bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

Üniversite okumuş birinin bu kadar anlatım bozukluğu yapması, ve konuyu anlatış tarzı ilginç, bana da inandırıcı gelmedi .

Hay Allah razı olsun senden gül gül öldüm yazdıklarını okurken D:

kiskanc hatunlar birbirlerini nasil gaza getiriyor
konu fake diye
hirslarini birde alay ederkek bastirmaya calisiyorlar
peki konu ya gercekse?

entelektuel takilmak icin ugrasan fakat aldatilmayi sindirmis
kadinlarda yorum yapmis (daha dogrusu alay etmis)
onlarin ask hikayelerine benzemiyor benzemesinde

Son düzenleyen: Moderatör:

Çok talihsiz bir yorum yapmışsınız. Birinin yazdığını eleştirmek(?), insanların midelerinin genişliğini ölçmek yerine yorum yapabilitenizi gösterseydiniz de biz de okusaydık.

Doğru söyle konuyu okumadın değil mi.

Sırf yapılan yorumlara karşı çıkmak için zırvalıyorsun.

Konuyu okuduysan üniversiteye giden bir insanın hala ilkokul çocukları gibi okula bırakılmasını nasıl açıklarsın.

herşey bir tarafada normail sexte süper olan bir erkek nasıl olurda bir sene koca bir sene kadına dokunmaz burası çok acayip erkeklerin yapısına ters saglıklı ve spor yapan bir erkekten bahsediliyor çok garip :26::26::26:

okuduğum an fake dedim bunu hatta ilk yorumlerı görünce şaşırdım nasıl yemiş bunu bizim kızlar diye. bunu yazan muhtemelen erkek bayan bile değil.

bu arada entelektüel geçinip aldatılmayı affeden nasıl bi tabirdir allah aşkına? bir insanın entellektüel birikimiyle duygusal hayatının ne ilgisi var? bu yaptığınız tamamen ad hominem ve tartışma ahlakına aykırı.

Son düzenleme:
merhaba bende şöyle giriş gelişme sonuç olarak okudum konuyu.. gercekte olabılır abartarak yazmış olabılır.. ama hayal ürünüde olabilir.. ama hayal ürünü bi olay yada İLGİ çekmek için niye bukadar saat satırlara harcasın sexten felan acardı dırek konuu ama neden ilgi çekmek istesin veya neden hayal ürünü bir konu açsın yazsın bukadar satır? kızlar bilemiyorum açıkcası hepinizin cevaparı mantıklı geliyor bana ama ..
bilemedim ben onu :2:

ehehe bir teppükle fırlatırım ehehee çok güldüm

Hepsini okudum. Elimdeki kitap çok sıkıcı gidiyor ilerlemiyordu zaten ve bu hikaye ilaç gibi geldi...
Biraz Judith McNaught havası biraz Kemalettin Tuğcu hüznü azıcık da Canan Tan roman karakterleri sosu katılmış gibiydi yazılanlar. İnandırıcı gelmedi bana, ama bir çırpıda okuyuverdim.
150 kiloları kaldırmalar,paket paket içilen sigaralar değildi inanmamamın sebebi. Bu kadar kıskanç olan bir kadının kocasıyla arasındaki özel konularını forumlarda fütursuzca yazabilmesiydi.

"yapabilite" :)))) fransiz + turkce karisimi gosterisli kelimenizle mahcup oldum
ama benimde dikkatimi ceken yorum yapmaniz degilde
genelde alay etmek carpitmak asagilamak icin bir ugras vermeniz
hem neden hassas davrandiniz? yazdigim size dokundumu?
derdini doken insanlarin aciklarini kusurlarini bulup dalga gecerken
onlarada dokunabilecegini tahmin etmiyordunuz degilmi

"zirvalamak" zirvaladigimi soyleyen üye
imla hatalarinla yazsan dahi umrum olmaz
yeterki uslubuna dikkat et !

cogu nokta banada abarti geldi bu konuda
fakat yorum yazmak istiyorsak
Fake oldugunu var sayarak degilde
gercek oldugunu var sayarak yazmamiz gerek
kural boyleydi sanirim ))

hic bir inandirici yani olmasin diye carpitmayi gerek gorenlerde vahim durumda o zaman

ee böylesi bi erkek hiçbirimizin karşısına çıkmadı. önce bi boşatacağız el birliğiyle

bizim olmadı böylesi. onun niye olsun de mi

NOT: ben böyle mükemmel erkek sevmem ama kıskancım işte. tedaviside yok

Dikkat çekmek isteseydim sizin yaptığınız gibi konuya değil kişilere yorum yapardım. Benim kimseyi aşağılamak/ezmek/alay etmek gibi bir derdim yok, olamaz da. Ben bilirkişi değilim. Konuya içimden nasıl geliyorsa o şekilde yorum yaparım; kim ne yazmış, kime nasıl laf dokundururum diye çabalamam. Benim size tavsiyem; kişiye değil konuya yorum yapın, kimin ne yaptığıyla değil, konusahipleri ve dertleriyle ilgilinenin.

Değer verdiğim insanların yazdıkları dokunur bana, ikinci üyelikleriyle ortada gezenlerin imaları değil, son olarak varsaymak birleşik yazılır. İyi akşamlar, geceler, nasıl hisssediyorsanız öyle yaşayın....

konu fakedir değildir bilemem romansa bu olabilir yine de bir yorum yazmak geldi içimden.

eşinizi bir süre kendi haline bırakın. aciz ezik kadınları sevmeyen bir tip belli ki eşiniz. bence sizde hayatınız yaşıyormuş gibi davranın. o belki sizi kıskanır ve tekrar aranız düzelebilir.

oku oku bitmiyor diymş gerçekten kitap okuyorsun gibi ama oyle değilde gerçeklşk payı azda olsa varmış gibi okuyun bakalım nasıl olcak.. gerçketn bilemiyorum.. konuya 2mesaj yazıp bırakmış ama bakalım gelsede gerçkmi değilmi bi öğrensek..

Aman Allahim yazdigima yorum yapan sendin
kimsenin yazisini alintilamadan dusuncemi yazmistim oysaki
peki sen neden beni alintiliyorsun madem konuya yorum yapilacak?

ve bu arada Turkcemi bu kadar gelistirdim (avrupada dogup buyudugum icin)
hmm ve turkce hatalarim konusunra yardimci olan bir ortak tanidigimiz var
selamlarimi iletirsen sevinirim ))
alingan olma sebeplerini asmani dilerim.. (bak tavsiyede etmiyorum sadece diliyorum nezaketimden)

yaaa nedesem simdi..
valla cokk ucuk geldi
bundan yillar once polislikten atildim diyen bi adam vardi bi ablanin esi megerse karakol
kapisindan alalade gecen birisi imisss
ne bilimmmm yaaa olmadi olmadi
zaten konu sahibide yok
yanliz bisey dikkatimi cekti adaminda okumadigi okul kalmamis haa 10 yil pc egitimide almiss,...

nekadar ayip yaptiginiz arkadaslar
yok fake yok yalan yok o romandanmis bilmem neymis
AYIP YAA
yalan olsa kac yazar, ne olacak yani ne kazanci olacak bu uyenin bunu buraya yalan olarak yazmasindan
diyecek soz bulamiyorum yaa

bir soz var ya"NE YASATIRSAN BIR GUN YASARSIN"
insallah yarin oburgun sizde buraya boyle bir konu acmak zorunda kalmassiniz, kalsaniz bile insallah sizin durumunuzlada boyle dalga gecilmez
nekadar KENDiNi BiLMEYEN iNSAN var yaa yuhh diyorum, baskadinin acisiyla dalga gecebilen insanlar UTANMAYI OGRENSiN
sinir oldum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…