Bu da mı olmayacak? bu da mı hayal kırıklığı? :((

göğüslerin kaç beden ki???
marilyin monroe nin göğüsleri 90-95 ti sanırım kim bana iri göğüslüsün deseler bir kadını hatları gösterir derim... onlara neyse salaklar mı ne..anlamıyorum türk kadınları memeyi neden sevmiyorlar böyle önyargılı birçok kişiyle tanışmıştım
ne demişler marilyn is marilyn..
yani hatlarımı seviyorum şu an bir beden büyüsede
pofffff

90 ama beyaz tenliyim ben kötü durmuyor o kadar.. ayrıca 174 boyum var, hiçbi yerim küçük sayılmaz ki..

Ben kendi adıma söyleyim,ayrılırdım.Arabadan da inmeden sorardım nereye geldik diye.Daha ortada fol yok yumurta yok 'Evine hoşgeldin!' demesi bence çok lakayt.İyi madem hoşbulduk Nefreeet ederim emrivakilerden.Zaten önceki davetlerini kibarca reddetmişsiniz.Biraz bekle zaman geçsin değil mi? Bu olaydan önceki gün tartışmışsınız,moraliniz bozuktur haliyle kendinizle ugraşmamışsınız.Bu çok doğal.Hiç düşünmeden hareket etmiş O memelere odaklanan kızımız da aile görgüsü almamış galiba.Biz de ergen olduk,böyle dan dun laflar etmedik.Ben unutamazdım sanırım,çok sinirlenirdim.
Arabadan indiğim gibi giderdim ordan,anlasın yaptığı hatayı.Size haber verirdi,siz de gidecekseniz daha özenli olurdunuz,hiç hoş olmamış...

Son düzenleme:

Şuan zaten konusmuyoruz. Bence de asla hoş değil. Bilmiyorum şu durumda biraz zaman geçmesi lazım.. Sinirle karar almak istemiyorum.

Durumda ayrılacak,soğuyacak ne var anlamadım?Tamam hoşlanmadınız ama bu mu yani? İlişkilerinizde ne kadar mükemmelliyetçisiniz hanımlar ya sevgilileriniz kusursuz mu bu tarz bir olay ayrılık sebebi oluyor.

iyide yüzünüzün öyle olmasında ne varki illa makyaj oluncamı bakımlı yada güzel olunuyor
bence hiç takılacak bişey değil
bigünde bakımlı olduğun zaman çıkarsın karşısına,ne olacakki
sonuçta mazaretin var kadın anlamıştır halinden
çocuk sürpriz yapmak istemiş,bunun için ayrılınırmı
hele o mememle boğasım geldi dedin ya ona çok güldüm

Durumda ayrılacak,soğuyacak ne var anlamadım?Tamam hoşlanmadınız ama bu mu yani? İlişkilerinizde ne kadar mükemmelliyetçisiniz hanımlar ya sevgilileriniz kusursuz mu bu tarz bir olay ayrılık sebebi oluyor.

Kendinizi çok mu değersiz buluyorsunuz? Herkesin tarzı ve yetişme şekli farklı. Elbette mükemmeliyetci değilim cünkü mükemmel de değilim. Beni zor durumda bıraktı, düşüncesiz davrandı..

Çok cıvık ve düşüncesiz birisi gibi duruyor buradan bakınca...Karar sizin tabi kii

Öyle de demeyelim de düşüncesizce davrandı işte.

Allah hep güldürsün canım :)
Makyajsız da değildim ama çok sıradandı yani, özensizdi halim.. Annesiyle buluşamayacak haldeydim..
Annesi de cok bakımlı bi kadın ondan mahcup oldum. Benimki başladı şebekliğe, uzatmayı düşünmüyorum. :)

amin,uzatmayı düşünmüyorum derken anlamadım ayrılcakmısın?

Kendinizi çok mu değersiz buluyorsunuz? Herkesin tarzı ve yetişme şekli farklı. Elbette mükemmeliyetci değilim cünkü mükemmel de değilim. Beni zor durumda bıraktı, düşüncesiz davrandı..

.

tamam bildiğinizi yapın madem bir şey demedim.Olayı yaşayan ben değilim sizsiniz nasıl bana döndü bilmiyorum ama cevap vereyim olumlu yönlerini düşünürdüm adam ailesiyle tanıştırıyor,adam sizin o sabah çirkin olduğunuzu bile farketmiyor.düşünememiş işte ne yapsın. Kendinizi çok mu değersiz buluyorsunuz vs. şeyler de şık değil lütfen.Kimse kötülüğünüz için yorum yapmıyor

Tabiiii canımm,ne var bunda?Yeni sevgili olduğunuz biriyle tartışın,sonraki gün sizi bir yere davet etsin,siz de nasıl olsa dışarıda buluşulacak diye pijamalarınızla gidin,moraliniz bozuk olduğu için süslenmediniz,tabii üstte mont var,belli olmuyor.Ta ta ta taaaa! O da ne?Adam sizi kendi evine getirmiş! Ve üstelik daha yeni sevgili olduğunuz halde 'Evine hoşgeldin!' diyor.Ahh ne kadaaaa sevecen çocuk canım! Yukarı çıkıyorsunuz,o da ne? Sevgilinizin annesi ayıcıklı pijamalarınızla tanışıyor! Ne kadar doğal bir ortam değil mi? Biraz empati lütfen,konu sahibesi sonuna kadar haklı sinirlenmekte...

Ben olsam, sevgilime derim ki, annenler ne zaman müsaitse bir beş çayına gelmek isterim...

Alırım güzel bir pastaheneden pastamı, şöyle güzel güzel giyinir giderim, sonra derim ki, kusura bakmayın o gün haberim yoktu, hem elim boş geldim hemde çok ani oldu, diyip açıklamamı yaparım.

Ama sevgilimi de yolarım ayrı mesele Ama ayrılacak birşey yokki :)

Valla bu kadar toplumsal olgular-değerler hakkında hassassanız en baştan başlayalım.Dışarıya ayıcıklı pijamayla çıkılmaz sizin mantığınızla hele yeni sevgiliyle buluşulacaksa hiç çıkılmaz.Bence baya kafanız karışmış.''nasıl olsa dışarıda buluşulacak diye pijamayla çıkma'' valla ne desem bilemedim :)) Konu sahibinin derdi beni eve nasıl getirir değil annesiyle uygun olmayan şekilde tanışması.Belli ki yeni bir ilişkileri var ve barışacakları zaten belli.Yıkıcı olmaya ne gerek var? Üstelik ortada ciddi bir problem yokken.

Haklısın cnm sonucta ilk kez karşısına çıkıp annesi ile tanisacaksiniz ilk izlenim önemli sonuçta.
Bnmde eski erkk arkadsmn annesi kız kardeşi pat diye iş yerime çıkıp gelmişti tanışmak icin . Aksilik o günde makyaj falan yapasm gelmemişti. Onlr gidince hemen aynaya koştum tipim nasıldı acaba diye bakmak icin

İyi fikri canım, ben de zaten tekrar görünmek istiyorum onlara. 1 2 hafta zaman geçsin de öyle yaparım artık. Teşekkür ederim :)

Kızlar her iki tarafa da çok teşekkür ederim...

Aa seninki de fenaymış :))

Te allahım,orada ironi yaptım offff offff Konu sahibesi,o gün moralinin bozuk ve regl olduğunu,dolayısıyla özenmeden dışarı çıktığını söylemiş.E kör olmayan adam görür onun o halini ve kafasında yaptığı sürprizden(!) vazgeçer.Belli ki ortada sorun var,otur önce onu çöz.Ondan sonra davet edersin,karşındaki gelecekse gelir.Sevgilinin moralinin bozuk olduğunu göre göre emrivakiyle eve götürüp anneyle tanıştırmak bana göre kabul edilemez.O günü unutamam çünkü.Toplumsal değerlere meğerlere de girmeyelim şimdi,herkesin farklı değerleri vardır.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…