Gelinlik Modelleri Bu Gelinlik Sizce Nasıl Bayanlar?

eğer gerçekten belin ince ise böle bir gelinlik çok hoş kalın belde çok sırıtır

rengi çok sarııı
sönük bi renkk biraz daha beyaza yakın olsun

son koydukların güzlmiş ben ilk sayfadakinden bahsetmiştim canm =)

Kızlar benim düğünüm oldu bitti tam o model olmadı ama ona yakın oldu gelinliğim rengide krem oldu :)

♥gözyaşı♥;5934940 .!.:
Kızlar benim düğünüm oldu bitti tam o model olmadı ama ona yakın oldu gelinliğim rengide krem oldu :)

eee o zaman tatlım ekle gelinliğinin resmini de görelimkaydirigubbakcemile3bu arada mutlulukla dilerim

bence gelinlik cok abartılı ve rengi hoş değil .alt tarafı daha sade we rengi beyaz ya da krem olabilirdi daha asil olurdu..bu gelinliği begenmedim ben.

süpperrrrrrrrrrrr
tek kelime ile simdi

kabarik gelinlik kalmadi gibi bisey tavsiy olunur yani biz giyemedik siz giyin derim

bende hiç beğenmedim o kadar güzel modeller var ki şu sıralar bende gelinlikle bozmuş durumdayım.. Bence daha güzellerini bulabilirsin ama çok beğendiysen tabi ki çok fazla söylenecek bi şey yok..

bu modeLin aLtın sarısından çok qüzeL nişanlık olur... bn bir yerde qörmüştüm harika duruyor. :)

bence gelinlik daha gösterişli ve kabarık olmalı,insanın tarzı olmasa bıle o gecelık bence tarzından cıkmalı :)

ben gelinliğimi kendım çizip diktirdim herkes soruyor ama ben soylemıyorum Herkes gıysın ıstemem :)

bence harika çok beğendim....ama arkadaşlarında dediği gibi rengide böyle olmalı yada kırık beyaz bu kadar kreme bakmasada....

eee o zaman tatlım ekle gelinliğinin resmini de görelimkaydirigubbakcemile3bu arada mutlulukla dilerim

Canım baktım ama modelin tam belli olduğu bir resim bulamadım akşam evde giyerim tekrar kocişede çektiririm resim :) eklerim yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…