Bu da mı olmayacak? bu da mı hayal kırıklığı? :((

Oraya bir 'sanırım' koymanız gerekiyor çünkü bu sizin sanrınız. Ben daha özenli olsun isterdim, hem görüntü olarak hem de ruh hali olarak iyi değildim... Sinirlenip, üzülmemden bunu cıkartmanız saçma olmuş. Bundan sonrakine hazırlanıyorum en iyi şekilde, ilişkim hakkında bu şekilde konuşmanıza izin veremem.. :KK20:

Evet bu benim sanrım.
Tam olarak cümlelerinizi hatırlamıyorum şuan tekrar okumadım ama, sevgilinizden böyle bir sebepten soğumanız bana bunları düşündürdü.
Ben ilişkiniz hakkında konuşmadım ki, sizin takıldığınız şeyin bende oluşturduğu izlenimi söyledim.

Şu belirttiğim kısımda dialoğu epey farklı biyere taşırda, gerek yok şimdi.

Evet bu benim sanrım.
Tam olarak cümlelerinizi hatırlamıyorum şuan tekrar okumadım ama, sevgilinizden böyle bir sebepten soğumanız bana bunları düşündürdü.
Ben ilişkiniz hakkında konuşmadım ki, sizin takıldığınız şeyin bende oluşturduğu izlenimi söyledim.

Şu belirttiğim kısımda dialoğu epey farklı biyere taşırda, gerek yok şimdi.

Beni mahcup edip zor durumda bırakırsa ben de o anki sinirle onu boğmayı isteyebilirim.. O ilişki ilişki değildir, demek ki sevmiyorsunuz falan bunlar ilginç tespitler.. Her neyse teşekkürler yorum için.

Beni mahcup edip zor durumda bırakırsa ben de o anki sinirle onu boğmayı isteyebilirim.. O ilişki ilişki değildir, demek ki sevmiyorsunuz falan bunlar ilginç tespitler.. Her neyse teşekkürler yorum için.

Bnde o anki sinirle yazdıklarınıza göre yorum yapmtım zaten.
O anki sinirle söylediğiniz şeyler şuan geçersizse, benim tespitlerimde geçersiz ozaman :KK34:

Rica ederim.

Çok hoşsunnn canım okurken güldüm bayağı :KK1: Yanlız o çoraplar gerçekten faciaa mümkünse kimse giymesin bende soğurum valla..:KK53:
Bence süslenip püslenip başka bir gün tekrar gidin ziyarete o gün biraz rahatsızdım habersiz bir emrivakide olunca suratım düşmüş olabilir kusura bakmayın falan dersin artık..

Çok hoşsunnn canım okurken güldüm bayağı :KK1: Yanlız o çoraplar gerçekten faciaa mümkünse kimse giymesin bende soğurum valla..:KK53:
Bence süslenip püslenip başka bir gün tekrar gidin ziyarete o gün biraz rahatsızdım habersiz bir emrivakide olunca suratım düşmüş olabilir kusura bakmayın falan dersin artık..

Sağ ol canım, Allah güldürsün :)
Onlar benim hastalık çorabımdı ya, ben nasıl böyle bi hata yapıp dışarı çıktımsa artık.. Ölüm var kalım var hiç düşünmedim :KK70: haha
Sonraki buluşmaya 10 gün öncesinden hazırlanıcam vallahi.. :) Gerçi suratım düşmüş sayılmazdı canım, sadece şoktaydım.. Açılmam bi saati buldu.. :KK1::KK1:

Ya abla boşverr,ne güzel seni doğal hallerinle görmüşler.Anlattıklarınızdan gördüğüm kadarıyla sevgilinizin annesi de çok tatlı bir bayan.
Bir dahaki sefere çok iyi hazırlanırsınız laf arasında da o gün hastaydım falan dersiniz,olur biter :KK1:
O çoraplara da bayıldım hahha ne güzel bişey ya ilk defa gördüm:KK53::KK53:

Ya abla boşverr,ne güzel seni doğal hallerinle görmüşler.Anlattıklarınızdan gördüğüm kadarıyla sevgilinizin annesi de çok tatlı bir bayan.
Bir dahaki sefere çok iyi hazırlanırsınız laf arasında da o gün hastaydım falan dersiniz,olur biter :KK1:
O çoraplara da bayıldım hahha ne güzel bişey ya ilk defa gördüm:KK53::KK53:

Evet çok iyi bi insan benim de anladığım kadarıyla kv adayım. :) Hastayım denmez de zaten hazırlıksız gittiğimi biliyorlar.
Sonraki buluşmada gösteririm kendimi inşallah. Teşekkürler yorum için.

Düzeldi aramız zaten ama haksız değilim kızmakta değil mi? böylesini hayal etmemiştim.. Şimdi sabahki halimizle alay ediyoruz.. :)

Ah canım senin için üzüldüm, hala görüşüyor musun o arkadaşınla? Ya annesi çok tatlı bi bayan dediğin gibi.. Kendisi ana okulu öğretmeniymiş, çocuk ruhlu bir kadın, bana eskiden kalan faaliyetlerini falan gösterdi.. Kreş işletiyorlar aynı zamanda oraya arasıra uğradığımda seni de götürmek isterim birgün falan dedi..

görüşüyorum canım ciddi düşünüyoruz. annesi bana iyi davranıyo sevgilimin korkusuna. o beni korur allahtan, ama seninki ne şeker kadınmış yaa bide ayrılmayı düşünüosun yani bilemedim ki. belki de çok sevmiyosundur bu çocuğu? anaokulu öğretmeni ne güzel çocuklarla kala kala genç kalmıştır öyle suratsız yaşlılar gibi değil. daha ne istiyosun valla öp başına kkoy:) ne kaynanalar gördük burda bi erkek doğurdu diye kendinibulunmaz hint kumaşı zanneden

görüşüyorum canım ciddi düşünüyoruz. annesi bana iyi davranıyo sevgilimin korkusuna. o beni korur allahtan, ama seninki ne şeker kadınmış yaa bide ayrılmayı düşünüosun yani bilemedim ki. belki de çok sevmiyosundur bu çocuğu? anaokulu öğretmeni ne güzel çocuklarla kala kala genç kalmıştır öyle suratsız yaşlılar gibi değil. daha ne istiyosun valla öp başına kkoy:) ne kaynanalar gördük burda bi erkek doğurdu diye kendinibulunmaz hint kumaşı zanneden

Ben korktum, sinirlendim ondan öyle şeyaptım, daha aramızda hiç ayrılık konusu geçmedi şükürler olsun..
Senin için de hayırlısı olsun canım, senin kv ile kp yer değiştirmiş. Sevgilin arkandaysa başka sıkıntı yok canım..Umarım çok mutlu olursun. Benimki dünyalar tatlısı ama ileride ne olur bilinmez. Ne insanlar var tabi haklısın. Allah iyilerle karşılaştırsın her zaman için.. :))

Ne guzel sana sahip cikmis. annesiyle tanistirmaya goturmus ya daha ne olsun. sevdigine sahip cikan erkekleri o kadar takdir ediyorum ki

Ne guzel sana sahip cikmis. annesiyle tanistirmaya goturmus ya daha ne olsun. sevdigine sahip cikan erkekleri o kadar takdir ediyorum ki

Teşekkür ederim yorumun için canım.. Bu yönüyle ben de sevgilimi taktir ediyorum ama hazırlıksız yakalanmak da hoş olmuyor sevgilinin annesine karşı..

Sevdiğinin ailesiyle insan özellikle ilk tanışmada kusursuz görünmek istiyor haliyle.
Bu konuda kızmakta haklısın
Ben hatırlıyorumda tanıştığım günü nerdeyse 1 ay öncesinden ne giyicem diye düşünmeye başlamıştım :))
Yine de sevgilin ne güzel değer vermiş ailesinin karşısına çıkarmış güzel bi düşünce :)

Sevdiğinin ailesiyle insan özellikle ilk tanışmada kusursuz görünmek istiyor haliyle.
Bu konuda kızmakta haklısın
Ben hatırlıyorumda tanıştığım günü nerdeyse 1 ay öncesinden ne giyicem diye düşünmeye başlamıştım :))
Yine de sevgilin ne güzel değer vermiş ailesinin karşısına çıkarmış güzel bi düşünce :)

Şimdi ikinci buluşma için bin katı kasılcam umarım bundan sonra güzel bi iz bırakabilirim.. Teşekkürler yorum için.. :)

Göğüslerine takan ergen herkesin içinde mi yapti bunu.??
Allahim ya :KK19::KK19: bu kismi merak ettim:26:
Olan olmuş, bence takma kafana artik

Sonuçta kadin da biliyor habersiz o şekilde geldiğini.
Haberli gittiğinde olayi telafi edersin takma bu kadar.
Sevgiline de bu tarz emrivakilerden hoslanmadigini sicagi sicagina ve net bi bicimde ifade etmelisin bence
Keşke benim de derdim boyle olsa:KK31: dedim içimden.

Son düzenleme:
Göğüslerine takan ergen herkesin içinde mi yapti bunu.??
Allahim ya :KK19::KK19: bu kismi merak ettim:26:
Olan olmuş, bence takma kafana artik

Sonuçta kadin da biliyor habersiz o şekilde geldiğini.
Haberli gittiğinde olayi telafi edersin takma bu kadar.
Sevgiline de bu tarz emrivakilerden hoslanmadigini sicagi sicagina ve net bi bicimde ifade etmelisin bence
Keşke benim de derdim boyle olsa:KK31: dedim içimden.

Allah baska dert vermesin tabi canım, ama basta cok kızsam da sonunda tatlıya bağladık, erkek arkadaşım da sonradan hak verip özür diledi.. Bundan sonraki görüşmede kendimi iyi gösteririm umarım.. Evet, o kız gayet herkesin ortasında aa Duygu abla ne güzel göğüslerin kocaman dedi.. :KK43:

Allah baska dert vermesin tabi canım, ama basta cok kızsam da sonunda tatlıya bağladık, erkek arkadaşım da sonradan hak verip özür diledi.. Bundan sonraki görüşmede kendimi iyi gösteririm umarım.. Evet, o kız gayet herkesin ortasında aa Duygu abla ne güzel göğüslerin kocaman dedi.. :KK43:

Iyi bari sevindim tatlıya baglanmasina:KK8:
büyük göğse niye imreniyor ergen haliyle:KK14: benimkiler de büyük ve ergenligimde de şimdi de hiiiccccccc beğenmiyorum.
Özellikle ergenligimde küçük olsun isterdim:KK14:

Iyi bari sevindim tatlıya baglanmasina:KK8:
büyük göğse niye imreniyor ergen haliyle:KK14: benimkiler de büyük ve ergenligimde de şimdi de hiiiccccccc beğenmiyorum.
Özellikle ergenligimde küçük olsun isterdim:KK14:

Teşekkür ederim canım.. :)
Ben de onu anlamıyorum.. :S Aynı şekilde ergenken ne utanırdım göğüslerimden, şimdi de sorun oluyor.. Sevgilim kıskanc rahat giyinemiyorum.. :S Orta göğüsler en ideali.. :)

Teşekkür ederim canım.. :)
Ben de onu anlamıyorum.. :S Aynı şekilde ergenken ne utanırdım göğüslerimden, şimdi de sorun oluyor.. Sevgilim kıskanc rahat giyinemiyorum.. :S Orta göğüsler en ideali.. :)

Konuyu dagitmadan daha fazla sunu da diyeyim, en başta kendim kıskançlık krizlerine giriyorum ben ya dikkat çekiyor:KK50::KK50:
genç yaşımda bel sirt omuz ağrısı, kiyafet derdi zor iş vesselâm ve kesinlikle imrenilecek bişey değil:KK53::KK53:
konuyu dagitmayayim. Iyi geceler:KK3::KK3:

Konuyu dagitmadan daha fazla sunu da diyeyim, en başta kendim kıskançlık krizlerine giriyorum ben ya dikkat çekiyor:KK50::KK50:
genç yaşımda bel sirt omuz ağrısı, kiyafet derdi zor iş vesselâm ve kesinlikle imrenilecek bişey değil:KK53::KK53:
konuyu dagitmayayim. Iyi geceler:KK3::KK3:

İyi geceler.. :)

X