Bu Da Benim Hikayem(şekerlik)

allah nasip kısmet ederse ben kent düşünüyorum ben irenbeye gidioyrum açıkcası dr umda çınarlıda yaptırıoyr dogumları ya bilmioyurm dilek aslan a gidioyurm canım bnm sen kime gidioyrdun
senin dr un kim hangi hastanede doğum yapçaksın hayırlısıyla

mitra ali özdemir e gidiyorum ama şimdi kararsızım cnm ya

bak bir a abnede oraya gitmeyi düşünüyordum vazgeçtim sonr aacıkcası aman deidm gitmeyeyim çok korkuyorum nilser ya

korma ya allah hepimize yardım etsin ben çınarlıda doğum yapmak istiyom o yüzden çınarlının dr una gitmek istiyorum bir tane hatice aktan diye dr buldum ama bakalım nasıl biri korkuyom beğenmezsem ne yapçam diye off neyse allah yardım etsin

Valla Hayatim Tavsiyeedioyrum .com Da Onu Baya Bir Tavsiyeetmşler Bend Eorada Yapmak Isitoyrum Zaten Benim Dr Um Orada Yaptiriyormuş Dogumlari Canim Bnm Ama Acaba ücreti Ne Kadar Demi Hiç Haberin Var Mi şekerim

sara nur bebiş için baya bi çile çekmişsin ...eminimki şuan içinde taşıdığın bebiş senin için çok değerlidir...umarım sağlıklı bi hamilelik geçirirsin...bizim gibi bekleyenlere de dua et

amin elbetteki dua edioyrum hiç merake tme tatlım hiç merake tme

canımsın yaaaa allah kucagınada aldırsın inşallah:1hug:

çınarlının dr uyla doğum 1350 dışardan dr getirince 2100 diye duydum ege sağlık ta dün benim arkadaşım yaptı oradada 2 000 civarıymış çok memnun ama bakalım artık

Him Dogum ücretleir Iyyiimiş Yinede çok Da Pahali Degilmiş Demi Iyi Aslind Adogru Yani Ama Bakalim

X