Bu Da Benim Hikayem(şekerlik)

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
sizlere hikayemi anlatayım ben :
GEÇEN SENE RAMAZAN AYINDA EŞİM İLE KARAR VERDİK ARTIK DEDİK BİZDE BEBEK SAHİBİ OLALIM .....TABİ BEN SANDIM Kİ HEMEN OLACAK...... BAŞLADIK ÇALIŞMALARA VE BENİM ADETİM GECİKTİ HARİKA BEN HAMİLELİĞE KENDİMİ ÇOK KAPTIRMIŞTIM GÖRSENİZ KARNIMA YASTIKLARI KOYUYOR VE BAKIYORDUM AYNADA............BAYA BİR ADEPTE OLMUŞTUM....HATTA BU HALDE KIZLAR NAMAZ BİLE KILMIŞTIM...HEMDE YATSI NAMAZI....HAY ALLAHIM TAM KIRK GÜN OLDU TEST YAPTIM KESİN DEDİM BETUL SEN HAMİLESİN BU ARADA BEN EŞİM İLE 2004 TEMMUZ AYIND ATANIŞTIM VE 2005 TEMMUZ AYINDA EVLENDİM....7 AY BOYUNCA DOGUM KONTROL HAPI KULLANDIM....NEYSE ALDIM TEST YAPTIM BEKLİOYRUM Kİ İKİ ÇİZGİ ÇIKACAK.... AMA YANLIŞ BEDENİM BANA KÖTÜ BİR OYUN OYNADI VE TEST NEGATİF ÇIKTI İNANAMADIM GÖZLERİME YIKILDIM ÇOK BUYUK BİR HAYAL KIRIKLIGINA UGRADIM AMAN ALALHIM NASIL OLUR DEDİM AMA OLMUŞTU İŞTE ORDA TEK ÇİZGİ VARDI....NASIL ÜZÜLDÜM BİLSENİZ AMAN ALALHIM HAMİLE KALAMAMIŞTIM ELLERİMİ DUVARLARA VURA VURA AGLADIM NEDEN NEDEN DİYE ......TAM 63 GÜN ADET OLMADIM....BU 63 GÜN BOYUNCA İKİ ADET DAHA TEST YAPTIM İKİNCİSİNDE EŞİMİN OMUZARIN DİĞERİNDE BİR ELİMD ESİGARA BİR DE GÖZYAŞALRIM LA BERBAER KOMŞUMUN EVİNDE AGLADIM SABAHN ALTISINDA KIZLAR HE RNEYSE 63 ÜNCÜ GÜN DR A GİTTİM ANLATTIM DURUMUMU TABİ BEN JİNEKOLOJİK MUAYENENİN NASIL YAPILDIGINI D ABİLMİYORUM.... ODA AYRI BİR KONU O AN SANDIM Kİ ÖLÜYORUM.....SONUND ABAKTI DEDİKİ DR BANA HERŞEYİN NORMAL AMA SENDEN BAZI HORMON TESTLERİNİ İSTEYCEGİM ONA GÖREDE BİŞEYLER YAPARIZ DEDİ TESTLEİRN SONUÇLARIDA NORMAL DEDİ VE Dİ PRO GONAPHENE VE DUPHASTON VERDİ.....3 AY KULLAN DEDİ KULLANDIM ÖGRENDİM Kİ KZILAR BURDA BUNU SÖYLEMEDNE GEÇEMEYCEGİM SAKIN DR LARINIZ SİZLERE GONAPHENE VERDİĞİND EBUNU TEK BAŞINIZA KULLANMANIZI İSTEDİĞİNDE İZİN VEREYİN MUTLAKA İLACI DR UNZUUN KONTROLUNDA KULLANIN SONUÇLARI BAZEN ÇOK AGRI VERİCİ OLUYOR.....KULLANDIM İLACI ADEİMİN 3 GÜNÜ GÜND EİKİ TANE OLARAK SANDIM Kİ BEN BU İLACI İÇİNCE HEMEN HAMİLE KALACAGIM NERDEEEEEEEEEEE KULLANDIM VE O AY ANNEME GİTTİM BEN ....36 GÜN OLMUŞTU EVE GELDİM ÇOK SEVDİĞİM KOMŞUM AİNDİM KOMŞUM SORDU : ADET OLDUN MU DİYE YOK DEDİM OLMADIM BANA KENDİ TESTİNİ GÖSTERDİ KIZLAR ARTIK ALATMMA GEREK YOK DEMİ NASIL KÖTÜ OLDUGUMU BENİM NASIL ÜZÜLDÜGÜMÜ AH AH...NASIL KAÇMAK İSTEDİM İÇİM NASIL CIZ ETTİ AMAN ALLAHIM HEMEN KAÇMAK İSTEDİM BİR BAHANE BULDUM VE KAÇTIM......KIZLAR SEND ETES YAP DEMİŞTİ BANA HAYIR DEMİŞTİM BEND EKARAR VERMİŞTİM 40 GÜN OLMADAN TEST YAPMAYACAKTIM BEN.....EVE GELDİM TUVALETE GİRDİM PEÇETEYE SİLDİM AMAN ALLAHIM KAN V EBEN ADET OLUYRDUM MÜTHİŞ BİR AGRI ÇEKİYORDUM NASIL OLUR DU AMA GENE HAMİLE KALAMIŞTIM HÜNGÜR HÜNGÜR AGLADIM BEN O SİNİRLE ARKADŞAIMA ALMIŞ OLDUGUM FOLİK ASİTİ VERDİM AMA O DA N ESİNİR BENDE Kİ PSİKOLOJİM ÇOK BOZULMUŞTU İNANIN YANİ.....NEYSE.....O ARKADŞAIMLA VE DİER HAMİLE KALAN TUM ARKDAŞLARIMLA İLİŞKİMİ KESTİM KİMSEYLE KONUŞMUYOR YEMİYOR İÇMİOYRDUM TEK BESİNİM SU VE SÜTTÜ 3 AYDA 18 KİLO VERMŞTİM İNCECİK KALMIŞTIM ÜZÜNTÜDEN....ÇOK BLİRİM Kİ O DÖNEM EVİMİN PANJURLARINI BİLE AÇMADAN SAATLERCE AGLADIGIMI ...... MART AYI GELDİ BU DÖNEMDE HER ADET DÖNEMİND EMORALİM BİRAZ DAHA BOZULUYOR BİRAZ DAHA YIKLIYORDUM ÖLMEK İSTİYORDUM....ÇOK ZOR DÖNEMLER GEÇİRİYORDUM EŞİM İLE BİLE YATMIOYRDUM KZILAR DÜŞÜNÜN BEN ERKEN DEPRESYONA GİRMİŞİM VALLA ..... ÇOK DAYANILMA ZSANCILARIM OLUYORDU BU HAP KESİNLİKLE DR KONTROLUND AKULLANILMALI ..... D RUMU ARAYIP SÖYLEDİĞİMD EHEP DİYORDU Kİ YUMURTLAM İLE ALAKALIDIR YAT DİNLEN KASIK BÖLGENİ SICAK TUT SALAK KARI GİDİNCE DE SIRF ALTTAN MUAYENE EDİOYRDU VALLA ALATTAN GÖSTERE GÖSTERE ALT GEÇİT KÖPRÜSÜ OLDUM :)) HEHEHEHEÇÇÇ NEYS EBİR GÜN BÖYLE BOMBA GİBİ PATLAYACAK GİBİ OLDUM KIZLAR NASIL BİR SANCI SANDIM Kİ BEN ONU İDRAR YOLLARIMI ÜŞÜTTÜM AMA MAALESE FKİST OLUŞMUŞ TAM BOYUTU 8.5 MC LİKTİ ....İNANAMDIM SALAK KARI ONUN YUZUNDNE OLDU APTAL DR HALBUKİ EN BAŞLARDAN ULTROSON A SOKUP BAKSAYDI SADECE ELLE MUAYENE ETMESEDİ BUGÜN O KİST OLMAZDI ....TABİ TEDAVİ KESİLDİ BIRAKTI BENİ KENDİ HALİME KİSTİM DE YAVAŞ YAVAŞ KÜÇÜLDÜ.... TABİ AYLAR GEÇTİ BNDE ARTIK KZILAR SABIR HİÇ KALAMDI İLGİSİZ ALAKASIZ BİR DR ÇOK ZOR YA DAHA ÇOK ŞEYLE RYAŞADIM YA NEYSE.......SONUNDA ŞİMDİKİ DR UMU BULDUM DİLEK ASLAN İRENBE TUP BEBEK MERKEZİ ÖNCEKİ DRUM AYLARCA BENİM ENFEKSİYON SORUNUMU ÇÖZEMEMİŞTİ.. DİLEK HANIM SAOLSUN ALLAH ONDNA RAZI OLSUN ÇÖZDÜ SORUNUMU ENFEKSİYONUM GEÇTİ TABİ BUARADA BEN PKOSDUM BUNU DAONDAN ÖGRENDİM KIZLA RVARYA ÇOK DİKKAET EDİN DR LARINIZ DENEYİN LÜTFEN ....OLDU MU......HE RKONUDA DENEYİN ONLARI...... GİTTİĞİM EMRKEZ AÇIKCASI PARACI DEGİL PARA KAYGILARI HASTA KAYGILARI YOK....... DİLEK HANIMA DETLİYKEN SADECE BİR KEE GİTTİM BEN GLUKOFEN KULLANDIM ON A GİDİNC EBU İLACI KULLANMAYA BAŞLDIM ŞÜKÜRLE ROLSUN ŞİMDİ BEND EHAMİLEYİM 5 HAFTALIK ALLAHIM SİZLEREDE NASP ETSİN İNŞAALLAH AMİN......HALA DAHA ŞAŞKINIM BEN KIZLA RNASIL OLDUYSA OLDU İŞTE ALALHIM ÇOK BUYUK DARISI SİZLERE VE TUM İSTEYEN KARDEŞLERİME AMİN İNŞAALLAH BU DABENİM HİKAYEM SANIRIM HAMİLE KALINCA ALLAH İNSNAIN İÇİNE DOGMASINI SAGLIYOR HAMİLE OLDUGUMU ÖGRENMENE BİR GÜN ÖNCE GÜNLÜK TUTMAYA BAŞLAMIŞ VE AYNEN ŞUNLARI YAZMIŞTIM : BEBEGİM BU BİZİM HİKAYEMİZ BİZİM HİKAYEMİZDE ARTIK BAŞLIYOR İNANIOYURM Kİ SEN ŞU AN BANA ÇOK YAKINSIN VE GELMEK İÇİN YOLA ÇIKTIN AALHIM İNŞAALLAH YOLA ÇIKMIŞTIR...ZAMAN SENİ BANA GETİRMEK İÇİN HIZLANDI GELİYROSUN İNŞAALLAH DİYE YAZDIME RTESİ GÜN CANIM ARKDŞAIM EBRU 1907 NİN ISRARLARINA DAYANAMAYIP BİR SÜRÜ TEST YAPTIM VE SONUND AHAMİLEYDİM İNANMADIM ŞOK OLDUM AGZIM TUTULDU DURDU KONUŞAN CENEM BİLE ŞAŞIRDI BU DURUMA DİLİM DAMAGIM KURUDU HAY ALLAHIM İNŞAALLAH SİZLERDE TEZ VAKİTTE YAŞAYJ BU DUYGULARI AYNI ZAMNADA SİZLERE ŞUNU SÖYLEYEYİM HAMİLE KLAMA YOLUNCDA SAKIN STRESE GİRMEYİN VE OLUMLU GÜZEL ŞEYLER DŞÜNÜN ÇÜNKÜ OLUMLU DÜŞÜNEN İNSNA ALLAH A DAHA ÇOK YANAŞIYOR VE DAHA ÇOK ONA SARILIYOR BEN HEP NE ZAMNA KURAN I KERİM OKUSAM BİTİNC EGÖZYAŞLARINA BOGULURUM ÖPERİM KOKLARIM ONU SARILIRIM ÇÜNKÜ ONU ÖPTÜĞÜMDE KOKLADIGIM SARILDIGIMDA HEP ALALHIMA SARILMIŞ GİBİ ONU KOKLAMIŞ GİBİ ONU ÖPMÜŞ GİBİ HİSSEDERİM KENDİMİ SİZLEREDE SAGLIKLI GEBELİKLER DİLERİM İNŞAALLAH ALLAHIM BU DUYGULARI TEZ VAKİTTE SİZLEREDE TATIRSIN......İNŞAALLAH AMİNNNNNNNNN
:1hug::1hug::1hug:

• Konu Sahibi EU1
DİLERİM BANADA KUCAGIMA ALMAK NASİP OLSUN AMİN

• Konu Sahibi EU1
insallah olacak canim sen allahtan iste yeter!!

• Konu Sahibi EU1
Canım arkadaşım çok acı çekmişsin vede Rabbim sAna sabrının mükafatını vermiş Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsini yavrunu Rabbim bebek isteyen hiç bir arkadaşımın kucağını boş bırakmasın inşallah

• Konu Sahibi EU1
canım ya allah sağlıkla doğurmayı nasşp etsin canım,gerçekten çok zorluk çekmişsin canım allah bundan sonra böyle hastalıklar çıkarmasın canım

Canim hikayeni bilmiyordum sadece hamis oldugunu duyunca herkese sevindigim gibi sevinmistim.Meger sen ne zorluklar cekmissin ne kadar istemissin simdi inan dahada cok sevindim.Tebrikler bacim oh valla oyniyasim geldi sukur yaradanaa :dance:

Cnm Oldu Bakkk...zaman En Güzel çare ..erkek Mi Istiyosun Betüş.takvimin Mavi Olmişş :)hayirli Evlat Olsun Inşallahhh

ablacım bnm canım aslınd aben kzı bebek isitoyrum ama içime hep erkek doguyor cinsiyeti belli olana kadar bakalım bunu taşıyalım diğeri renksiz o yuzden sevmioyurm ondan onu yapmıoyrm öyle yani evet ablacım ya haklısın valla sonund a oldu şükürle rolsun

evet annişcim saol valla çok oynama bak bn artık oynamıyorum valla inan ki otur oturdugun erde atlatalım şu tehlikeli dönemlerimiz de ondna sonra karşılıklı oynarız

saranurcuğum Allah gönlüne göre versin canım ..inşallah sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirirsin..bizede dua et olurmu canım..el mütekebbir i sürekli söylüyorum .. her söylediğimde de sen geliyosun aklıma...allahım bizede nasip eder inşallah...

şekerlik inanamıyorum yaa nasıl mutlu oldum anlatamam şimdi gördüm hamile olduğunu.ne çok uğraş vermiştin sen biliyorum.canım benim kendime ve sizlere dua ederken özellikle senin ismini zikretmiştim çünkü görüyordum nasıl çırpındığını nasıl istediğini anne olmayı ve herkese destek oluyordun.gözünaydın canım seni ve eşini çok çok tebrik ederim.allah tamamına erdirir kucağına aldığın günleride gösterir inşallah.

AMİN İNŞAAALLAH ÇOK TEŞEKKRÜ EDERİM ALLAH RAZI OLSUNŞeniz

NESLİHANCIM CANIM BENİM İNŞAALLAH RABBİM VERECEK SABREDİN SADECE ALLAHIM İNŞAALLAH O GÜNLERİDE GÖSTERSİN HEPİMİZE AMİN CANIM BİLİYORMUSUN HALA SÖYLÜYORUM O İSMİ ŞERİFİ DİLERİM RABBİM DUALARIMIZI KABUL EDER AMİN

şekerlik cnm mrb ben bu sitede yeni sayılırım geçen yaz ağustos ayında sanırım üye oldum tabi bende anne olmaya karar verdiğim anda bu siteyi buldum ...oyüzden senin hikayeni o dönlerde canlı takip edemedim ama buraya yazdığın kadarıyla baya sıkıntılar çekmişsin ama allah sana mükafatını vermiş şimdi burada senle bebişinin içindeki yaşamını dinşeyecez....allah sağlıcakla kucağana almayı nasip etsin...
bende temmuz ayınd akorunmayı bıraktım ama ben tam 4 yıl d.kontrol hapı kullandım...çünki pko hastasıydım 1 yılda 23 kilo aldım ve durmadan alıyorudm salak salak doktorlar bana zayıfla diyordu ama ben kendi kendime zyıflayamadım taki şimdiki dok.buluncaya kadar o bana pko olduğumu kendi kendime çok zor zayıflayabileceğimi söyledi ve ben diyetisyenle 15 kilo verdim ..neyse çocukda istemediğim için korundum ama şimdi deli gibi isityorum ilk ay bende sen gibi hemen hamile olabileceğimi sandım ama olmadı gecen ay 4 gün geçti yine yoktu ve aynı anlda korunmayı bıraktığım arkadaşım hamile kalmıştı şoktayım ağlamaktan deli oldum üstelik eşimden gizli ağlıyrodum çünki çok yeniydik korunmayı bırakalı kızardı bana ama sonra düşündüm ben halbuki 6ay sonra bırakacaktım korunmayı neden bu teleaş vardır bir zamanı dedim ve artık takılmıyorum çünki bizi yaradan bizede verecekse eğer hayırlı vakti bekliyordur dedim birde bu sıkıntıda sancılar çektim tıpkı adet oluyormusum gibi ölüyordum sancıdan dok.gittim adetim bitmesine rağmen yumurtalrım çatlıyromış iç kanam yapıyormuş ama geçti ve bayramın ilk günü ile birlikte yumurtlama dönemim başladı tabi bebek çalışmasıda hız kazandı ama kendimizi zorlamıyoruz aklıma bile gelmiyo bebek için ilişkiye girmek ama her banyodan sonra bir dua var allahım dünyadki kullarının istekleri dilekleri için göndermiş ben onu okuyorum allahımdan hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlat istiyorum ve inanıyrumki dediğim gibi olacak .....
çünki bekarkende ben bu duayı ediyordum hayırlı beni seven bir eş için ve inanın eşim mükemmel bir insan ve biz 2 hafta çıktık 6 ay içinde tanışma evlilik oldu ki benim 4 senelik sevgilimden ayırlalı bir ay olmuştu eşim çıktı karşıma işte o anda dedim allahım sen beni hayırsızdan uzaklaştırdın hayırlı olanını sundun ben buna çok inanıyorum kızlar sadece allhdan hayırlısını isteyin dua edin hem maneviyen huzur buluyorsunuz hem mutlu oluyorsunuz yasadım ..paylaşayım dedim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…