Makyaj Ürünleri Bu da benim öğrenci bütcemle aldığım ürünler :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bencede :d bide yarin pazara bkarim bnde sihirli ruju cok mrrak edyorum

dün elime geçti buda.. diğer parfümlerim 50 tl lik olduğu için kıyamıyorum yarısından sonra kullanmıyorum.. ucuz diyerek den bunu da aldım

Eki Görüntüle 369062

dün elime geçti buda.. diğer parfümlerim 50 tl lik olduğu için kıyamıyorum yarısından sonra kullanmıyorum.. ucuz diyerek den bunu da aldım

Ben bu parfumu katalogda gordum şişesi çok hoşuma gitti çiçek kokuları yazıyodu hafıf olur diye aldım o kadar memnun kaldım ki bitane daha aldım fiyatı da çok uygun :)

Ben bu parfumu katalogda gordum şişesi çok hoşuma gitti çiçek kokuları yazıyodu hafıf olur diye aldım o kadar memnun kaldım ki bitane daha aldım fiyatı da çok uygun :)

ne kadar hafıfı acaba ben parfum kulnamıyorum kokulara karsı mıdem bulanıyo da faransıtım yuzunden bana onerılebılcek bı urunmu
cok cok cok asırı hafıfı olmalı benım kullncagım parfum oleyse fıyatı da ucuzsa almak ısterım

Sürdükten bi saat sonra o koku azalıyo ve hafif bahar kokusu halıne dönüşüyo rahatsız etmıyo ben tavsıye ederım. Kesınlıkle ağır değil.

Sürdükten bi saat sonra o koku azalıyo ve hafif bahar kokusu halıne dönüşüyo rahatsız etmıyo ben tavsıye ederım. Kesınlıkle ağır değil.

hangı markanın urunu bu pekı ?? tesekkurler bu arada bılgı ıcın
fıyatı solersen son olarak cok mamnun olurum

evevt durdukca güzek kokmaya başlıyo kalıcıda.. yaza uygun bi parfüm bence

nedense sürekli avonun ürünlerini yerip oriflame ürünlerini övüp durmussun ilginç

arkadaslr ben bunu konuyu acan arkın reklam amaclı orıflameyı begendıgını sanmıyorum
cunku gercenten avon ıgrenc otesı ya ve hanı rujları ok kullnılır tazelenır ruj ıcın pahalı meblağlar vermeye gerek yok ama avondan ne kullndıysam berbat cıktı ya bı rımelı vardı tuylerı koruyo rımelın ucune kadar gelıyodu topak topak yapıyodu kalemlerı var sımsıyah degıl ıstedıgım gıbı ama hal akullnıyorum malesef bıtmedı atmak da ıstemıyorum ogrencıyım cunku
parfumunu hıc kullnmadım bılemıcem ıyımı korumu ame begenılıyo ona lafım yok ben zaten hıc parfum kullnamadım faransıtım yuzunden her neyse kapatıcısınıaldım b.ktan o da sırf ucuz ve sınıfta hep satan arkımlerden bakıp alamadan duramıyodum ama almıyorum artık avon ruj harıc ogrencı ıcın cok yıyı fıyatları ama sonuc kotu yanı
e sımdı kalemı rımelı kapatıcı kotu olan bı markanın kremlerını fondotenını pudrasını kullnsam kım bılır suratım ne bıcım olur
ya vala bıle bıle kullnmayın derım su avon uben nefret edıyorum artık o derece bı cok param bosa gıttı bu marka yuzunden
bı kac kez de kuzenımın avon sampunını kullnmıstım saclarım semsert olmustu
orıflamın kalemını de ben begenmıyorum ama orıflamenın ıyısı kotusu kısıye gore degısıyo ama avondan cogu kısı memnun degıl hep duduyorum arklarımdan burdan falan
ben orflamecı da degılım acıkcası pek denemdım bı ruj gıbıkalemı vardı o cok cok guzeldı herkez bayılırı o urunume mesela bırde yenı fosforlu rujunu aldım bayıldım rengıne dıyebılırım ama en begendıgım markalar benım pastel ve flormar
umarım pastelde hayvan uzerınden deney yapmıyosa tabı

Ben Avon kullandim ahim sahim bie marka degil. Fakat far ve rujlari en guzel urunler ve bazi parfumleri. Maalesef cok iyi degil fakat ucuz ve kalitesi normal o fiyata.

Annem avon temsilcisi olmasına rağmen bende avonu pek sevmem. Sadece bir iki parfümünün kokusu hoşuma gider ve birde supershok maskarası :)

avon da kötülenecek kadar var bence zaten sağlık bakanlığı onaylı değil .. makyaj malzemelerin de tam benlikmiş rujlar fln çok hoş. ayrıca kader arkadaşıyız bende sınava hazırlanıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…