Bu da benim aşkım

PambukSeker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2007
46
1
47
Arkadaşlar çok özür dilerim. Acıyla başlayan ama mutlulukla devam eden hikayemi, kaldırmak zorunda kaldım. Sebebini açıklayamayacağım :KK43:

canım yaaa çok etkilendim.film gibi olmuş...kardeşlerinizede çok üzüldüm allah rahmet eylesin....
dilerim bir ömür mutlu olursun...

cok guzel ve ayni zamanda acikli bi hikaye:çok üzgünüm: Kardeslerinize bende cok uzuldum.. Allah rahmet eylesin.

Sizede ømur boyu mutluluklar canima.s.

gerçekten çok etkileyici kardeşlerinize rahmet diliyorum.mutluluğunuz aim olsun inşallah ve allah size en kısa zamanda bir bebiş versin :)

Bende yaşadığın olaylardan çok etkilendim. Başınsağolsun çok acı bir durum gerçektende :KK43:... İlahi takdir tabiki ama çok üzücü gerçekten.
senin açındanda çok sevindim allah mutluluğunuzu daim etsin. mutluluklar......

Şuşu ve Nuray sizlerede çok teşekür ederim. Bazen düşünüyorum acaba o acı olayı yaşamasaydık yine de evlenirmiydim. Eşim hep az koşturmadın beni peşinde ama bak sonunda evlendik diye. tutunacak başka bir dalım olmadığı için mi yoksa mantık evliliği mi kardeşlerimizin yarım kalan mutluluğunu tamamlama çabası mı böyle sorular bazen aklıma gelmiyor değil. Çok mutluyuz ama bu tür sorular rahatsız ediyor beni, içimi kemiriyor daha doğrusu.

sebep ne olursa olsun, mutluysan, onun yaninda dogal rahatsan, icten geldigi gibi davranabiliyorsan, ve tabiki birde bøyle dusunmene sebep olacak baska birisi yoksa hayatinda aklinda bir køselerde:) ozaman kurcalama derim ben.. Mutluluguna bak sen. supeci davranma øyle.

Canim Allah rahmet eylesin.
Ama askiniza öyle sevindimki anlatamam,insallah bir ömür boyu devam eder.

Allah mutluluğunuzuu daim etsinn canımm inşallahh minik ellerde katılır aranızaa hayırlısıyla....

Selos teşekkürler tekrar. Hayatımda başka biri yok asla da olamaz kalbim o kadar dolu ki ikinci bir sevgiye yer yok canım. Sadece işte bazen aklıma geliyor acı ile başlamasaydı bu kadar mutlu olabilirmiydik?
Mutluyum o bana yetiyor seviyorum seviliyorum daha ne isteyim değil mi.
Gülpare umarım sende çok mutlu olursun aşk yaşayacağın insanla

hikayeni okumuştum çok etkilendim. şimdi kaldırmışsın ve sebebini açıklayamam:KK43: demişsin.İnşallah bi sorun yoktur. Hep mutlu olmanız dileğiyle. Allah Kimseyi sevdiklerinden ayırmasın

Canım hiçbir problem yok korkumdan sildim. Yaşadığım olaylar eşimin eski çevresince bilinen şeyler o çevreden birisi okursa şıp diye bulacaktır beni başıma iş açmak bu mutluluğa gölge düşürmek istemedim. Eski çevresinden kurtulana kadar neler çektik anlatamam. Komik gelebilir belki ama sanal ortamda bile insanların başına binbir türlü bela gelebilir.

Medeatör okursa kilitlerse gerçekten çok sevineceğim. Forumda boşuna yer kaplıyor gibi hissettim.

mod'lar bulup siler mi bilemiyorum ama insallah tum yuregimle diliyorum ki hicbisey olmaz askınıza evliliginize...

Allah nazarlardan ve kotuluklerden saklasın...

X