Bu Da Benim Hikayem(şekerlik)

sara ;canim tekrar tebrik ederim.Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.

birsey sormak istiyorum sana enfeksiyon vardi demissin.belirtileri nelerdi ?yani surekli renkli akinti mi vardi veya agri? yazarsan cok sevinirim.

a.s.

hayatım bende enfeksiyon vardı çok kaşındırıyordu ve krem gibi hep akıntılıydı ama hiç kokmuyordu açıkcası

Senin Adina En çok Sevinenlerden Biriyim Cnm Benimmm....doğum Hikayen Için şimdiden Sabirsizlaniyorummmmm

canım benim allah tamamına erdirsin..allah sana kucağına almayıda nasip etsin..çok sevindim inan..

İNANIOYRUM KZILAR MERAK ETMEYİN SAOLUN LALAHIM İNŞAALLAH TAMAMINA ERDİRİR AMİN İNŞAALLAH ALLAHIM NERD EVARSA HERKESİ KAVUŞTURSUN AMİNNNNNN İNŞAALLAH

Senin Adina çok Sevindim Canim Gözünüz Aydin.alah Herkeze Nasip Etsin Bu Mutluluğu.allah Tamamini Erdirsin.senin çok Istediğini Ve Bu Konuda çok üzüldüğünü Biliyordum.o Kadar çok Sevindimki Yüce Allah Herkezin Gönlüne Göre Verir Er Yada Geç Allah Bana Da Nasip Eder Inşallah.

şekerlikcim allah tamamnına erdirsin ve hayırlısıyla bebeğini kucağına aldığın günleride göstersin cnm bebeğini 9 ay sonra kucağında görmeyi nasip etsin yaradan

aminnnnnnnnnnnnn inşaallah canım bnm aminnnnnnnnnnnnn

şekerlikcimmmm
hayırlı olsunnn
bak gördün mü sabrın sonu selamettttt
çok sevindim güzelimmmm...

çok saol cnaım çok teşekkkür ederim allah razı olsun kız seni burda görmek ne güzl canım bnm

şekerlikcim,senin verdiğin bu mücadeleyi yakından takip edenlerden biri olarak içindeki mucizeyi duyduğumda gözyaşlarıma engel olamadım...bir dua listesi hazırlamıştım aylar öncesi kendime...ben vardım,ayticim vardı,iknurum,ışık,rüyameleğim ve sen...her gün 5 vakit hiç yılmadan usanmadan dua ettim hepimiz için...ışık ve ilknurdan sonra şimdi de sen...okadar mutluyum ki rabbim kabul etti diyorum dualarımı..rabbim hepinizin mutlu haberlerini almayı nasip etti...okadar sevindimki ve okadar şükrettimki haberini alınca, rabbim hamileliğin boyuncada yar ve yardımcın olsun..

allah razı olsun birtanem saol çok teşekkrü ederim dileirm saglıkla kucagımada alırım canım bnm allah sanada tez vakitte versin lütfen dualarına ara verme oldu mu bnde hep edioyrum sizler için

ntahmini doğum günü ne zaman betüş bebişinnnnn kısmetse

allah nasip kısmet ederse ultroson a göre 13 haziran kagan kocatepenin sitesine göre 9 haziran canım bnm

amin canım allah gönlüne göre vwersin tamamına erdirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…