Bu evlilik bitmiş midir

Ve bu süreçte o komşularla mücadele ederken bana fiziksel şiddet uyguladigi için gorusmedigim erkek kardeşimin birini bıçaklayarak öldürdüğünu öğrendim.olay benim yaşadığım şehirde olduğu için annemler bana geldiler kalmaya.ve annem bana açık açık birinin bedduası tuttu ama kim acaba diyerek beni kastederek ben de derin yaralar açtı.konunun buraya gelinceye kadar da bir sürü şey yaşanmış ve ben ciddi olarak ailesel baskı şiddet ve ihmale gelen biri olarak bu konuda da haksız sozel olarak mahrumiyet yaşamaktaydim.

Ergen kızı bana yatak odamın balkonundan bu olayı kullanma diye bağırdı.her odaya girip tikirdi olduğunda çıkıp yatak odasındaki balkondan bağırıyordu.sabahin 6 sında kalkıp okula giden diğer ergen erkek çocuğu 5bucuktabkapilari hızlıca ve sert çarparak bebeğimin uyanmasina neden oluyordu.

Kizlar eksiklikler olsa da size de iyi aile yoktur kitabını öneriyorum.ben de en azından büyük farklılıklar yaratti

Evet ama şuan ne yapmalıyım? Şimdi herşey yolunda gibi en azından en az düzeye indi.gecmis beni yaralada da bir şansı hakediyor mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…