Makyaj Ürünleri Bu da benim öğrenci bütcemle aldığım ürünler :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu arda ole hakkında gorusun ıcın de tesekkur edrım :KK34:
bende tırnak bakımııcın flormarın bakım setını almak ısıtoyurm y aacayıp kırılıyo benım bu en uzun halı :2: bılgın varmı bukonuda cnm

canım hafif olsun diyosan manolyalı olan parfüm öneririm çok hafif ve çiçeksi VOLERA PEMBE RENKLİ olan... fıyatı indirimde 20 tl ye kadar düşüyo.... o ruju bende alıyım dedim ama başka şeyler aldım ona para yetmıycekdi.. ztan gelenleri de koycam bende yakında

cnm bu dedıgın parfum hangı markanın bu arada

sanırım markanın adı volera cnm yenı anladım :KK52: hıc duymamıstım bı de bılgım yok pekı her kozmetıkcıde bulunurmu volera cnm

cok sagol cnm bı rujum daha vardı bugun farketıım kı kırılmıs attım bende az kalmıstı zaten
sıhırlı ruju pazardanaldım cnm 3 tlye ya o kadar rujdan bın kat daha ıyı yıkıyorum yınde gecmıyo ya oyle bı ruj tanımadım vala:KK52: bı kere gece surdum bakımkalktıgımda hala varmı dıye cııdden 24 saat gecmıyo resmen manyak bısey :KK34:
cnmkozmetıkcılerde yok zaten bu ruj pazarlara bak ben de ankarada oturuyorum tesaduf eserı gordum :KK52:

hıı bende pazara bi bakıyım belki bulurum canım çok entresan :KK52:

bu aldıgın urunu mu kullnıyosun cnm sadece yoksa extra baska yaptıgın bakımın varmı sac ıcın ben turplu duyu denemıstım ama cok fecı kokuyodu ev ahalı tıksındı sakındedı bı daha yapmadım

BUnu da kullanıyorum bide şu sinemaki + bemiks + badem yağlı saç uzatan karşımı kullanıyorum

bu arda ole hakkında gorusun ıcın de tesekkur edrım :KK34:
bende tırnak bakımııcın flormarın bakım setını almak ısıtoyurm y aacayıp kırılıyo benım bu en uzun halı :2: bılgın varmı bukonuda cnm

bu konuda hiç bilgim yok canım ama oriflame den bi arkadaş almıştı tırnak besleyici uzatucu vs. kızın tırnakları kendine geldi ve çok bakımlıydı flormar daha ucuzdur tabi bilen birine sorcanım :KK14:

bu konuda hiç bilgim yok canım ama oriflame den bi arkadaş almıştı tırnak besleyici uzatucu vs. kızın tırnakları kendine geldi ve çok bakımlıydı flormar daha ucuzdur tabi bilen birine sorcanım :KK14:

evet cnm 11 tlydı bı de ben flormarı dıger urunlere gore dah cok sevıyorum hem okuduysan cnm loreal mac falan hayvanlar uzerınde deney yapıyomus avon orıflame flormar ve daha bı cok fırma yapmıyomus o yuzden hem flormar kalıtelı hem de deney meney yapmıyo almayı dusunuyorum bakalım am ahanı dun eklemıdstımya avonun kırmızı renklı kremını clean &clearın yanında o da tırnakları baelıyomus guclu olmasını saglıyomus dedıgım gıbı krem pek kullnmıyorum annem kullnıyo genelde amaonu da kullnıcam gordugum ıyı oldu daha yenı farkın avardım :KK52: avona da guvenmıyorum ama belkı krem yonunden ıyıdır

$SAM_1876.JPG $SAM_1873.JPG

bunlar da yeni gelen siparişlerimmm parfüm avon tarakda :KK14:

canım taraklarımı kaybetitm bende ucuz diye aldım bilmiyodum oyle olduğunu.. ya süperrrmişşş rujun rengi çok güzel alsamıydım ki bende :KK14:

canım taraklarımı kaybetitm bende ucuz diye aldım bilmiyodum oyle olduğunu.. ya süperrrmişşş rujun rengi çok güzel alsamıydım ki bende :KK14:

cok tatlı bı renk bı paylasımda cekmıs koymustum buraya dur sana da gosterıyım ama cok acık cıkmıs rengı telımden kaynaklanıyo aslında pespembeydı ama bı de ılk suruste pembe olmuyo bı de benım gıbı hafıfı pembeyse dudaklarındah kolay pembelesıyo cnm ıkı kat surdum bıraz da bekledım renk oturdu ama resım yanıltmasın yıne de cektım ılk katı olarak algıl asen ılk kat cunku bole acık duruyo :

Eki Görüntüle 364241

cok tatlı bı renk bı paylasımda cekmıs koymustum buraya dur sana da gosterıyım ama cok acık cıkmıs rengı telımden kaynaklanıyo aslında pespembeydı ama bı de ılk suruste pembe olmuyo bı de benım gıbı hafıfı pembeyse dudaklarındah kolay pembelesıyo cnm ıkı kat surdum bıraz da bekledım renk oturdu ama resım yanıltmasın yıne de cektım ılk katı olarak algıl asen ılk kat cunku bole acık duruyo :

Eki Görüntüle 364241

çok tatlı duruyo gerçekden:KK52:

dedgım gıbı cnm cok cok asırı acık cıkmıs renk ama ılk katta bole duruyodu tabı
bu arada turuncusu da vardı fosforlu yıne o da acık cıkar emınım o yuzden o rengını de dusunuyorum bakalım :KK34:

bence bu ay dur diğer aya manyak rujlar indirimde benden sölemesi 20 küsürlü rujlar 7 felan :KK45:

bence bu ay dur diğer aya manyak rujlar indirimde benden sölemesi 20 küsürlü rujlar 7 felan :KK45:

cnm ben pzadan alıyorum rujları unuttun mu :KK52::KK52::KK52:
ıkısı 5 ten :KK52::KK52:
ama loreal mac almıcam artık hayvan uzerınde deney yapıylarmıs ya flormarın rujunuhıc almadım onu denıcem bakalım
ama vazgectım turuncudan tabı bu arada :KK34:

X