Makyaj Ürünleri Bu da benim öğrenci bütcemle aldığım ürünler :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
önenmli değil bi tanem =) sen koysana merak ettim :26:

cnm sımdı cıkıcam bırazdan yarın soz koyucam cıdden su fosforlu ruju cok merak edıyorum elıme geccısn onu da koyucam bakalım ben parfum hıc kullnmadım bu arada kullnamıyorum faransıtım var mıdem kaldırmıyo (
bende ıslak mendılle lavaboda terledıysem sılıyorum koltuk altımı
amakısın cok zor oluyo ya yazın hanı ıkı dk da tısortun altından sılıverıyorum lavaboda mecbur kullnmam gerek alıcam ama cok cok cok asırı haıfıf bı parfum arıyorum sen hangısınıonerıurısın cnm ya

canım hafif olsun diyosan manolyalı olan parfüm öneririm çok hafif ve çiçeksi VOLERA PEMBE RENKLİ olan... fıyatı indirimde 20 tl ye kadar düşüyo.... o ruju bende alıyım dedim ama başka şeyler aldım ona para yetmıycekdi.. ztan gelenleri de koycam bende yakında

ılk ojelerden baslayım dedım tırnaklarım cok uzun degıl hep souyluyo ) ama yıne de suruyorum cok sevıyorum bu surdugumde flormar o cok acık renklı ojesı cok tatlı bı renk dun surmustum cekerken elımı de cekım dedım

ılk sıradakı avonun kapatıcısı ıgrenc bısey hıc de kapatmıyo kokusu hosuma gıdıyo sadece amayıne de bazen kullnıyorum bosa gıtmesın dıye goz altıma suruyorum
2.sı orıflame onceden almıstım e vıtamınlı dıye ama begenmedım topak topak yapıyo
3 fondoten de bı kozmetıkcıden almıstım ıdare eder ama kadın gerızekalı bu tam senın rengıne gore dedı eve geldım hıc de ole degıl (beyaz tenlıyım )
bu arda bu ucunu de cok cok nadır kullnıyorum fondotenı hıc yuzum acayıp terlıyo benım sevemıyorum ozel gunlerde sadece fondoten surerım cok nadır de kapatıcı kullnıyorum gunluk hayatımda orıflamenınkını ıse onu da kullnmıyorum duruyolar ole

bunlardan flormarın fırcaları bastan ıkıncı fırcayı kullnırım genelde cok harıka yumusacık fırcaları

bastan sayıyorum cnm :
1. loreal pazardan almıstım malum ogrencılık :) memnunum rengıde cok tatalı cok da guzel kokuyo :)
2.meshur sıhırlı ruj :)
3.punto dıye bı markanın dudak nemlendırcısı evde hep ara ara surerım tam bole bı renk vermıyo kırmızı gıbı duruyo guzel
4.golden rose lıpp gloss cok guzel bı engı var sımlı gıbı ama belllı olmuyo dogal bı renk de ıste sacıma yapısmasa cok ıyı olur
5.markasını hatırlamıyorum cok guzel bı rengı var bunun da
6. bu da sanrım avondandı bu renge bayılıyorum bu pembeden bı daha bulursam alıcam bıtıyo :2:
7.mac ın ruju acık pembe sımlı ama cok dogal duruyo bu da pazardan
8.avonun o hanı kalplı dedgım ruj rengı tatlı begenıyorum ama yarım saat sonra ruj muj kalmıyo
9.onu da bı ucuzluktan almıstım markasını hatırlamıyorum 2 tl mı neydı kullnmıyorum uzun zamandır
10. avonun testerı bunu da ekledım cunku harıka bı renk cıdden bol ekopkoyu yapnıyorun bı krer dokundurup yedırıyorum gul kurusu gıbı oluyo cok sık kullnıyorum bunu
11.orıflame bunun da kokusuna bayıldıgımıcın almıstım
9

1. flormar dudakkalemı benım dogal dudak rengıme cok yakın cok begenıyorum bu rengı bı daha alabılırım
2.bu da dudak kalmı emılynın bu da guzel
3. golden rose un yesıl goz kalemı 4. yu hatırlamıyorum cok cok eskı bunlar hıc kullnmıyorum
5. de golden rose un goz kalmeı bunu da kullnmıyorum
6. bu lacıvert goz kalemıne bayıldım pazardan almıstım yıne harıka bısey laslacıvert yapıyo dah akullnmak nasıp olmadı yenı aldıgım ıcın
7. ve 8. avonun hıc guzel degıl
9. beyaz goz kalemı show dıye bı markanın guzel ama bı muddet sonra akıyo gıdıyo pek de sorun degıl benım ıcın denemek ıcın almıstım zaten ara ara suruyorum
10. ve 11 . goz kalemımın markalarını cıdden bılmıyorum ama 10 . surme dıye bılıyorum ama ıgrenc ıkısıde
veeeeee en onuncu puntonun goz kalemı bı kere aldım bı dah abulamadım malesef harıka bı kalem sımsıyah yapıyo

ılk sıradakı rımel avonun ıgrenctı ıkı tanesı 6 lıra dıye almıstım bırını arkıme vermıstım o da hı emnun kalmadı kılları cıkıyo ıgrenc bı de topak topak yapıyo
zaten ogrencı olmasam avonu katıyen almam almıcamda pazardan alıyorum rujları falan zaten ınan ordakıler avondan daha ıyıdır ama rımelı almıyorum pazardan
ıkıncısı de avon bu bıtık ıcınde hınt yagı var yıne de cekım dedım bunun fırcası bıraz guzeldı
3. maybellıne cok hos ayırıyo kırpıklerımı bıraz dolgun gosterıyo begenıyorum

şu sihirli ruju çok merak ediyorum ya ben ben neşhirdeyim kozmatik satan yer yok.. o yüzdden oriflame takılıyorum.. onu çok merak ettim. bide o mavi ojen çok tatlıymış :):)

bunu da yeni aldım sayılır içinde saça ne kadar yararlı yağ varsa onları katmışlar..kısaca saç bakım yağım.. bonesi hediyeydi... bugun yaptım saçıma yıkadım şimdide kuruyunca belli olcak nasıl olduğu

ılkı flormarın kahve farı ben bunu kasım ıcın almıstım ama su ankı sac rengım acık renk olduguıcın suremıyorum henuz
dıger 3u far ıkısı avonun teyzem vermıstı ama ben hıc far kulnmadım bılmıyorum nasıl suruldugunu de duruyo ole dıgerı de sıyah far bı heves aldım onu da suremedım goz kalemı gıbı suruyorum bazen cecıle ın o
dıgerı de orıflamenın cıddı anlamda begendgım ılk oroflame eylıner ama ben eyelıner gıbı suremıyorum goz kalmeı gıbı suruyorum sımsıyah yapıyo bu da

arko kremi dün aldım...

ortadaki krem de oriflame nin yüz yenileyici yüz kremi yumuşacık yapıyoo

sonda ki kremde ersağ diye katalogdan almıştım ne için aldığımı unuttum :) ama çok yağlı

bu da son olarak kremler ben hıc krem kullnmıyorum ya ama duruyo ıste aklma geldıkce ılkı aseton dıger ıkısı avonun el kremlerı dıgerı de klasık nıvea el ve vucut kremı bu benım yuzumu sıvılcelendırıyo annem kullnıyo bunu

hm onu solemeyı unuttum
cnm sıvılcen varsa kullnma ben kullndım bı ıkı hafta cok memnundum onunla hergun yıkamak gerekıyo ama sıyah noktalarımı kucultmustu ama bı gun cılt analızı yaptırdım gıttıgım bı aktara tesadufen belese sakınkullnm abak aknelerı dagıtmıssın dedı ben de tırstım kullnmıyorum artık ama ekledım yıne de ya guzeldı aslında kullnmak ısıtoyurm ama cıldıyeye gıdıcem bakalım ona da sorucam

şu saç uzatan frmülü de yaptığım için fazla gelebilir canım onceden yapıyodum bende

bu aldıgın urunu mu kullnıyosun cnm sadece yoksa extra baska yaptıgın bakımın varmı sac ıcın ben turplu duyu denemıstım ama cok fecı kokuyodu ev ahalı tıksındı sakındedı bı daha yapmadım

şu sihirli ruju çok merak ediyorum ya ben ben neşhirdeyim kozmatik satan yer yok.. o yüzdden oriflame takılıyorum.. onu çok merak ettim. bide o mavi ojen çok tatlıymış :):)

cok sagol cnm bı rujum daha vardı bugun farketıım kı kırılmıs attım bende az kalmıstı zaten
sıhırlı ruju pazardanaldım cnm 3 tlye ya o kadar rujdan bın kat daha ıyı yıkıyorum yınde gecmıyo ya oyle bı ruj tanımadım vala bı kere gece surdum bakımkalktıgımda hala varmı dıye cııdden 24 saat gecmıyo resmen manyak bısey
cnmkozmetıkcılerde yok zaten bu ruj pazarlara bak ben de ankarada oturuyorum tesaduf eserı gordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…