni ilgi alaka hissedemiyorum ben. Tamam mesaj atıyor aşkım canım cicim vs. Konuşuyor ama bana sanki laf olsun diye konuşuyormuş gibi geliyor. Muhabbet etmeye çalışıyorum sürekli otomatik kısa cevaplar yani sanki konuşmaktan zevk almıyormuş gibi..Dün sadece bir kere aradı. Türkiye ye geleceğimi söyledim Sevinç'ten havalara uçmasını bekliyordum ama tepki yoktu yemin ederim. Sadece ne zaman geliyorsun diyw sordu iyi görüşürüz inşallah falan dedi. Bişeyde diyemedim afalladım kapattık telefonu mesaj attım "hayatım herşey yolunda bir sorun yok değil mi?" Diye evet bi sorun yok canım dedi sadece.. Bugün bunu yüzüne vurdum arkadaşlarım vardı ne deseydim diyor. Ya o zaman niye yalnızken aramıyorsun? Arıyor dışardaydım gezdim dolaştım biraz şimdi eve geldim diyor e yalnız kalmışsın işte arasan da rahat rahat konuşşak olmaz mı... Bugün hiç aramadı zaten sabah atıştık gibi gerçi tartışmadık baktım patlatacak kısa kestim ama ben öfkeden baska bişey hissedemiyorum artık onda.. Seviyor tamam ama ilgi yok, heyecan yok, konuşma istegi yok. Aramıyor sormuyor.. Bilmiyorum ne olacak bu işin sonu ama sabır falan kalmadı tükendim artık çok canım acıyor.

Öncelikle kendini bu kadar yıpratma, artık yapman gereken onunla ciddi bir şekilde uzun uzun konuşmak..O bu fırsatı yaratmıyorsa bir şekilde bunu sen sağlamalısın. Sakız gibi uzatıyor, bitirmeye gönlü ve dili varmıyor belki de..Şundan emin ol ki, senin davranışlarından, sözlerinden çok bunaldı,şimdi de kafasını dağıtmak, senden birazda olsa uzaklaşmak nefes almak ona iyi geldi. Biliyorum bu durum seni üzecek ama inan ki yaşadığım için biliyorum..Sevgi hapsetmez, sevgi kanat takar..işte o zaman sevgidir bu. Ben çok sonradan anladım.. Yüzyüze konuşabilmek süper olur ama öyle bir şansın yok mutlaka ama mutlaka uzun uzun onunla konuş. Ne hissediyorsan neye üzüldüysen kırıldıysan veya ne bekliyorsan çok içten bir şekilde anlat. Eski o güzel günlerinizden bahset mesela veya tatlı tatlı hayallerden. Hiçbir tartışmaya girme bu süreçte, onu daha da itersin kendinden. Mutlaka konuş.. en azından vicdanın çok rahat olacak çabaladığın için. Bunlara rağmen yine tepkisiz olursa adım atmazsa lütfen kendini geri çek..Elbet o da tökezleyecek bir gezsin tozsun bakalım.. Bu dediğimi yaptıktan sonra olmuyorsa inan ki olmaması daha iyi..

Öncelikle kendini bu kadar yıpratma, artık yapman gereken onunla ciddi bir şekilde uzun uzun konuşmak..O bu fırsatı yaratmıyorsa bir şekilde bunu sen sağlamalısın. Sakız gibi uzatıyor, bitirmeye gönlü ve dili varmıyor belki de..Şundan emin ol ki, senin davranışlarından, sözlerinden çok bunaldı,şimdi de kafasını dağıtmak, senden birazda olsa uzaklaşmak nefes almak ona iyi geldi. Biliyorum bu durum seni üzecek ama inan ki yaşadığım için biliyorum..Sevgi hapsetmez, sevgi kanat takar..işte o zaman sevgidir bu. Ben çok sonradan anladım.. Yüzyüze konuşabilmek süper olur ama öyle bir şansın yok mutlaka ama mutlaka uzun uzun onunla konuş. Ne hissediyorsan neye üzüldüysen kırıldıysan veya ne bekliyorsan çok içten bir şekilde anlat. Eski o güzel günlerinizden bahset mesela veya tatlı tatlı hayallerden. Hiçbir tartışmaya girme bu süreçte, onu daha da itersin kendinden. Mutlaka konuş.. en azından vicdanın çok rahat olacak çabaladığın için. Bunlara rağmen yine tepkisiz olursa adım atmazsa lütfen kendini geri çek..Elbet o da tökezleyecek bir gezsin tozsun bakalım.. Bu dediğimi yaptıktan sonra olmuyorsa inan ki olmaması daha iyi..

Canım şimdi yazdıklarımı şaşkınlık içinde okuyacaksın garanti veriyorum. Dün oturdum düşündüm, annemle konuştum, arkadaşlarımla konuştum, sevgilimle konuşmalarımızın ekran görüntüsünü yolladım. Herkes bana "heyo sen abartıyorsun, Cidde'n sabırsızsın, çocuğun konuşmalarında bi soğukluk yok, sen çok büyütüyorsun, bak yine durduk yere olay çıkarma, üstüne gitme, sonra üzülen sen oluyorsun, kırgın olabilir bir anda düzelmesini bekleyemezsın, zamanla düzelecek, sende kafanı dinle bu arada başka şeylerle meşgul ol , sen onu merak etme o seni merak etsin bırak" gibi şeyler söyledi herkes annem de dahil. Tabi bunlar benim bir kulağımdan girdi diğerinden çıktı. Yine söylenilen herşeyin tam tersini uygulayıp benimkini aradım meşgule attı. Sonra hemen mesaj attı "aşkım Murat ve bir kaç arkadaşla buluştuk açamıyorum şuan ben seni arıycam" dedi. Cevap verdim " canım çok sıkkın, seninle konuşmaya ihtiyacım var" dedim. "Aşkım canın her neye sıkkınsa üzme kendini, değmez" diye bir mesaj attı ve sinirim tepeme çıktı. Sen daha konuyu bilmiyorsun değmeyeceğini nerden biliyorsun falan dedim. Ama konunun yine biz olduğunu tahmin etmesi çok zor değildi ve muhtemelen yine bir huzursuzluk yaşanacak diye kaçtı konuşmaktan. Neyse bu arada bunun 2 tane Murat diye arkadaşı var ikisiyle de samimi ama benim kafamda 1. Murat'la beraber fikri sabitlendi o an niye bilmiyorum. Girdim çocuğun instagramına hikayeye bakmamla birlikte o an şoka girdim. Yanında iki kızla beraber film izliyorlar evde. Ben çıldırdım kesin bu da orda o yüzden aramalarıma mesajlarıma cevap vermiyor birini bulmuş benim yokluğumda gibi şeyler düşünüyorum. Bundan sonra hayatıma nasıl devam edicem. Ben böyle bir adamı nasıl sevebildim.. Saniyeler içinde pişmanlıklar, acabalar, korkular, ağlama krizi Allah kimseye yaşatmasın öyle bişeyi çok kötü oldum. Dünya başıma yıkıldı derler ya aynen öyle oldu. Aradım, aradım, aradım ekran görüntüleri yolluyorum, mesajlar atıyorum. 5-6 dk sonra aradı beni. Sen bana nasıl böyle bişey yaparsın falan diyorum hesap soruyorum . Aşkım saçmalama bu neyin nesi, nerden çıkardın, ağlayıp durma, şuan kendinde değilsin saçmalıyorsun, benden böyle bişey nasıl beklersin, bana güvenmiyorsun bütün meselemiz bu sana daha önce de söyledim yine kafanda kuruyorsun gibi şeyler söyledi. Ben hala feryat figan aglıyorum bağırıp çağırıyorum. En son artık ya ağlama sus beni dinle ya da kapatıcam bu telefonu dedi. İşte sen böyle yaptıkça soğuyorum ben daha çok uzaklaşıyorum beni dinle dedi. Tamam dinliyorum dedim ağlamamaya çalıştım. Meğer bu Murat değil diğer Murat'la birlikteymiş ayrıca fotografta ben yokum nerden çıkardın benim orda olduğumu dedi. Fotograf falan gönderdi bulundukları mekandan. Annesinin babasının üzerine yemin etti .. Ben inandım ve kendimi yine ne kadar değersizleştirdiğimin küçülttüğümün farkına vardım.. Bilmiyorum o an kafayı yemiştim çünkü daha önceki ilişkimde de aldatıldım ben çok benzer bir şekilde ortaya çıkmıştı bu. Şükür mü etsem o an bilemedim çok şanslı olduğunu hissettim o an ve ona böyle bişey yapmadığı için teşekkür ettiğimi onun da böyle bişey yapmıcagına dair sözler verdiğini beni rahatlatmaya çalıştığını hatırlıyorum. Ben öylece uyuyakalmışım telefonu kapattıktan sonra. Sabah uyandığımda bana uzun bir mesaj atmıştı beni çok sevdiğini, gözünün benden başka kimseyi görmediğini, bensiz olamayacagını, ben seninle ömürlük hayaller kurdum canımdan bir parça gibisin seni aldatacak olsam daha 2 gün önce niye barışayım, senden asla vazgeçmem tek istediğim kafanda kurduklarından, güvensizliğinden, herşey güzelden bir anda ilgisiz olmamdan şikayet etmekten vazgeçmen.. falan yazmış. Anneme anlattım sabah herşeyi. "Başka birisi olsaydı bu kadarına katlanmazdı çoktan terkedilmiştin lütfen artık kendine gel topla kendini yoksa kaybedeceksin onu sonunda" dedi. Ben nasıl bu hale gelebildim bilmiyorum . Kendisi de söylüyor daha 3-4 ay önce bambaşka bir insandım dünyanın en rahat insanıyken şuan dünyanın en paronayak insanı oldum. Ama şundan eminim ki kendime en başta ben değer vermiyorum. Bişeyleri düzeltmekte mahvetmekte benim elimde ve ben kendimi üzmek için elimden geleni yapıyorum. Kafamda oluşturduğum kalıplardan, düşüncelerden vazgeçip herşeyi zamana ve akışına bırakmak sanırım en doğrusu. Attığım her yanlış adım bana da ona da zarar veriyor. Dünden beri kendimi yerin dibine girmiş, onursuz, gurursuz biri gibi hissediyorum... Birazdan biletimi alıcam umarım şu 2 ay çok çabuk geçer biliyorum ki oraya gitmek onun yanında olmak bana çok iyi gelicek..

Kizlar bi konuda size akil danismak istiyorum. 1 bucuk senelik iliskim var yaklasik 3 hafta once sevgilimle ciddi bi tartisma yasadik. Son gunlerde surekli tartisiyorduk zaten. Benim sabirsiz ve anlayissiz olmamdan sikayetciydi. Mesela gecenin 3 u o gun cok fazla konusmadiysak arasana ne zaman ariycaksin diye israr ediyordum arkadaslarlayim yarin konusalim diyince agzimdan gelen gidiyordu bana vakit ayirmamasindan sikayet ediyordum. Ayni sekilde tartisma aninda da bak sinirliyiz suan konusmayalim yarin konusup cozeriz diyordu hayir simdi konusucaz simdi halledicez bu meseleyi diyordum ve hic te oyle olmuyordu hersey daha kotuye gidiyordu. Bi kac kere agzimdan hakaret boyutunda agir sozler cikti telefonu yuzume kapatti cildirdim her seferinde. Cok bunalmisti artik bu durumlardan.

Aslinda ben 3 ay once Turkiyedeydim yaklasik bir senedir ve hersey mukemmeldi. Uzaklikla birlikte ortaya cikti bu sorunlar ve icinden cikamadik. En son tartismada gece beni aradi 2 cift laf konustu sonra uyuyakaldi neyse seslenmedim . Whatsapptan aramisti bu arada, sonra benim internet baglantim koptu. Aradim tekrar bi kac sefer acilmadi telefon. En son tekrar aradim acti "bu telefon niye her seferinde sessizde" dedim galiba biraz sesimi yukselttim. Uykudan uyandigi icin gergindi zaten bagirip cagirip yuzume kapatti. Ben ariyorum acmiyor mesaj atiyorum cevap yok yine cildirdim en son mesaj attim sen kendini ne zannediyorsun , egon tavan yapti, hadsiz , bana boyle davranmaya hakkin yok allah seni bildigi gibi yapsin gibi seyler yazmistim. Goruldu ve cevap vermedi 10 gun boyunca.

10 gun sonra ben sinirinin gectigini dusunerek mesaj attim ama ofke nefret doluydu aramizda saygi falan kalmadi dedi sinavlarim var ben seni haftaya ariycam dedi hic bi sekilde konusmak muhatap olmak istemedi. Okulu tatil suan memleketine gitti calisiyor ailesinin isyerinde "bos kalamiyorum ben seni ariycam ozur dilerim beklettigim icin anlayis gostermeni istiyorum merak etme aradigimda uzun uzun konusucaz" dedi en son. Biz ilk defa boyle bisey yasadik yani 2 gun konusmadan duramazdik daha 3 ay oncesine kadar. Bu yuzden onu kaybettigimi dusundum ve cok korktum. Dun canima tak etti agliyorum gunlerdir annemi de huzursuz ediyorum aradim mesgule atti mesaj attim yine soguk tavirlar. Yeter artik dedim gunlerdir olumlu olumsuz tek kelime etmedin kime sorsam o seni artik sevmiyor, bitirmis, istemiyor diyorlar seviyorsan hala duzelelim istiyorsan ara bugun konusalim ama soguduysan istemiyorsan sil engelle simdi beni heryerden sana ulasmama izin verme dedim. Bu konuda ustune gidince dokulmeye basladi. "Kimseye kulak asma, ben seni seviyorum ama sen hic bi degisim belirtisi gostermiyorsun, bana defalarca soz verdin ama hala tutmuyorsun sozlerini, boyle devam edersen konusmicam, sabirli olmalisin ki bundan sonra da sabirli ve anlayisli olacagini bileyim, bana degistigini goster, biseyleri oturup konusucaz uzun uzun vakit buldugum an ariycam bekle" gibi seyler soyledi.

Kizlar sizce bu dusuncesinde hakli mi? Aramiza mesafe giriyor uzaklik giriyor daha cok soguyup uzaklasmasindan korkutum ben hep. Bizim onunla iliskimiz cok farkli sekilde basladi ben onu 10 ay boyunca sevemedim platonik asikti bana yuz vermedim konusmak istemedim ama simdi pesinden kosan ayrilmak istemeyen seven ozleyen sadece benmisim gibi geliyor ve hazmedemiyorum sanirim bu durumu. Biz hic kopamadik birbirimizden ama bundan sonra sanki en ufak biseyde beni terkedip yine gunlerce uzak kalacakmis bende kaybedicem korkusuyla surunecekmisim gibi geliyor. Gerci aradiginda konusucam butun bunlari su 3 haftada hayatimin en eziyet dolu gunlerini yasadim resmen ayrilik kafasi yasiyordum bidaha boyle bisey olmicak olacaksa cikartirsin hayatindan ulasmama izin vermezsin en azindan ayrildik bitti derim burda ne olacak ne bitecek korkusuyla kivranmam diycem. En yakin arkadasim biliyor butun olayi sabret bekle o seni hem kendince cezalandirdi hemde bu olaydan bi ders almani bekledi dedigi gibi sabirli ol anlayisli davran araniz duzelince de tartismaktan kacin (ki tartismalari cikaran genelde ben olurdum) sana olan tahammulunu suan yitirmis durumda zamanla toparlanir ve duzelir hersey diyor. Onceden huzuru bende buldugu icin 2 gunluk ayrilik bile uzerdi onu mesaj atardi ozledim diye ama galiba son zamanlarda cok huzursuz ettigim icin suan yoklugumda huzur buldu ve nefes alabildi bilmiyorum.. Bu durumu tersine cevirebilir miyim tekrar bana baglanmasini saglayabilir miyim? 2 ay sonra Turkiye'ye gidicem bizim icin iyi olacak diye dusunuyorum yani umarim oyle olur yan yana olmak cok farkli cunku.. Kafam cok karisik kizlar yorumlariniza ihtiyacim var.
Erkekler sıkboğaz edilmeye gelemiyorlar maalesef. Kendinizden sogutursunuz.

Canım şimdi diyeceğime belki kızacaksın ams bu adam senle beraber birini daha idare ediyor ve şuan karar aşamasında seni de onu da seviyor da bekletiyor gibi geldi.Ben buradakilerin çoğunun aksini düşünüyorum.bu kadar araya mesafeler koymalar , telefonu açmamalar , basit bi kaç mesajla geçiştirmeler ..kesinlikle bunu düşünüyorum. Biri de çıkıp dememiş ki ardaşının yanında teli niye açmıyor bu adam ya, muratla mı , Ahmet'le mi açsın teli" hayatım şurdayım murattayım " desin, iyim hoşum srn ne yaptın daha sonra konuşalım yine öptüm desin nedir yani nedir ... .herkesin sevgilisinin yaptığı gibi!!!!!

Bu neymiş bu ne cool tavır çabaları? Konuşmayı ertelemeler, teli meşgule atıp "daha sonra detaylı konuşucaz " mesajları ,ulan andaval kız seni detaylı konuşmaya mı arıyor ki kendini ağırdan alıyorsun , kız hal hayır soracak.Hemen bi set çekmeler, ertelemeler, biraz uzak kal düşün "tavırları... buradaki herkes yanılıyor şu mesajımı unutma derin sana . Gün gelecek gerçek ortaya çıkacak.
Herkes de adama hak vermiş. Telefonu açıp kısa bir konuşma yapabiliriz yani. Bu adam seni seviyor ama bazı adamların çok eşli Gönülleri.. demek istediğimi anlatabildim umarım.

Sanırım ilk yorumu ben yapmıştım konunuzda ve hala aynı fikri savunuyorum... bu ilişki ilişki değil. Toparlayacağınızı sanmıyorum...
Sevgilinin sözleri klasik geldi ayrıca bana (son konuşmanızda)...

İnan bana (tecrübe konuşuyor) uzaklık olduğunda çok zor bir ilişkinin dengesini koruması... kaldı ki bırak ayrı şehri ayrı ülkelerdesiniz...

Bence yol yakınken dön bu sevda dan... evet üzüleceksin hemde çok ama inan eğer devam edersen daha da çok yıpranacaksın, üzüleceksin ve psikolojini kaybedeceksin...

Ek olarak; geçmiş yaran hala iyileşmemiş, aldatılmışsın ve bu sürekli aklında. Sana bir tavsiye yaralar iyileşmeden yeni ilişkiye başlamaman aksi takdirde dönüp dolaşırsın durduğun yerde...

Yine sen karar vereceksin ve tecrübe edeceksin... Ama sende tıpkı bizler gibi umarım geçen zaman, gurur vs... bunlara yanmazsın...

Ama cidden ben bir gelecek göremiyorum. Sinir krizlerini durdur, ruhunu bedeninden çıkart ve uzaktan gözlemle...
Kendini nasıl görüyorsun ? Mutlu musun ? Mutsuz mu ?
Sevgilin sana yeterince değer ve ilgi veriyor mu sence ? Yoksa klasik ayrılmayı beceremeyen sadece cep te dursun muammeleyi mi sana veriyor sence ?

Gerçekleri bul... gerçekleri sana ruhun verecek...

Canım şimdi diyeceğime belki kızacaksın ams bu adam senle beraber birini daha idare ediyor ve şuan karar aşamasında seni de onu da seviyor da bekletiyor gibi geldi.Ben buradakilerin çoğunun aksini düşünüyorum.bu kadar araya mesafeler koymalar , telefonu açmamalar , basit bi kaç mesajla geçiştirmeler ..kesinlikle bunu düşünüyorum. Biri de çıkıp dememiş ki ardaşının yanında teli niye açmıyor bu adam ya, muratla mı , Ahmet'le mi açsın teli" hayatım şurdayım murattayım " desin, iyim hoşum srn ne yaptın daha sonra konuşalım yine öptüm desin nedir yani nedir ... .herkesin sevgilisinin yaptığı gibi!!!!!

Bu neymiş bu ne cool tavır çabaları? Konuşmayı ertelemeler, teli meşgule atıp "daha sonra detaylı konuşucaz " mesajları ,ulan andaval kız seni detaylı konuşmaya mı arıyor ki kendini ağırdan alıyorsun , kız hal hayır soracak.Hemen bi set çekmeler, ertelemeler, biraz uzak kal düşün "tavırları... buradaki herkes yanılıyor şu mesajımı unutma derin sana . Gün gelecek gerçek ortaya çıkacak.
Herkes de adama hak vermiş. Telefonu açıp kısa bir konuşma yapabiliriz yani. Bu adam seni seviyor ama bazı adamların çok eşli Gönülleri.. demek istediğimi anlatabildim umarım.

Canım böyle bişey düşünmek bile içimi paramparça ediyor .. Herşeyden önce öyle biri değil çocukluk arkadasım yıllardır tanıyorum.. Nerdeyse 2 yıllık sevgilim.. Böyle bişey yapabilecek bi insan değil. Geçen sene biz hep yan yana dip dibeydik bugüne kadar tek bir hatasını yanlışını görmedim. Geçen sene ben Türkiye'deyken de arkadaşlarının yanında aramazdı meşgule atardı ama 10-15 dk sonra mutlaka dönerdi bana. Şimdi tam tersini yapmasını bunalmasına falan bağlıyorum ama 3. bir kişi sanmıyorum öyle bi karaktersizlik yapabileceğini. Yine de geçmişte aldatıldığım için içimde hep bir güvensizlik şüphe var bilmiyorum yine aynı şeyleri yaşarsam hayatıma nasıl devam ederim.. Kaldırabileceğimi sanmıyorum. Güvenmek istiyorum. Bugün yine konusucam herşeyi içim zaten cehennem . Sevdiğinden eminim ama ilgisiz olması eskisi gibi arayıp sormaması konuşmaktan kaçması bilmiyorum içimi kemiriyor .

X