Bu Da Benim Hikayem(şekerlik)

çok Teşekkürler Canim Benim Ya Allah Razi Olsun Amin Darisi Her Isteyene Inşaallah

cnm hayırlı olsun allah saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın

hayırlı olsun arkadaşım darısı bize inşallah sağlıklı sıhhatli güzel bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder YARADANIM

hayırlı olsun bebişin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çektiğin acıları ben 2 senedir çekiyorum dilerim allah ben ve benim gibi bebek özlemi çeken tüm kadınlara tez zamanda nasip eder bebişlerimizi kendine çok dikkat et sorunsuz bir hamilelik geçirmen dileğiyle

allah sağlıklı şekilde kucağına almak nasip etsin

Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almanı nasip etsin inşaallah.Gerçekten çok zor zamanlar geçirmişsin.Ve çok şükür ki hikayen mutlu sonla bağlanmış.Ama kafama da takılmıyor değil;ne yaptın komşularınla?Hala görüşmüyor musun?Haberleri var mı hamile olduğundan?
Dikkat et kendine(ve bebişine),sevgilera.s.:nazar:

evet annişcim saol valla çok oynama bak bn artık oynamıyorum valla inan ki otur oturdugun erde atlatalım şu tehlikeli dönemlerimiz de ondna sonra karşılıklı oynarız

Valla genede Allah bilir ama ben 3 bucuk ayliga dogru gidiyorum tehlikeyi atlatmis oluyorum haftaya kina var orda bile oynicam.Hem senin hamis olmana hem kendi adima gobek aticam.Ama sen yerinde dur sakin ha dayan sonra bana eslik edersin :teytey::dance:

ah bıtanem ne kadar cok uzuldugune yakından şahıt olanlardanım.. en az senın kadar bende sevındım hamıslıgıne..

allahım saglıklı hamılelıkler ve saglıklı bı bebek nasıp etsın ınsallah..

senı sevıyorum cnm.

darısı tum ısteyenlere..

bu çocugu ne kadar çok istediğini biliyorum.seni tebrik ederim.umarım hersey gönlünce olur.sağlıklı bir bebek getirirsin dünyaya..senin adına çok sevindim..

ALLAH SİZ İSTEYENELRE DE TEZ VAKİTTE NASİP ETSİN İNŞAALLAH DİLERİM BANDA KUCAGIMA ALMAK NASİP OLUR AMİN HER GECE DUA EDİYRUM KZILAR ACIKCASI CANIM ARKADAŞIM O DUAYI MERAKE TTİM ADINI YAZAR MISIN DIRIMKIZI......

şekerlik isminde bi arkadaş vardı sen isminimi değiştirdin canım. çok sevindim gerçekten Allah bizede nasip eder inşallah.

EVET HAYATIM BEN NİK DEGİŞTİM ESKİ NİKİM ŞEKERLİKTİ ŞİMDİ SARA NUR OLDU SAOL DARISI SANA VE TUM İSTEYENLERE İNŞAALLAH
şekerlik isminde bi arkadaş vardı sen isminimi değiştirdin canım. çok sevindim gerçekten Allah bizede nasip eder inşallah.

gözünaydınnnnnnnnnnn allah sağlıklı sıhatli kucağınada almayı nasip etsin darısı bizeeee şekerlik isim değiştirmişin heralde geçende baktım bu topike ama isim değişik gelince yorum yazamanadım tebrik ederim seniiiiiiiii:))))))

canım benim bu bebeği nekadar çok istediğini biliyordum bak çok çekmişsin ama sonunda kuzucuğuna kavuştun işte.rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah..ve tüm olmayanlara da nasip etsin inşallah ..amin..
doğum nezamana geliyo canım..

helal olsuun kız sana şekerliik inat ettin başardıın :) valla moral olduun. aşılama falan mı yapıldı sana yoksa yalnızca ilaç tedavisi mi gördün.

Tebrik Ederim Canim...inan En Az Senin Kadar Sevindim..allah Sağlikla Kucağina Almayi Nasip Etsin...:nazar::nazar::nazar:

gamzecim DOGUMUM ALLAH NASİP KISMET EDERSE HAZİRANDA OLACAK İNŞAALLAH EVET ŞÜKÜRLE ROLSUN Kİ ÖYLE OLDU
YOK CANIM AŞILAMA YAPILMADI ENFEKSİYON VARMIŞ TEDAVİSİ YAPILDI ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ GEÇTİ VE ŞU AN HAMİLEYİM

CANLARIM BENİM GÜZELLEİRM DARISI İSTEYEN HERKESE İNŞAALLAH SAOLUN MELEK CANIM BNM ALLAH SANADA VERSİN İNŞAALLAH AMİN GAMZELİ SAOL CANIM Şeniz

saracığım günaydın cnm daha yeni okudum yazını tabiki yazarım ben gerçekten çok inanarak gönülden elimden geldiği kadar hergün olmasada okuyup allahımdan hayırlısını diledim ilk dileğim oldu inş.ikinciside olur..

La ilahe illallahü vahdehü la şerikeleh,lehül'mülkü velehül'hamdü ve hüve ala külli şey'in kadir.
Elhamdü lillahi ve Subhanallahi ve la ilahe illallahü vallahü Ekber.
Vela havle vela kuvvete illa billahil Aliyyil'Aziym.
kalın harfle belirttiğim harflarde şapka işareti vardır.aslında kitabın ismini verebilirim ama sorun olurmu bilmiyorum oyüzden yazdım.

X