Bu da mı olmayacak? bu da mı hayal kırıklığı? :((

Sevgiliniz biraz densizce davranmis ..
Ama sizde fazla abartmissiniz , ilaki makyaj ve SIK elbiselerle
Cikmak zorunda degilsiniz karsilarina..
sizi bu halinizle begenmeyen hic begenmesin.

Sonucta senin haberin hic biseyden yoktu..
hazirliksiz yakalandin sadece , insanin dogal halinden daha
Ne dogal olabilirki.
Ayrica.bir corap icin sevmeyecekse hic sevmesin daha iyi.

Sevgiliniz biraz densizce davranmis ..
Ama sizde fazla abartmissiniz , ilaki makyaj ve SIK elbiselerle
Cikmak zorunda degilsiniz karsilarina..
sizi bu halinizle begenmeyen hic begenmesin.

Sonucta senin haberin hic biseyden yoktu..
hazirliksiz yakalandin sadece , insanin dogal halinden daha
Ne dogal olabilirki.
Ayrica.bir corap icin sevmeyecekse hic sevmesin daha iyi.

Çorap için soğumuştur kısmı zaten abartıydı, uzak bir düşünce tabi ki..
Ben daha özenli çıkmak istemiştim karşılarına.. Teşekkür ederim yorum için.

Kusura bakmayin ama mememle bogasim geldi kisminda kahkaha attim :)) sinirlenmekte cok haklisiniz, boyle bir olayda insan bir hafta oncesinde ne yapar ederim diye dusunmeye baslarken sizinki emrivaki olmus. Ama uzulmeyin ilk tanisma o anin heyecaniyla pekte hatirlanmaz. Bir sonraki bulusmanizda soyle guzelcee giyinir suslenir oyle gidersiniz :) akillarinda yarattiginizi dusundugunuz kotu imajida silersiniz. Zaten insanlik hali, cat kapi bir durumda anneside anlayisla karsiyalacaktir. Sıkmayın caninizi.

Ben ne kadar şanssız bir insanım ya, artık dayanamıyorum.. :/ Yeni sevgilimden de soğudum. Beni yönlendirin bi kardeşlerim, sizlere güveniyorum, şu durumda mantıklı davranamıyorum.. Sabah erkenden erkek arkadaşım aradı görüşmemiz lazım acil deyip beni yatağımdan kaldırdı.. Hazırlan almaya gelicem, falan dedi.. Ben de sandım ki dışarıda kahvaltı yaparız, gayet spor giyindim.. Oldukça mutsuzum.. Bi de öncesi günün kırgınlığı vardı, ufak tefek şeyler için tartışmıştık, sabah yüzüm plastik makyajla bile ulaşamıycağı bi formdaydı, gören yanındakini dürttü o halimle.. Yüzüm şişmiş, hem uykusuzluk hem regli olmanın verdiği huysuzluk ve şişkinlik.. Neyse hazırlandım falan çıktım.. Yol boyu sessizlik, bende anlamsız bi endişe ki boşa da değilmiş.. Bi apt önünde durduk.. Ben hala olaya inanamadım, neyse indik, evine hoş geldin deyince bende azbuçuk bişeyler canlandı, sinir krizi geçircektim inanın kii.. Ayağımda parmaktan geçmeli çoraplar :KK43: Beni evine götürdü, sürprizmiş(!) Camdan annesi el sallıyor.. O an yer yarılsa da içine girsem dedim, yanımdaki adamdan nasıl tiksindim, gözlerim doldu... Nerdeyse orda ayrılacaktım ya, hayatımın en büyük rezilliğiydi.. Eve çıktık, annesi çok bakımlı ve güzel bir kadın, kendi annemden güzel olmasın.. Bir sürü şey hazırlamış.. Oturduk tek lokma bişey yiyemedim, sohbet edemedim.. Galiba çoraplarımdan utandığımı anladı, sürekli çok güzelsin, çok bakımlısın falan dedi.. Annesi gerçekten çok iyi bir insan ama ben bu ilişkiye bitti gözüyle bakıyorum.. :KK43: Bir de teyzesinin kızı vardı ergen yaşlarda.. O da memelerime taktı, memen büyükmüş, bayağı büyükmüş diye. Mememle boğasım geldi..
Bir daha ben bu ailenin yüzüne nasıl bakarım arkadaşlar? Ordan çıkar çıkmaz, durakta bırakmasını söyledim ve sinirimden ağladım.. Kim bilir annesi hakkımda ne düşündü.. Hayatımda geçirdiğim en rezalet gündü.. Hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim.. Bu ne böyle ya emrivaki bile denemez.. Onu hiç affetmiycem. Bundan sonra herhalde benim için düşüncelerini de değiştiremem kimsenin. Bi daha kar tepmeye gidecek bile olsam ayağımdan ince çorap çıkarmam.. Uzun oldu ama gerçekten hiç iyi değilim.. Rüya olması için yalvardım bugün yaşananların.. Mesajlarına da cevap vermiyorum şimdi.. Ki o da sanırım soğudu çoraplarımı falan görünce.. Gelecek görüyor musunuz bu ilişkide? Bu tarz şeyler yaşadınız mı hiç? Allahım bi türlü içimi rahatlatamıyorum.. :KK43: :KK14:

Not: Annesiyle ilk buluşmam ve böyle olacağını hiç ummamıştım. Hazırlıksız yakalandım ve mahcup oldum tipimden dolayı.. Üstüne regli oldğum için sinirliydim de.. Emrivaki şeklinde olup, beni zor durumda bıraktığı için soğuyup, sinirlendim ve geçmiyor da sinirim şuan.. Çünkü daha geçen hafta davetlerini teşekkür edip ve çiçek gönderip reddetmiştim. Çorabım da yırtık değildi, fotoğraftaki gibiydi çorabım. annesi öyle bakımlı olunca ben de kötü hissettim doğal olarak.. Eki Görüntüle 961940
Sevgiliniz kendince sürpriz yapmaya çalışmış belliki ama size söylemeliydi bize kahvaltıya gidiyoruz diye, bunu bilmek ve gönlünüzce hazırlanmak yada hazır değilim erteleyelim demek sizin hakkınızdı.
Sevgilinizin kötü niyetli olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen memnun olacağınızı düşündü. Onada sizin tepkiniz sürpriz olmuştur.
Şu an sinirlisiniz, regl döneminde olmanızda sinirli olmanızı tetikliyor muhtemelen.
Sakinleşince durumunuzu ve ilişkinizi tekrar gözden geçirirsiniz.

Son düzenleme:
Kusura bakmayin ama mememle bogasim geldi kisminda kahkaha attim :)) sinirlenmekte cok haklisiniz, boyle bir olayda insan bir hafta oncesinde ne yapar ederim diye dusunmeye baslarken sizinki emrivaki olmus. Ama uzulmeyin ilk tanisma o anin heyecaniyla pekte hatirlanmaz. Bir sonraki bulusmanizda soyle guzelcee giyinir suslenir oyle gidersiniz :) akillarinda yarattiginizi dusundugunuz kotu imajida silersiniz. Zaten insanlik hali, cat kapi bir durumda anneside anlayisla karsiyalacaktir. Sıkmayın caninizi.

Allah güldürsün canım :) Geçen hafta davetlerini reddetmiştim zaten çiçek gönderip.. Ben de bir sonraki buluşmanın hayallerini kuruyorum, kendimi gösterebilmek içim. :) Aşkım aldı gönlümü, şimdi daha iyiyim.. Yine de parmaklı çoraplarımı düşündükçe yüzüme bir gülümseme oturuyor utançla :) Yorum için teşekkürler :)

Sevgiliniz kendince sürpriz yapmaya çalışmış belliki ama size söylemeliydi bize kahvaltıya gidiyoruz diye, bunu bilmek ve gönlünüzce hazırlanmak yada hazır değilim erteleyelim demek sizin hakkınızdı.
Sevgilinizin kötü niyetli olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen memnun olacağınızı düşündü. Onada sizin tepkiniz sürpriz olmuştur.
Şu an sinirlisiniz, regl döneminde olmanızda sinirli olmanızı tetikliyor muhtemelen.
Sakinleşince durumunuzu ve ilişkinizi tekrar gözden geçirirsiniz.

Harika bir yorum, beni anlamıza cok sevindim :) Aşkım gönlümü aldı sağ olsun, dersini de aldı tabi ki.

Ay ara yorumları okumadım .
Beni dinle hele .
Konuyu açtım okuyorum heycanla apart kısmına geldim senin evin kısmını okudum dedim ki vay adiii kızı boş eve götürüyor .
Sonrasını okuyunca anladım ve güldüm.
Çocuk kendince sürpriz yapmak istemiş emrivakide olsa ben mutlu olurdum.
Çorabın tatlıdır ya üzülme bukadar.
Hem bir laf var. '' İnsanlar kıyafetleriyle ağırlanır , sözleriyle uğurlanır ''
Onların aklında sözlerin ve hareketlerinle kalacaksın.
Bu konuda sıkıntı yoksa sakın dert etme , soğuma sevgilinden yazık ya :KK31:

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben bir gün yataktan acele çıkmıştım da.
Arkadaşıma gidince fark ettim.
Çoraplarımın ikisi de başkaydı :KK52:
Ama ikisi de kalpli ve gri idi. Faakat başka başka hahaha. :KK9:
Emrivaki yapılan ilk tanışmaya dua etsin de onlar , pijamayla gitmediniz hah ! :KK19:

Ay ara yorumları okumadım .
Beni dinle hele .
Konuyu açtım okuyorum heycanla apart kısmına geldim senin evin kısmını okudum dedim ki vay adiii kızı boş eve götürüyor .
Sonrasını okuyunca anladım ve güldüm.
Çocuk kendince sürpriz yapmak istemiş emrivakide olsa ben mutlu olurdum.
Çorabın tatlıdır ya üzülme bukadar.
Hem bir laf var. '' İnsanlar kıyafetleriyle ağırlanır , sözleriyle uğurlanır ''
Onların aklında sözlerin ve hareketlerinle kalacaksın.
Bu konuda sıkıntı yoksa sakın dert etme , soğuma sevgilinden yazık ya :KK31:

Sabahki kadar takmıyorum şuan canım.. :) Güzel söz, sayenizde ilişkim acı sondan kurtuldu.. Ben sabahki sinirimle boğabilirdim onu.. :) Ban değer verdiğini biliyorum, o yüzden aşkıma fazla kızamıyorum..Yine de felaketti sabah benim için.. Umarım ileride çocuklarıma anlatacağımız güzel bi anı olarak kalır.. :) Barıştık aşkımla da.. Yorum için teşekkürler canım.. :nazar:

Valla ben bir gün yataktan acele çıkmıştım da.
Arkadaşıma gidince fark ettim.
Çoraplarımın ikisi de başkaydı :KK52:
Ama ikisi de kalpli ve gri idi. Faakat başka başka hahaha. :KK9:
Emrivaki yapılan ilk tanışmaya dua etsin de onlar , pijamayla gitmediniz hah ! :KK19:

Çok iyi annesi zaten, kendimi kötü hissetmeyim diye bir sürü güzel şey söyledi.. :) Seninki arkadaşmış canım yine.. Ben çok mahcup oldum, kv adayım maaşallah pek bir süslü çıktı, yanında ezim ezim ezildim :) Teşekkür ederim yorum için canım.. :nazar:

Senin kotu hissetmene sebep olmus. Kendi capinda supriz olabilir ama sana gore baya kotu olmus.

Genede cok taklma annesi falan iyi davranms hem haberinde yoktu tipin kotu olsa nolur :) onlarda bi terlk bisi vermedilermi sana ya keske hemen isteseydin ayakkablarini cikarir cikarmaz giyerdin. Neyse bosver duzelmis hersey :))

Son düzenleme:
Senin kotu hissetmene sebep olmus. Kendi capinda supriz olabilir ama sana gore baya kotu olmus.

Genede cok taklma annesi falan iyi davranms hem haberinde yoktu tipin kotu olsa nolur :) onlarda bi terlk bisi vermedilermi sana ya keske hemen isteseydin ayakkablarini cikarir cikarmaz giyerdin.

Annesi o kadar tatlı bir insan ki utanmayım diye bi defadan fazla ayaklarıma bakmadı, sürekli saçlarıma, burnuma, gözlerime falan iltifat etti.. Yavrum diye konuştu hep, ayaklarını üşütme falan dedi, sevgilime söyledi panduf verdi. Sağ olsun.. :nazar:
Şimdi düşününce benim kadar takılmamışlardır diyorum.. Hem de rahat bi anne bence.. Çoraba laf edicek birisine benzemiyor ama çok şıktı kendisi, o yüzden mahcup oldum biraz. :) Teşekkürler yorum için canım.

sewgilinin yaptigi emrivaki olabilir fakat senin bu kadar tepki wermen hem regl hem uyku sersemligi hemde bi gun onceki kavga bence....ayrilmayi soguklugu dusunme derim ne war canim corap iste aaaa insanlil hali sende onlarin ne eksikligini gorcen daha durr ilerlerse iliskiniz bu kadar hor gorup haksizlik etme kendine onlar hazirlikli di birde sen git ozenli bozenli bi pasta al cat kapi bakalim nasil karsilicaklar :KK47:

konunu yeni gordum ama sinirin hava kararmasıyla beraber son bulmus barısmıssınız zaten :KK9:

makyaj falan diyorsun ya... ben sahneye cıktıgımda bile coook hafif birsey yaparım, gunluk hayatımda ise sıfır. benim kv arkamdan saysın mı simdi :KK53: o yuzden onlar nasıl biriyle karsılasacaklarını bilmedikleri icin her turlusunu bastan kabul etmislerdir, hatta onlar sabah sabah makyajını kendileri icin yaptıgını suslendigini bile sanmıslardır :KK34:
o coroplar da cok tatlı bikere, hic kafaya takma. bende de var severek de kullanırım. :21: zihnen tıkandıgım(!) zaman kalemle ve ayak parmaklarımla oynamıslıgım bile vardır... :KK8:

bu kadar kendi rezilligim yeter yorumuma geleyim;
erkek arkadasın biraz emrivaki yapmıs haklısın. ama surprizler zaten boyle haber vermeden yapılmaz mı :44:
eger senin giyimini makyajını kafalarına takacak olsalar arabaya ilk bindigin an azıcık suslen derdi saka yollu. ya da telde seni arar "ozel bir yere goturcem duygu, abartma ama... :KK53: " derdi. demek ki senin taktıgın kadar onlar bunu umursayacak bir aile degil :KK34:

yerinde olsam anneye teyzeye falan tesekkur amaclı musait oldukları bir gun ziyarete giderdim kahve icmeye falan. giderken de buket degil, hoş bir saksı cicegi alırdım biraz daha hediye gibi olsun diye ya da oturmaya caya gittigim icin güzel bir pasta.
sen artık kendini nasıl iyi hissediyorsan o sekilde de makyaj vs yapar suslenir bir endamımı gosterirdim.

o sevgili olacak kurnaz herife biraz çemkirirdim.
daha onceden gelmeyecegimi belirttigim bir yere beni oyle oyuna getirerek goturdugu icin...
kendimi iyi hissedip hissetmedigimi sormadan huzursuz olabilecegim ve hazırlıksız yakalandıgımı dusunup ozguvenimin düsecegini falan hic dusunmeden hareket ettigi icin.
madem surprizdi insan once bi nabız yoklar. hele ki bir gece once telde kavga etmisken orada seni sahte gulucukler atmak zorunda bırakması utluluk oyunu oynar gibi davranmak zorunda kalman bile hos degil...
tabi buna ek olarak ailesini sevdigini, cok iyi karsılandıgını, memnun oldugunu belirtmeyi ihmal etme. hemencecik annesiyle tanıstırmak istediginie gore ailesine de baglı bir cocuk bu. onun icin onemli bir gunu ve surprizini sırf kavgadan ibaret hafızasında bırakma.

ama anlattgın kadarıyla ben aile olarak sevdim bunları. fakat baştan uyarayım anne cok meraklı...
senin bahsettigin seylere takılacak biri degil gibi geldi bana ama orada otururken de ayh buraya gelecegimizi bilmiyordum kusura bakmayın elim bos geldim falan deseymissin iyiymis. neyse tekrar ziyarete gittiginde belirtirsin icin de rahat eder :KK34:

bir de ayrılmayı cok kullanıyorsun bize mi boylesin yoksa bu cocuga da aynı mı bilmiyorum ama su an sevgili oldugunuz icin barısmak icin ugrasır bu lafı duydugunda. yarın birgun evlendiginizde? zaten bosanmaz bunun icin diyip ya salarsa?
o yuzden kızman ve sevgini gostermeyecegin gibi nedenlerle barısmak icin ugrassın. hatalarını da 2.kez tekrarlanmayacak sekidle ders aldıracak sekilde tepki ver konus ki amaaan kızar sonra gecer demesin. bunlar da nacizane tecrubelerim...

sewgilinin yaptigi emrivaki olabilir fakat senin bu kadar tepki wermen hem regl hem uyku sersemligi hemde bi gun onceki kavga bence....ayrilmayi soguklugu dusunme derim ne war canim corap iste aaaa insanlil hali sende onlarin ne eksikligini gorcen daha durr ilerlerse iliskiniz bu kadar hor gorup haksizlik etme kendine onlar hazirlikli di birde sen git ozenli bozenli bi pasta al cat kapi bakalim nasil karsilicaklar :KK47:

Ben de öyle yapmayı düşünüyorum canım.. Bi dahaki buluşmaya çok iyi hazırlanıyorum.. İnşallah bundan sonra böyle şeyler olmaz. :)

konunu yeni gordum ama sinirin hava kararmasıyla beraber son bulmus barısmıssınız zaten :KK9:

makyaj falan diyorsun ya... ben sahneye cıktıgımda bile coook hafif birsey yaparım, gunluk hayatımda ise sıfır. benim kv arkamdan saysın mı simdi :KK53: o yuzden onlar nasıl biriyle karsılasacaklarını bilmedikleri icin her turlusunu bastan kabul etmislerdir, hatta onlar sabah sabah makyajını kendileri icin yaptıgını suslendigini bile sanmıslardır :KK34:
o coroplar da cok tatlı bikere, hic kafaya takma. bende de var severek de kullanırım. :21: zihnen tıkandıgım(!) zaman kalemle ve ayak parmaklarımla oynamıslıgım bile vardır... :KK8:

bu kadar kendi rezilligim yeter yorumuma geleyim;
erkek arkadasın biraz emrivaki yapmıs haklısın. ama surprizler zaten boyle haber vermeden yapılmaz mı :44:
eger senin giyimini makyajını kafalarına takacak olsalar arabaya ilk bindigin an azıcık suslen derdi saka yollu. ya da telde seni arar "ozel bir yere goturcem duygu, abartma ama... :KK53: " derdi. demek ki senin taktıgın kadar onlar bunu umursayacak bir aile degil :KK34:

yerinde olsam anneye teyzeye falan tesekkur amaclı musait oldukları bir gun ziyarete giderdim kahve icmeye falan. giderken de buket degil, hoş bir saksı cicegi alırdım biraz daha hediye gibi olsun diye ya da oturmaya caya gittigim icin güzel bir pasta.
sen artık kendini nasıl iyi hissediyorsan o sekilde de makyaj vs yapar suslenir bir endamımı gosterirdim.

o sevgili olacak kurnaz herife biraz çemkirirdim.
daha onceden gelmeyecegimi belirttigim bir yere beni oyle oyuna getirerek goturdugu icin...
kendimi iyi hissedip hissetmedigimi sormadan huzursuz olabilecegim ve hazırlıksız yakalandıgımı dusunup ozguvenimin düsecegini falan hic dusunmeden hareket ettigi icin.
madem surprizdi insan once bi nabız yoklar. hele ki bir gece once telde kavga etmisken orada seni sahte gulucukler atmak zorunda bırakması utluluk oyunu oynar gibi davranmak zorunda kalman bile hos degil...
tabi buna ek olarak ailesini sevdigini, cok iyi karsılandıgını, memnun oldugunu belirtmeyi ihmal etme. hemencecik annesiyle tanıstırmak istediginie gore ailesine de baglı bir cocuk bu. onun icin onemli bir gunu ve surprizini sırf kavgadan ibaret hafızasında bırakma.

ama anlattgın kadarıyla ben aile olarak sevdim bunları. fakat baştan uyarayım anne cok meraklı...
senin bahsettigin seylere takılacak biri degil gibi geldi bana ama orada otururken de ayh buraya gelecegimizi bilmiyordum kusura bakmayın elim bos geldim falan deseymissin iyiymis. neyse tekrar ziyarete gittiginde belirtirsin icin de rahat eder :KK34:

bir de ayrılmayı cok kullanıyorsun bize mi boylesin yoksa bu cocuga da aynı mı bilmiyorum ama su an sevgili oldugunuz icin barısmak icin ugrasır bu lafı duydugunda. yarın birgun evlendiginizde? zaten bosanmaz bunun icin diyip ya salarsa?
o yuzden kızman ve sevgini gostermeyecegin gibi nedenlerle barısmak icin ugrassın. hatalarını da 2.kez tekrarlanmayacak sekidle ders aldıracak sekilde tepki ver konus ki amaaan kızar sonra gecer demesin. bunlar da nacizane tecrubelerim...

Canım benim parmaklarına sağlık, emeğine sağlık upuzun yazmışsın.. :) Çok teşekkür ederim..
Evet barıştık benim aşkım benle küs kalamaz. :nazar: Ben de sakinleştim ama sabah boğmak geldi içimden..
Ailesi gerçekten çok tatlı insanlar, umarım hep böyle devam eder.. Akın'ın yanında hiç ayrılık konusu açmadım şimdiye kadar, ayrılacak yüz yüzeyken söylerim ona burda sizlerden akıl alayım dedim.. Çok sinirlendim çünkü.. O da bin pişman oldu zaten.. Çoraplarımı gördü ama hiç takılmamış, ben söyleyince fena güldü.. Annesi emekli kreş öğretmeni, şuan kreşleri var ablasıyla eniştesi işletiyrmuş, annesi de ara sıra gidiyormuş.. Beni de davet etti canım benim, bir gün beraber gidelim mutlaka dedi.. Bi daha gittiğimde çok iyi gözükmek istiyorum, pastasını alır, yaprağımı sarar giderim valla :)) Umarım böyle güzel gider ama Akın beyimiz 'öyle ya da böyle hep benim dediğim olacak' mesajını veriyor sevimli sevimli.. Sonumuz hayrolsun.. :)

Ben de öyle yapmayı düşünüyorum canım.. Bi dahaki buluşmaya çok iyi hazırlanıyorum.. İnşallah bundan sonra böyle şeyler olmaz. :)

Canım benim parmaklarına sağlık, emeğine sağlık upuzun yazmışsın.. :) Çok teşekkür ederim..
Evet barıştık benim aşkım benle küs kalamaz. :nazar: Ben de sakinleştim ama sabah boğmak geldi içimden..
Ailesi gerçekten çok tatlı insanlar, umarım hep böyle devam eder.. Akın'ın yanında hiç ayrılık konusu açmadım şimdiye kadar, ayrılacak yüz yüzeyken söylerim ona burda sizlerden akıl alayım dedim.. Çok sinirlendim çünkü.. O da bin pişman oldu zaten.. Çoraplarımı gördü ama hiç takılmamış, ben söyleyince fena güldü.. Annesi emekli kreş öğretmeni, şuan kreşleri var ablasıyla eniştesi işletiyrmuş, annesi de ara sıra gidiyormuş.. Beni de davet etti canım benim, bir gün beraber gidelim mutlaka dedi.. Bi daha gittiğimde çok iyi gözükmek istiyorum, pastasını alır, yaprağımı sarar giderim valla :)) Umarım böyle güzel gider ama Akın beyimiz 'öyle ya da böyle hep benim dediğim olacak' mesajını veriyor sevimli sevimli.. Sonumuz hayrolsun.. :)

cok kilit bir cumle... neyin ne oldugunun farkındasın. kendini ezdirecek goz de yok zaten :KK66:
fakat küsmeler barısmalar degil de mantıken bu davranısının yanlıs olduguna ikna etmeye calıs onu. yani korkudan yapmamazlık degil de ikna oldugu icin ozenli davranıyor olsun.

evet uzun yazdım. biraz doluyum... bilgisayarı acar acmaz kk girdim, sonra senin konuyu gorunce geneeel ne dusunduysem suzgecten gecirmeden koyverdim... senin de gozlerine saglık :KK66:

cok kilit bir cumle... neyin ne oldugunun farkındasın. kendini ezdirecek goz de yok zaten :KK66:
fakat küsmeler barısmalar degil de mantıken bu davranısının yanlıs olduguna ikna etmeye calıs onu. yani korkudan yapmamazlık degil de ikna oldugu icin ozenli davranıyor olsun.

evet uzun yazdım. biraz doluyum... bilgisayarı acar acmaz kk girdim, sonra senin konuyu gorunce geneeel ne dusunduysem suzgecten gecirmeden koyverdim... senin de gozlerine saglık :KK66:

Sinirlendiğimde onu kırmamak için uzaklaştırıyorum, o da anlıyor nasıl bi hata yaptığını, ne kadar kızdırdığını..
Benim sinirim geçince ancak konuşup, tartışabiliyoruz olayı. İyi yapmışsın canım.. Neye doldun? Sağ olasın şekerim.:KK14:

Sinirlendiğimde onu kırmamak için uzaklaştırıyorum, o da anlıyor nasıl bi hata yaptığını, ne kadar kızdırdığını..
Benim sinirim geçince ancak konuşup, tartışabiliyoruz olayı. İyi yapmışsın canım.. Neye doldun? Sağ olasın şekerim.:KK14:

ay ne guzel bir uyum yakalamıssınız, kısa surede birbirinizi cozmussunuz bence :KK66: bu degerli bir sey...
sen nasıl ki bu baslıkla konu acmıssan benim içimde fırtınalar kopuyor. ama yok yok iyiyim, sakinim :)

Tamam emrivaki hoş olmamış ama çok abartmışsınız sizde.
Demekki sevgilinize kaşı çokta ciddi bişyler hissetmiyorsunuz, yoksa çorabınıza saçınıza takılmak yerine sizi annesiyle tanıştırdığı için memnun olurdunuz.
Bu izlenimi değiştiremem diye bişey yok, bidahakine planlı gidersin özenir bezenir giyinirsn onlarda wowww derler.
Ama sen böyle bi sebepten sevgilinden soğuyabiliyorsan, zaten o ilişki pekte ilişki değilmiş.

Tamam emrivaki hoş olmamış ama çok abartmışsınız sizde.
Demekki sevgilinize kaşı çokta ciddi bişyler hissetmiyorsunuz, yoksa çorabınıza saçınıza takılmak yerine sizi annesiyle tanıştırdığı için memnun olurdunuz.
Bu izlenimi değiştiremem diye bişey yok, bidahakine planlı gidersin özenir bezenir giyinirsn onlarda wowww derler.
Ama sen böyle bi sebepten sevgilinden soğuyabiliyorsan, zaten o ilişki pekte ilişki değilmiş.

Oraya bir 'sanırım' koymanız gerekiyor çünkü bu sizin sanrınız. Ben daha özenli olsun isterdim, hem görüntü olarak hem de ruh hali olarak iyi değildim... Sinirlenip, üzülmemden bunu cıkartmanız saçma olmuş. Bundan sonrakine hazırlanıyorum en iyi şekilde, ilişkim hakkında bu şekilde konuşmanıza izin veremem.. :KK20:

X