Bu da mı olmayacak? bu da mı hayal kırıklığı? :((

Ee ben hiç makyaj yapmam, şimdi hiçbir sevgilimin annesi beni beğenmeyecek mi :KK1:

Takmayın bu kadar, herkesin iyi günü de vardır kötü günü de. İlk tanışma için "kötü gün"ü denk gelmesi talihsizlik olmuş ama kötü bir olay da yaşanmamış neticede. Oturmaya gidersiniz, "haberim yoktu, biraz da hastaydım, kusura bakmayın" dersiniz geçer.

Yazık adamcağız da iyi niyetli davranmış düşüncesizce olsa da.

Ee ben hiç makyaj yapmam, şimdi hiçbir sevgilimin annesi beni beğenmeyecek mi :KK1:

Takmayın bu kadar, herkesin iyi günü de vardır kötü günü de. İlk tanışma için "kötü gün"ü denk gelmesi talihsizlik olmuş ama kötü bir olay da yaşanmamış neticede. Oturmaya gidersiniz, "haberim yoktu, biraz da hastaydım, kusura bakmayın" dersiniz geçer.

Yazık adamcağız da iyi niyetli davranmış düşüncesizce olsa da.

Makyajlıydım zaten.. Özensizlikten bahsetmiştim, beğenip beğenmemekten öte saygıdan söz ettim.
Haklısın. Barıştık zaten canım :)

hıc kafaya takmayın hem sızı dogal halınızde gormus oldular.. daha iyi evlendıkden sonra hep suslu goremezler zaten

ayy boyle bir konuda emrıvakı yapması cok dusuncesızce gercekten... ben de olsam ciddi sinirlenirdim ve her halımden anlasılırdı bu ee halıyle de aılesıne ayıp olurdu..

aman corabıd ert etme... farzetki sabah gıydın ayakakbına takıldı yırıtıldı kendılıgınden olmayacak biseyd egıl yanı... yuzune sureklı vurup dalga gecmeyecekse....

hıc kafaya takmayın hem sızı dogal halınızde gormus oldular.. daha iyi evlendıkden sonra hep suslu goremezler zaten

Affettirdi aşkım zaten kendini.. Hala düşündükce utancla gülüyorum. :)

ayy boyle bir konuda emrıvakı yapması cok dusuncesızce gercekten... ben de olsam ciddi sinirlenirdim ve her halımden anlasılırdı bu ee halıyle de aılesıne ayıp olurdu..

aman corabıd ert etme... farzetki sabah gıydın ayakakbına takıldı yırıtıldı kendılıgınden olmayacak biseyd egıl yanı... yuzune sureklı vurup dalga gecmeyecekse....

Canım çorabım yırtık değildi, parmaklı çoraplardandı.. :)
Yansıtmamaya calıstım ama başta pek konusamadım, gec acıldım.. Şimdi sevgilim affettirdi kendisini zaten.

Konu sahibesi ben sizi anlayamadim, adam emrivaki yapmamis, surpriz yapmis .

Bence yaptigi cok hos bir davranis, ben isterdim sevgilimle gezerken bir yere gidiyoruz haydi hooop diye beni ailesine goturup beni sasirtmasini.

Tamam, ilk anlarda saskindiniz, sonra neden anlattiginiz bicimde davrandiniz? Ustelik erkekler bizim kadar ayrintili dusunmez, hic sanmiyorum adamin saciniza basiniza baktigini. Annesi de akli basinda bir insansa tipinize degil davranislariniza bakip kotu bir ilk izlenim edinmistir.

Adami uzmeyin bence, kotu niyetli degil. Telefon acmamak niye, neden kendi kendinize tripleniyorsunuz? Suratsizliginizin ustune bir de hala ariyor, bence cok kibar biri sevgiliniz.

Gereksiz sekilde kaprisli ve anlasilmaz davraniyorsunuz, ben sevgilimi ailemle tanistirsam, o da sizin gibi tavir yapsa direk terk ederim, nazini kesinlikle cekmem. O adam da bir annenin evladi, yazik degil mi ona, sizin kaprisinizi cekmek zorunda mi, hem de boyle hos bir suprizden sonra. Neyi yanlis yaptim diye dusunuyordur simdi, yazik.

Gercekten sok icinde okudum yazdiklariniz, dunya kendi etrafinizda donuyor saniyorsunuz. Cok kaprislisiniz. Annesi de garip davranislarinizdan nasibini almis, annesine de ogluna da uzuldum simdi. Ben anlamiyorum erkekler boyle kadinlara neden katlaniyor, dunya guzeli de olsa, dunya akillisi da olsa kaprisli insanlar bence hic cekilmiyor.

Son düzenleme:
biraz fazla takmışsın olaya. evet moralin çok bozulmuş haklısın... benimki de öyle emrivaki olmuştu hemde babasıyla. kafamda tatilden döndüğüm şapka, mini etek ve saçmasapan sandaletler, elim de bomboş milletin evine gittim. cildim de çok bozuktu o aralar, e yüzümde makyaj da yok. babası hiç sevmemiş beni.. hala da sevmiyor sanırım. umarım bir gün değiştirebilirim kafasındaki imajı ama bu emrivakiler çok kötü oluyo gerçekten

bu arada kusura bakmazsan çorap olayına baya bi güldüm çok hoşsun :)))) kahkaha attım resmen annem bile noldu diye sordu
aklıma şu geldi belki senin en doğal halini görmek istemişlerdir

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne güzel konunun sonu mutlu sona bağlanmış affetmişsin .

Olması gerekende buydu bence , en fazla surat asılır , bu tarz emrivakilerden hoşlanmadığın söylenir , kadınca kaprislerimiz sıralanır ama bu durumda ayrılmak ancak regl sarhoşluğudur :KK1:

Neyse madem son ; mutlu son ............

O zaman rahat rahat gülebilirim şu mememle boğasım geldi lafına :KK60::KK60::KK60:

Ayrıca yüz kızartıcı olan da ergenusun yeni gördüğü birine sürekli memelerin ne kadar büyük demesi , çoraplar değil :KK34:

izzzy izzyy , hikayeyi okurken dedim ki niyeti kötü eve ondan götürüyor . Adam melek çıktı :) şaka bi yana bence çok abartmışsınız . Hata herkes yapar oda belki bunları düşünemedi . bence çocuk bunları hak etmiyor .

Ben ne kadar şanssız bir insanım ya, artık dayanamıyorum.. :/ Yeni sevgilimden de soğudum. Beni yönlendirin bi kardeşlerim, sizlere güveniyorum, şu durumda mantıklı davranamıyorum.. Sabah erkenden erkek arkadaşım aradı görüşmemiz lazım acil deyip beni yatağımdan kaldırdı.. Hazırlan almaya gelicem, falan dedi.. Ben de sandım ki dışarıda kahvaltı yaparız, gayet spor giyindim.. Oldukça mutsuzum.. Bi de öncesi günün kırgınlığı vardı, ufak tefek şeyler için tartışmıştık, sabah yüzüm plastik makyajla bile ulaşamıycağı bi formdaydı, gören yanındakini dürttü o halimle.. Yüzüm şişmiş, hem uykusuzluk hem regli olmanın verdiği huysuzluk ve şişkinlik.. Neyse hazırlandım falan çıktım.. Yol boyu sessizlik, bende anlamsız bi endişe ki boşa da değilmiş.. Bi apt önünde durduk.. Ben hala olaya inanamadım, neyse indik, evine hoş geldin deyince bende azbuçuk bişeyler canlandı, sinir krizi geçircektim inanın kii.. Ayağımda parmaktan geçmeli çoraplar :KK43: Beni evine götürdü, sürprizmiş(!) Camdan annesi el sallıyor.. O an yer yarılsa da içine girsem dedim, yanımdaki adamdan nasıl tiksindim, gözlerim doldu... Nerdeyse orda ayrılacaktım ya, hayatımın en büyük rezilliğiydi.. Eve çıktık, annesi çok bakımlı ve güzel bir kadın, kendi annemden güzel olmasın.. Bir sürü şey hazırlamış.. Oturduk tek lokma bişey yiyemedim, sohbet edemedim.. Galiba çoraplarımdan utandığımı anladı, sürekli çok güzelsin, çok bakımlısın falan dedi.. Annesi gerçekten çok iyi bir insan ama ben bu ilişkiye bitti gözüyle bakıyorum.. :KK43: Bir de teyzesinin kızı vardı ergen yaşlarda.. O da memelerime taktı, memen büyükmüş, bayağı büyükmüş diye. Mememle boğasım geldi..
Bir daha ben bu ailenin yüzüne nasıl bakarım arkadaşlar? Ordan çıkar çıkmaz, durakta bırakmasını söyledim ve sinirimden ağladım.. Kim bilir annesi hakkımda ne düşündü.. Hayatımda geçirdiğim en rezalet gündü.. Hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim.. Bu ne böyle ya emrivaki bile denemez.. Onu hiç affetmiycem. Bundan sonra herhalde benim için düşüncelerini de değiştiremem kimsenin. Bi daha kar tepmeye gidecek bile olsam ayağımdan ince çorap çıkarmam.. Uzun oldu ama gerçekten hiç iyi değilim.. Rüya olması için yalvardım bugün yaşananların.. Mesajlarına da cevap vermiyorum şimdi.. Ki o da sanırım soğudu çoraplarımı falan görünce.. Gelecek görüyor musunuz bu ilişkide? Bu tarz şeyler yaşadınız mı hiç? Allahım bi türlü içimi rahatlatamıyorum.. :KK43: :KK14:

Not: Annesiyle ilk buluşmam ve böyle olacağını hiç ummamıştım. Hazırlıksız yakalandım ve mahcup oldum tipimden dolayı.. Üstüne regli oldğum için sinirliydim de.. Emrivaki şeklinde olup, beni zor durumda bıraktığı için soğuyup, sinirlendim ve geçmiyor da sinirim şuan.. Çünkü daha geçen hafta davetlerini teşekkür edip ve çiçek gönderip reddetmiştim. Çorabım da yırtık değildi, fotoğraftaki gibiydi çorabım. annesi öyle bakımlı olunca ben de kötü hissettim doğal olarak.. Eki Görüntüle 961940

ne var ki bunda :44: adam kalkmış seni ailesine götürmüş ne güzel. yıllarca bir adamla birlikte olup bu anı bekleyen insanlar oluyor onlar da neden beni ailesiyle tanıştırmıyor diye bunalıma giriyor.. belki emrivaki yapmış olması düşüncesizlik ama bence adamdan soğumak için sebep değil.. çorapmış yüzündeki gözündeki şişlikmiş, makyajsızlıkmış vs. insan ilişkilerini bunlar belirlemiyor ki :) doğal halini de tanıyıp görmeleri en iyisi değil mi? 2. buluşmada süslenir püslenir gidersin evlerine.. bakımlı haline de şahit olmuş olurlar. bence büyütecek birşey yok

Bu size etek denediğinizde 'çıkar lan!' diyen erkek arkadaşınız mı? Ne güzel işte, tam istediği gibi kimsenin size bakmayacağı şekilde giyinmişsiniz, niye soğusun :)

Daha çok yeni değil miydi sizin ilişkiniz, aileyle tanışmak için erken değil mi? Gerçi siz bir şekilde affedersiniz zaten sevgilinizi, çok takılmayın derim.

Konu sahibesi ben sizi anlayamadim, adam emrivaki yapmamis, surpriz yapmis .

Bence yaptigi cok hos bir davranis, ben isterdim sevgilimle gezerken bir yere gidiyoruz haydi hooop diye beni ailesine goturup beni sasirtmasini.

Tamam, ilk anlarda saskindiniz, sonra neden anlattiginiz bicimde davrandiniz? Ustelik erkekler bizim kadar ayrintili dusunmez, hic sanmiyorum adamin saciniza basiniza baktigini. Annesi de akli basinda bir insansa tipinize degil davranislariniza bakip kotu bir ilk izlenim edinmistir.

Adami uzmeyin bence, kotu niyetli degil. Telefon acmamak niye, neden kendi kendinize tripleniyorsunuz? Suratsizliginizin ustune bir de hala ariyor, bence cok kibar biri sevgiliniz.

Gereksiz sekilde kaprisli ve anlasilmaz davraniyorsunuz, ben sevgilimi ailemle tanistirsam, o da sizin gibi tavir yapsa direk terk ederim, nazini kesinlikle cekmem. O adam da bir annenin evladi, yazik degil mi ona, sizin kaprisinizi cekmek zorunda mi, hem de boyle hos bir suprizden sonra. Neyi yanlis yaptim diye dusunuyordur simdi, yazik.

Gercekten sok icinde okudum yazdiklariniz, dunya kendi etrafinizda donuyor saniyorsunuz. Cok kaprislisiniz. Annesi de garip davranislarinizdan nasibini almis, annesine de ogluna da uzuldum simdi. Ben anlamiyorum erkekler boyle kadinlara neden katlaniyor, dunya guzeli de olsa, dunya akillisi da olsa kaprisli insanlar bence hic cekilmiyor.

Sona doğru hızınızı alamamıssınız bi sakin olun.. Gittikten 1 saat sonra anca acılabildim. Kesinlikle hazırlıksızdım, üstelik regli olmuşum öncesinde tartışmışız.. Başka türlü olmalıydı bu.. Ben kendimi hazır hissetmiyordum ailesiyle tanısmak için. Yaptıkları sizin icin hos olabilir ama benim için değildi ve de bu benim konum.. Ayıp ediyorsunuz gercekten.

biraz fazla takmışsın olaya. evet moralin çok bozulmuş haklısın... benimki de öyle emrivaki olmuştu hemde babasıyla. kafamda tatilden döndüğüm şapka, mini etek ve saçmasapan sandaletler, elim de bomboş milletin evine gittim. cildim de çok bozuktu o aralar, e yüzümde makyaj da yok. babası hiç sevmemiş beni.. hala da sevmiyor sanırım. umarım bir gün değiştirebilirim kafasındaki imajı ama bu emrivakiler çok kötü oluyo gerçekten

bu arada kusura bakmazsan çorap olayına baya bi güldüm çok hoşsun :)))) kahkaha attım resmen annem bile noldu diye sordu
aklıma şu geldi belki senin en doğal halini görmek istemişlerdir

İşte sen beni anlarsın ama burdaki bazı arkadaslar anlamıyorlar canım.. Yorumun için çok çok teşekkür ederim.. Allah güldürsün tatlım :)

Ne güzel konunun sonu mutlu sona bağlanmış affetmişsin .

Olması gerekende buydu bence , en fazla surat asılır , bu tarz emrivakilerden hoşlanmadığın söylenir , kadınca kaprislerimiz sıralanır ama bu durumda ayrılmak ancak regl sarhoşluğudur :KK1:

Neyse madem son ; mutlu son ............

O zaman rahat rahat gülebilirim şu mememle boğasım geldi lafına :KK60::KK60::KK60:

Ayrıca yüz kızartıcı olan da ergenusun yeni gördüğü birine sürekli memelerin ne kadar büyük demesi , çoraplar değil :KK34:

Ay evet canım ya unutulmazdı meme gafı.. Bi de sen kız çocuğusun yanii denir mi öyle, umması lazımdı utanacağımı.. Bian herkesle göz göze geldim, kızardım kızardım kızardım hahaha Allah güldürsün şekerim.. Teşekkür ederim yorum için :)

izzzy izzyy , hikayeyi okurken dedim ki niyeti kötü eve ondan götürüyor . Adam melek çıktı :) şaka bi yana bence çok abartmışsınız . Hata herkes yapar oda belki bunları düşünemedi . bence çocuk bunları hak etmiyor .

Barıştık zaten.. Canım inan ki ben de cok istiyordum annesiyle tanışmayı ama hazır değildim.. Heleki bugün olacağı aklıma gelmedi.. Çok utandım, bu şekilde olmalıydı diyorum.. Ama barıştık işte Allahım böyle şeyler yaşatmasın bi daha.

Çok tatlı bence.. :KK9:

Teşekkürler.

ne var ki bunda :44: adam kalkmış seni ailesine götürmüş ne güzel. yıllarca bir adamla birlikte olup bu anı bekleyen insanlar oluyor onlar da neden beni ailesiyle tanıştırmıyor diye bunalıma giriyor.. belki emrivaki yapmış olması düşüncesizlik ama bence adamdan soğumak için sebep değil.. çorapmış yüzündeki gözündeki şişlikmiş, makyajsızlıkmış vs. insan ilişkilerini bunlar belirlemiyor ki :) doğal halini de tanıyıp görmeleri en iyisi değil mi? 2. buluşmada süslenir püslenir gidersin evlerine.. bakımlı haline de şahit olmuş olurlar. bence büyütecek birşey yok

Artık kendimi sonraki buluşmayla teselli ediyorum, iyice göstereyim kendimi de bugün unutulsun. Çok kızdım tabi regl olmamın da bu kadar sinirlenmemde etkisi var.. Kendisi de çok yakışıklıydı bugün, annesi desen cok bakımlı ve güzel bir kadın, ondan mahcup oldum.. Bi de elimiz boş gitti o çok kötüydü. Barıştık zaten.. :)

Bu size etek denediğinizde 'çıkar lan!' diyen erkek arkadaşınız mı? Ne güzel işte, tam istediği gibi kimsenin size bakmayacağı şekilde giyinmişsiniz, niye soğusun :)

Daha çok yeni değil miydi sizin ilişkiniz, aileyle tanışmak için erken değil mi? Gerçi siz bir şekilde affedersiniz zaten sevgilinizi, çok takılmayın derim.

Evet o canım.. :) Sabahki kadar sinirli değilim, sizler de sağ olun yorumlarınızla olayları daha iyi ayırım etmeme yardımcı oldunuz.. O görsün de annesinin görmesi daha da canımı sıktı. Sevgilim de bi defa bile bakımsız görmemiştir beni.. İşte daha geçen hafta çiçek göndermiştim ama benim kv adayı biraz sabırsız cıktı.. Oğlu da öyle :)

Erkekler işte düz mantık,üzme kendini düşünememiştir.Bence sana değer vermişler hazırlık yapmışlar.Bır çorap yüzünden senden ayrılmaz sen şuan çok üzgünsün o yüzden böyle düşünüyorsun.

İşte sen beni anlarsın ama burdaki bazı arkadaslar anlamıyorlar canım.. Yorumun için çok çok teşekkür ederim.. Allah güldürsün tatlım :)

ben seni anlıyorum ama o kadar kafana takman da yanlış açıkçası. neden çünkü annesi sana çok iyi davranmış, rahatlatmaya çalışmış, bence mutlu olmalısın olumlu birisi. kendin nasıl göründüğünün yanında biraz da ailesini inceleme fırsatı bul. annesi nasıl biri? anlaşabilir misin? örneğin benim sevgilimin annesi ile tanışmam da felaketti. basit birşeyden dolayı suratını asmıştı ve resmen beğenmediğini belli etmişti hala onu unutamam düşündükçe çok üzülürüm.. sende en azından öyle birşey olmamış

Affettirdi aşkım zaten kendini.. Hala düşündükce utancla gülüyorum. :)

Canım çorabım yırtık değildi, parmaklı çoraplardandı.. :)
Yansıtmamaya calıstım ama başta pek konusamadım, gec acıldım.. Şimdi sevgilim affettirdi kendisini zaten.

aman canım parmaklıysa hiççççç dert etme zaten nolcak sevimli bile bulmuslardır :)

Artık kendimi sonraki buluşmayla teselli ediyorum, iyice göstereyim kendimi de bugün unutulsun. Çok kızdım tabi regl olmamın da bu kadar sinirlenmemde etkisi var.. Kendisi de çok yakışıklıydı bugün, annesi desen cok bakımlı ve güzel bir kadın, ondan mahcup oldum.. Bi de elimiz boş gitti o çok kötüydü. Barıştık zaten.. :)

yoluna girdiğine sevindim :) süslenir püslenir hediyeni de alır gidersin :KK16:

Erkekler işte düz mantık,üzme kendini düşünememiştir.Bence sana değer vermişler hazırlık yapmışlar.:21:Bır çorap yüzünden senden ayrılmaz sen şuan çok üzgünsün o yüzden böyle düşünüyorsun.:KK17:

Erkekler işte düz mantık,üzme kendini düşünememiştir.Bence sana değer vermişler hazırlık yapmışlar.Bır çorap yüzünden senden ayrılmaz sen şuan çok üzgünsün o yüzden böyle düşünüyorsun.

Düzeldi aramız zaten ama haksız değilim kızmakta değil mi? böylesini hayal etmemiştim.. Şimdi sabahki halimizle alay ediyoruz.. :)

ben seni anlıyorum ama o kadar kafana takman da yanlış açıkçası. neden çünkü annesi sana çok iyi davranmış, rahatlatmaya çalışmış, bence mutlu olmalısın olumlu birisi. kendin nasıl göründüğünün yanında biraz da ailesini inceleme fırsatı bul. annesi nasıl biri? anlaşabilir misin? örneğin benim sevgilimin annesi ile tanışmam da felaketti. basit birşeyden dolayı suratını asmıştı ve resmen beğenmediğini belli etmişti hala onu unutamam düşündükçe çok üzülürüm.. sende en azından öyle birşey olmamış

Ah canım senin için üzüldüm, hala görüşüyor musun o arkadaşınla? Ya annesi çok tatlı bi bayan dediğin gibi.. Kendisi ana okulu öğretmeniymiş, çocuk ruhlu bir kadın, bana eskiden kalan faaliyetlerini falan gösterdi.. Kreş işletiyorlar aynı zamanda oraya arasıra uğradığımda seni de götürmek isterim birgün falan dedi..

aman canım parmaklıysa hiççççç dert etme zaten nolcak sevimli bile bulmuslardır :)

Hahaha umarım canım :) O çorapları çok severek almıştm, hiç böyle bi anı yaşayacağım aklıma gelmezdi o çoraplarla :)

X