Bu da mı olmayacak? bu da mı hayal kırıklığı? :((

DuyguUtcu

BarışTuna
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.664
363
Ben ne kadar şanssız bir insanım ya, artık dayanamıyorum.. :/ Yeni sevgilimden de soğudum. Beni yönlendirin bi kardeşlerim, sizlere güveniyorum, şu durumda mantıklı davranamıyorum.. Sabah erkenden erkek arkadaşım aradı görüşmemiz lazım acil deyip beni yatağımdan kaldırdı.. Hazırlan almaya gelicem, falan dedi.. Ben de sandım ki dışarıda kahvaltı yaparız, gayet spor giyindim.. Oldukça mutsuzum.. Bi de öncesi günün kırgınlığı vardı, ufak tefek şeyler için tartışmıştık, sabah yüzüm plastik makyajla bile ulaşamıycağı bi formdaydı, gören yanındakini dürttü o halimle.. Yüzüm şişmiş, hem uykusuzluk hem regli olmanın verdiği huysuzluk ve şişkinlik.. Neyse hazırlandım falan çıktım.. Yol boyu sessizlik, bende anlamsız bi endişe ki boşa da değilmiş.. Bi apt önünde durduk.. Ben hala olaya inanamadım, neyse indik, evine hoş geldin deyince bende azbuçuk bişeyler canlandı, sinir krizi geçircektim inanın kii.. Ayağımda parmaktan geçmeli çoraplar Beni evine götürdü, sürprizmiş(!) Camdan annesi el sallıyor.. O an yer yarılsa da içine girsem dedim, yanımdaki adamdan nasıl tiksindim, gözlerim doldu... Nerdeyse orda ayrılacaktım ya, hayatımın en büyük rezilliğiydi.. Eve çıktık, annesi çok bakımlı ve güzel bir kadın, kendi annemden güzel olmasın.. Bir sürü şey hazırlamış.. Oturduk tek lokma bişey yiyemedim, sohbet edemedim.. Galiba çoraplarımdan utandığımı anladı, sürekli çok güzelsin, çok bakımlısın falan dedi.. Annesi gerçekten çok iyi bir insan ama ben bu ilişkiye bitti gözüyle bakıyorum.. Bir de teyzesinin kızı vardı ergen yaşlarda.. O da memelerime taktı, memen büyükmüş, bayağı büyükmüş diye. Mememle boğasım geldi..
Bir daha ben bu ailenin yüzüne nasıl bakarım arkadaşlar? Ordan çıkar çıkmaz, durakta bırakmasını söyledim ve sinirimden ağladım.. Kim bilir annesi hakkımda ne düşündü.. Hayatımda geçirdiğim en rezalet gündü.. Hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim.. Bu ne böyle ya emrivaki bile denemez.. Onu hiç affetmiycem. Bundan sonra herhalde benim için düşüncelerini de değiştiremem kimsenin. Bi daha kar tepmeye gidecek bile olsam ayağımdan ince çorap çıkarmam.. Uzun oldu ama gerçekten hiç iyi değilim.. Rüya olması için yalvardım bugün yaşananların.. Mesajlarına da cevap vermiyorum şimdi.. Ki o da sanırım soğudu çoraplarımı falan görünce.. Gelecek görüyor musunuz bu ilişkide? Bu tarz şeyler yaşadınız mı hiç? Allahım bi türlü içimi rahatlatamıyorum..

Not: Annesiyle ilk buluşmam ve böyle olacağını hiç ummamıştım. Hazırlıksız yakalandım ve mahcup oldum tipimden dolayı.. Üstüne regli oldğum için sinirliydim de.. Emrivaki şeklinde olup, beni zor durumda bıraktığı için soğuyup, sinirlendim ve geçmiyor da sinirim şuan.. Çünkü daha geçen hafta davetlerini teşekkür edip ve çiçek gönderip reddetmiştim. Çorabım da yırtık değildi, fotoğraftaki gibiydi çorabım. annesi öyle bakımlı olunca ben de kötü hissettim doğal olarak.. Eki Görüntüle 961940

Son düzenleme:
Sevgilinin yaptığı densizlik.
Neden sana sormadan emrivaki yapıyor?Belki sen söz , nişan olmadan tanışmak istemiyorsun ailesiyle.
Bende nefret ederim bu tarz emrivakilere.
Ama rezil oldum diye düşünme, boşversene.

Saldırasım geliyor ya, dalasım geliyor çocuğa.. gün boyu bu konu aklıma geldikce hep utandım.. Çok utanıyorum ( Bari öğleden sonra olsa daha iyi olabilirdim ruh hali ve görüntü olarak.. Ya da dışarda buluştursaydı yine de affedebilirdim.. Çok rezaletti çookk... :///
Güya sürpriz yapmışş.. Boşveremiyorum :///

Arabada durunca anlar anlamaz bu şekilde cikamam karsilarina beni eve götür bir bahane uydur bir saate geri gelirim bu şekilde olmaz deseydin bir sekilde cikmasaydn...

Benimde sevgilim kendi capinda surprizleri boyle sessiz yapar bende her daim sabah6 da evden cksam yine makyaj malzemeleri falan koyarim cantama dikkatli olmak lazim...

kusura bakmayın ama düşünceniz cok saçma sevecek olan adam yırtık çoraplada sever ne alaka çorabınız yuzunden sızden soğuması anlamıyorum valla ya

Amaaaaannnnnn takıldığın şeye bak. Ne mutlu sana ve onlara en dogal en olumsuz halınle görmüşler seni. En mutsuz en depresıf halınle tanısmıssun onlarla. Ve seni ne kadar güzel olumlu ılımlı karşılamıslar. Mutlu ol.

Canım önceki gün zaten dargındık biraz, gece de regl olmuşum, şişkinlik vardı, gayet sevimsiz bi sabahtı benim için.. Makyajsız çıkmadım ama yüzüm mahkeme duvarı gibiydi.. o an noluyoruz diye kaldım ben, annesi de sağ olsun camlara cıkmıs..

kusura bakmayın ama düşünceniz cok saçma sevecek olan adam yırtık çoraplada sever ne alaka çorabınız yuzunden sızden soğuması anlamıyorum valla ya

Annesinin karşısına öyle cıkamazdım ama.. Çorabım yırtık değildi, eldiven tarzı çoraplar oluyor ya o tarz çorap. Böyle olacağını hiç ummamıştım.. Annesine rezil olduğumu düşündüm ben.. Böyle olmamalıydı

Hayatta en sevmediğm şey emrivakidir. Umarım sevgiline de söylemişsindir içinden geçenleri. Ama işte annen beni böyle beğenmez diye korktum falan gibi değil. Aşkım sen her halinle güzelsin diyip sıyrılır içinden. Emrivakinin saçmalığı üzerine konuşmalısın bence.

Yani evet sevgilinizin yaptığı şey biraz saçma olmuş bende emrivakilerden hoşlanmıyorum ama belli ki size sürpriz yapmak istemiş kendi çapında. Düşünememiş olabilir. Bence biraz büyütüyorsunuz. Sizi istemediğiniz bir halde görmüşler ve üstelik çok da olumlu karşılamışlar. Kötü davranıp laf soksalardı daha mı iyiydi? Üzülebilirsiniz, utanabilirsiniz ama sevgilinizden bu yüzden soğumanız saçma. Yine de gereken tepkiyi vermeniz gerekir tabi ki, emrivaki ne demek oluyormuş.

Son düzenleme:

İlk buluşmayı hiç böyle hayal etmemiştim.. Annesi çok iyi karşıladı ama eminim o da beni böyle hayal etmiyordu.. ://

Kusura bakma ben güldüm okurken :)
Çok utanılacak bir durum madem kahvaltıya bile gidecek olsanız biraz özenmen
gerekmez miydi?

Yok ben buyum rahatıma düşkünüm diyorsan da takmaman, kızmaman lazım ki pijamalarını
giyip buluşan çiftler var..

Sürpriz yapmış adı üstünde tamam aileyle tanıştırmanın sürprizi riskli ama niyeti kötü değil..

Seven erkek öyle bir çorapla soğumaz evlenince ne paspal hallerini görüyor millet birbirinin.

canım evet durum beklenmedik bir anda gerçekleşmiş, kendini hazır hissetmemiş veya üstüne başına bakımına çook takılmış olabilirsin ama böylesine bir daha nasıl bakacam bu ailenin yüzüne soğudum ayrılacam, çoraplarımı görünce benden soğumuştur gibi söylemlerinizi ne yalan söyleyim yadırgadım.. boş verin rahat olun bir daha ki görüşmede daha güzel giyinir süslenir öyle gidersiniz.. Çook fazla büyütmeyin bence...

Hazırlıksız yakalandığıma üzülüyorum ve zaten geçen hafta davetlerine karşılık çiçek gönderip teşekkür etmiştim.. Asla beklemediğim bir şeydi bu. Beğenmezler korkusundan önce hani saygısızlık gibi olur özensiz gitmek..

Benim de oğlumun sevgilisi gelse tabi ki en iyi şekilde karşılarım ne olursa olsun.. Zaten reglimin ilk günü, o gün ona da kızgınım.. Sabahın köründe yapılacak şey değildi.. Haklısın yani laf sokmadılar da ben yerin dibine girdim o ayrı.. Beni zor duruma soktuğu için sinirleniyorum.

Canım ya ne biliyim, uykudan yeni kalkmıs halim.. Zaten kirli ya da kırışık değildi ki kıyafetlerim.. Gayet uyumlu ve spordu ama ben kafamda bisürü kombin hazırlamıştım buluşmak için.. Ailesiyle tanışma için özensizdi.. Çok kızdım ona çook..

İnsan mahcup oluyor, kendimi kötü hissettim, hem de cok değer verdiğim bi ilişki bu.. Soğudum çünkü zor durumda bıraktı beni.. annesini o camdan el sallarken görünce beynimden aşağıya kaynar sular döküldü..

çorabınızı cok merak ettım ama yırtıkda degılmıs neden bukadar önemsıyorsunuz yırtık bıle olobılırdı yanı insanlık halı dogal bence mukemmel görunmek zorunda degılız cunku mukemmel degılız

Canım ne kadar süredir ilişkiniz var? Sürpriz yapmak istemiş ama tabi bizim ruh halimizi anlamıyorlar. Annesi de anladığım kadarıyla çok tatlı ya. Canım çok takma bence.

Duygucum sakin ol
Ne soğuması ya bi çorap için birde.
Bence erkek arkadaşın kötü niyetli düşünmemiş tamamen iyi niyetle yaptığını düşünüyorum,sürpriz işte.
Keşke sen anlar anlamaz eve gidip giyineyim yada dur bi kuaföre gideyim deseydin ama olsun ne olucak canını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…