Bu da Benim Aslan Parçası Oğlum

KuKuRuZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2008
329
3
40
img0018ha3.jpg

img00282eb6.jpg

img0011ns8.jpg

İşte bu da benim daha önce sözünü ettiğim tatlı oğlum Tırmık:lepi:

Allah'ım şu bakışı bak ya:asigim:

İlk fotoya bayıldım bayıldım:dance:

Öperim onuŞeniz

İlk foto'da güvercinleri seyrediyodu..O anda aklından neler geçiyo yüzünden anlaşılıyookaydirigubbakcemile3

Güzelim ah. Çok tatlı. Ama maması hoşuma gitmedi. Wiskas kullanıyorsun galiba. Bence veterinerden alsan daha iyi. Çünki bu verdiğin mama kedilere sonradan zarar veriyor. İdrarında kristalleşme yapıyormuş. Hele erkek kediyse. Bunu ben çok acı bir şekilde yaşadım. Profilimde fotoğraflar kısmında Çaki'ye girersen anlarsın.

Gerçekten çok tatlı. Hele o güvercinlere bakışı. Bayıldım. Bizim kızda onlarla miyavlıyarak konuşuyor. Herhalde ah sizi bir elime geçirsem diyorlardır herhalde.

Güzelim ah. Çok tatlı. Ama maması hoşuma gitmedi. Wiskas kullanıyorsun galiba. Bence veterinerden alsan daha iyi. Çünki bu verdiğin mama kedilere sonradan zarar veriyor. İdrarında kristalleşme yapıyormuş. Hele erkek kediyse. Bunu ben çok acı bir şekilde yaşadım. Profilimde fotoğraflar kısmında Çaki'ye girersen anlarsın.

Aslında ben Tırmık'ın kedi olduğuna şüphe ediyorum..Çünkü çok farklı bir damak tadı var..Örneğin biber dolması ve yeşil zeytin gördüğünde vermezsek bizi parçalıyorkaydirigubbakcemile3Bunlar küçük örnekler..Yemek istediği pırasa,ıspanak vb sebzeleri hiç saymıyorumkaydirigubbakcemile3Ama sebze yediği zaman çok ciddi ishal oluyo hemen kilo kaybı halsizlik başlıyor:çok üzgünüm:Veterinere götürdük bu durumdan ve damak zevkinden bahsettik..Güzelce gülüştükkaydirigubbakcemile3Mamalarda da sebzeli karışımlar oluyor mamaya devam etsin dedi..Ama herhangi bir marka tavsiye etmedi..Ya da bizden bunu alın gibi bişi demedi..Ama ben çok korktum şimdi ona bişi olmasına dayanamamyasakkelimeUyarınız için çok teşekkür ederim..Gerekeni yapıcam..Yeter ki oğlum hep sağlıklı olsun:1hug:

nasıl oldu da ben bu tatlı seyı gormedım..ılk resımde nasılda guzel bakmıs Şeniz Şeniz

:nazar:

çok tatlı..yalnız oğluşum istiyor onu ne yapıcaz şimdi.....CADIARZU allah nazarlardan korusun maşaallah:nazar:

Aslında ben Tırmık'ın kedi olduğuna şüphe ediyorum..Çünkü çok farklı bir damak tadı var..Örneğin biber dolması ve yeşil zeytin gördüğünde vermezsek bizi parçalıyorkaydirigubbakcemile3Bunlar küçük örnekler..Yemek istediği pırasa,ıspanak vb sebzeleri hiç saymıyorumkaydirigubbakcemile3Ama sebze yediği zaman çok ciddi ishal oluyo hemen kilo kaybı halsizlik başlıyor:çok üzgünüm:Veterinere götürdük bu durumdan ve damak zevkinden bahsettik..Güzelce gülüştükkaydirigubbakcemile3Mamalarda da sebzeli karışımlar oluyor mamaya devam etsin dedi..Ama herhangi bir marka tavsiye etmedi..Ya da bizden bunu alın gibi bişi demedi..Ama ben çok korktum şimdi ona bişi olmasına dayanamamyasakkelimeUyarınız için çok teşekkür ederim..Gerekeni yapıcam..Yeter ki oğlum hep sağlıklı olsunCOLOR]

ben bunu nasıl olur da görmem 1 haftadır:mymeka:

oy oy oyy (ben normalde bu tarz konuşan bir insan değilim, konu hayvanlar olunca farklı bir yönüm ortaya çıkıyor:eek: ) oyy oyy oyy yerim ben onun burnunu, bakışlarını, mürekkep yalamasını(gazete).

damak tadı da iyiymiş hanikaydirigubbakcemile3 benim de 12 sene evvel kedim vardı. çok gençken kaybettiksenağlama Dolu dolu geçmişti kısa zamanımız beraber. Haşlanmış mısır hastasıydı bizimki de, sonra ishal oluyordukaydirigubbakcemile3

Ay gözlüğüne bakın. Hele dil çıkarışı. Yerim o dilini. Dur kızımı ihmal ettim. Gidip onu seveyimde küsmesin.

çok asil bi oglusun varmış.çok tatlı.... uzun yıllar sizlerle saglıklı yaşasın insallah

ben bunu nasıl olur da görmem 1 haftadır:mymeka:

oy oy oyy (ben normalde bu tarz konuşan bir insan değilim, konu hayvanlar olunca farklı bir yönüm ortaya çıkıyor:eek: ) oyy oyy oyy yerim ben onun burnunu, bakışlarını, mürekkep yalamasını(gazete).

damak tadı da iyiymiş hanikaydirigubbakcemile3 benim de 12 sene evvel kedim vardı. çok gençken kaybettiksenağlama Dolu dolu geçmişti kısa zamanımız beraber. Haşlanmış mısır hastasıydı bizimki de, sonra ishal oluyordukaydirigubbakcemile3

Öncelikle başın sağolsun..O acıyı ben çok iyi bilirim..Daha önce 2 kedim ölmüştü:çok üzgünüm:Tarifsiz bir acıdır bunu ancak hayvan besleyen biri anlayabilir,insanın ciğeri yanar:çok üzgünüm:

Öncelikle başın sağolsun..O acıyı ben çok iyi bilirim..Daha önce 2 kedim ölmüştü:çok üzgünüm:Tarifsiz bir acıdır bunu ancak hayvan besleyen biri anlayabilir,insanın ciğeri yanar:çok üzgünüm:

sağ ol arkadaşım. Annemin de genç kızken kedisi ölmüş. dedemin ölümünün ardından kedi evde durmaz olmuş. sürekli yağmur-çamur eski mahalleye gidip aramış dedemi sanki. annem o acıdan sonra istemedi uzun yıllar ama sonra benim de bu sevgiyi tatmaya hakkım olduğunu düşündü. Ne yazık ki yine bir acı yaşandı. ama biz almasaydık o yavruyu muhtemelen çok önce minicikken ölecekti. diğer 3 kardeşi öldü minnacıkken çünkü. tek tesellimiz o oldu , acının ardından.

şimdi annemle baş başayız. ama eve almaya cesaret edemiyoruz. kendimizi sokaktaki kedilere yardım etmeye verdik elden geldiğince. yanımıza kuru mama alıp sokağa çıkıyoruz, sahile iniyoruz. en azından hem faydamız dokunuyor, hem de o sevgiyi tadabiliyoruz:teselli:Şeniz

sağ ol arkadaşım. Annemin de genç kızken kedisi ölmüş. dedemin ölümünün ardından kedi evde durmaz olmuş. sürekli yağmur-çamur eski mahalleye gidip aramış dedemi sanki. annem o acıdan sonra istemedi uzun yıllar ama sonra benim de bu sevgiyi tatmaya hakkım olduğunu düşündü. Ne yazık ki yine bir acı yaşandı. ama biz almasaydık o yavruyu muhtemelen çok önce minicikken ölecekti. diğer 3 kardeşi öldü minnacıkken çünkü. tek tesellimiz o oldu , acının ardından.

şimdi annemle baş başayız. ama eve almaya cesaret edemiyoruz. kendimizi sokaktaki kedilere yardım etmeye verdik elden geldiğince. yanımıza kuru mama alıp sokağa çıkıyoruz, sahile iniyoruz. en azından hem faydamız dokunuyor, hem de o sevgiyi tadabiliyoruz:teselli:Şeniz

Bu hayvanlar çok ilginç gerçekten ya sahiplerine inanılmaz bağlı oluyorlar..Benim anneminde çocukken kedisi varmış..Dedem istemiyormuş tüy döküyor diye,birgün annem okuldayken arabaya koymuş kediyi taa ankaranın öbür ucunda bir yere bırakmış:eek:klava:Tam 1,5 ay sonra kedi geri dönmüş bulmuş annemi üstelik tek gözü kör bir şekildesenağlamaBu nasıl bir sevgidir ki sahibini buluyor..Biz insanların ne çok öğreneceği şey var şu hayvanlardan..

X