bu hafta kınam var Nişanlımın ailesi 2 gün önceden gelip kalmak istiyor

Önceki konunuza baktım da bu kv neden ille size çökmek istiyor acaba.. şimdiden böyle saçma sapan düşünceleri var nerde görülmüş evlenmeden önce dunurlerin birbirinin evinde kaldığı akraba bile olsa hoş değil ki o kadar yatak yastık yorganı nasıl saglayacaksiniz kalacaklarsa en merak ettiğim kısım bu 🤣🤣
Sen sınırlarını koy yoksa parmağında istediği gibi oynatacak kv seni

Hayatta en sevilmeyen şey yatılı misafirdir herhalde.
Merhaba kızlar benim bu hafta kınam var. Nişanlımın ailesi başka şehirde. 3 saatlik uzaklıktalar. Onlar 2 gün öncesinden gelmek istiyorlar. Annemin evi pek büyük bi ev değil. Zaten bizim taraftanda çok gelen giden olacak. Amcaları halası bi kısmı çoktan geldi bile. Şimdide görümcem eltim 7 8 tane ufak çocuk kaynanam kayınbabam gelecek. Uzaktan akrabamız oldukları için büyük ihtimal direk bize gelecekler. Bu telaşın içinde bi de onları ağırlamaya çalışcaz. Kınam zaten akşam saatlerinde kına günü gelmiş olsalardı bile 3 saatlik yol olduğu için çok rahat yetişebilirlerdi. Brn kendi ağzımla çok erken gelmesinler hepsine yetişemeyiz dediğim halde geliyolar. Bende bu konu yüzünden nişanlımla tartıştım onun üzerine gittim o da iki arada bi derede kaldı. Sizce ben yanlış mı düşünüyorum?
Tam masayı devirip kına mına yapmıyorum, dedirtecek hareketler. 🙄

Bence duruma şimdiden alışın. Evliliğiniz bu şekilde olacak çünkü. Kafalarına göre cümbür cemaat çıkıp çıkıp gelecekler. Eşinizin de pasif olduğunu anlamışsınızdır zaten. Şimdiden Allah sabır versin.

KV yeni evinizi açmaya mecbur kalın diye yapıyor. Müstakbel eşiniz bu sorunu çözmeli. Ne kadar meraklı millet üst üste alt alta yaşamaya ya öf! Düşünürken midem kalktı.
Çok mantıklı. Çocuk bile der bu kadar insan nasıl sığacağız eve? Hem de 2 gün. Siz evinizi açın diye yapıyor belli ki. Arayıp söyleyin kınanın olduğu gün gelin diye. Yoksa ilerde 3 saatlik yoldan çat diye çıkıp daha çook gelir kalırlar.

Akraba dediğiniz inşallah öz kuzen filan değildir eş adayınız kim ne derse desin kuzen kardeş yarısı ya. Kuzen çocukları iseniz filan bilemicem onu. Samimiyete göre değişir sanırım o durum. Çocuk sahibi olmak sıkıntı olabilir dikkat edin

İstanbulun diğer yakasındaki teyzelerim kinadan sonra bizde kaldı. Ev küçücüktu. Düğün öğlendi. O dar evde duş alan bile oldu. Kına zaten çok kötü geçti düğüne de geç kaldım. Hala kına yaptığıma pişman olurum. Gerçekten yatılı misafir o telasta çok zor.

Merhaba kızlar benim bu hafta kınam var. Nişanlımın ailesi başka şehirde. 3 saatlik uzaklıktalar. Onlar 2 gün öncesinden gelmek istiyorlar. Annemin evi pek büyük bi ev değil. Zaten bizim taraftanda çok gelen giden olacak. Amcaları halası bi kısmı çoktan geldi bile. Şimdide görümcem eltim 7 8 tane ufak çocuk kaynanam kayınbabam gelecek. Uzaktan akrabamız oldukları için büyük ihtimal direk bize gelecekler. Bu telaşın içinde bi de onları ağırlamaya çalışcaz. Kınam zaten akşam saatlerinde kına günü gelmiş olsalardı bile 3 saatlik yol olduğu için çok rahat yetişebilirlerdi. Brn kendi ağzımla çok erken gelmesinler hepsine yetişemeyiz dediğim halde geliyolar. Bende bu konu yüzünden nişanlımla tartıştım onun üzerine gittim o da iki arada bi derede kaldı. Sizce ben yanlış mı düşünüyorum?
Hiç yakışmadı bu erkek tarafına 1 gün önceden gelip pansiyonda kalsalarmış. İki ayağı bi papuca sokmaya ne gerek var düşüncesizlik bence.. yardımcı olsalar bari inş yükünüzü hafifletirler el birliğiyle ne diyeyim canım Buda geçer :) tatlı telaşlar düğün zamanı her türlü tartışma oluyor maalesef

Yanlış yapıyorsunuz. Size gelen diğer misafirlere otel veya apart gibi bir yer ayarlayın bence. Görümce elti nedir ya otelde kalsınlar. Annesi babası sizde kalsın. Konu mu bu Allah aşkına. Herşeye de kavga etmeyin. Anne Baba evde ağırlanir görümce elti eş ve çocuklarıyla kendilerine bir yer ayarlasin bunu açıkça söyleyebilirsin bence. Ev çok küçük annemler buyursun gelsin ancak sigariz ama diğerlerine birşey diyemem diyebilirsin. İletişim olmayınca zor. Şimdiden böyle hicbiseyin konuşulmadıgi evlilikleri zamanla görüyoruz

X