bu çiş olayı gerçekmiii

ASO m nerden ve kimden duyduysan dogrulugunu bilmem ama bende duymusdum hemde birlikde calistigim bir zamanlar yani :) bayan kuafför arkadasim demisdi ama ne billim cis benimde sperm askitomun olsa dahi asla :))))))))

yalnis su cis olayini okudum bende hatta yorumda yazmisdim denemeyede kararliydim cok tüy sorunum var cünkü ama bitürlü olmadi ya :) annem ve kizkardesime bahsetmisdim inanmayan kizkardesim iki gün önce komple almis alincak yerlerini ve sidiklenmis :))))))

bakalim onun test sonuclarini bekliyorum bende ona göre davranicam cünkü :)))

kaydirigubbakcemile2
ASO m nerden ve kimden duyduysan dogrulugunu bilmem ama bende duymusdum hemde birlikde calistigim bir zamanlar yani :) bayan kuafför arkadasim demisdi ama ne billim cis benimde sperm askitomun olsa dahi asla :))))))))

yalnis su cis olayini okudum bende hatta yorumda yazmisdim denemeyede kararliydim cok tüy sorunum var cünkü ama bitürlü olmadi ya :) annem ve kizkardesime bahsetmisdim inanmayan kizkardesim iki gün önce komple almis alincak yerlerini ve sidiklenmis :))))))

bakalim onun test sonuclarini bekliyorum bende ona göre davranicam cünkü :)))

kaydirigubbakcemile2canım bi bak bakiim kardeşindekii gelişmelere haberdar et biziii,,,,boşa sidiklenmeyekkaydirigubbakcemile3

denemesi bedava arkadaşlar, arzu eden dener sengözlerimebaksanab

bu arada üniversitede okuyan arkadaşım, idrarın kendisi sterildir, cinsel organ bölgesindeki mikroplar bulaşır sonrada zat-ı muhtereme, bilgin olsun :nazar:

sertifikalı hastabakıcıyım ve aldığım eğitimde idrarın acil durumda vücuttan çıktığı anda içilebileceği öğretildi bize(depremde göçük altında vb)idrar vücüttan çıktıktan sonra mikrop üretmeye başlar .ama yüze veya kıllara sürülmesiyle ilgili deneyimim yok

ikinizede katılıyorum arkadaşlar
adı belki çiştir miştir ama mikrop değildir
temizdir..:1closedeyes:.ve ben hatırlıyorum 17 ağustos depreminde göüçük altında kalanlar idrarlarını içmişti.
ama tabi benim tecrübem yok yüzünüze oranıza buranıza sürün diyemem
ama araştırırsanız hemen herşeye faydası vardır alkisalkisalkis
cam silerken bile parlatması için kullananlar var kaydirigubbakcemile3

offf yarıldım ya bu nesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
ben biraz geri kalmışım bu konudan ama oluyosa deniyim yahu:nazar:sidikli sidikli gezerim artık:eek:
bende spermin cildi güzelleştirdini duymuştum harbi diyorum makara değilkaydirigubbakcemile3..şu çişi deniyen yazsın yasüprizzzzz

bende duymuştum arkadaşım
spermde protein olduğu için doğum sonrası çatlaklarına bile iyi geliyormuş :1shok:

merhaba arkadaşlar bende eskiden duymuştum bunu annannem söylemişti ama denemedim bugün yazılarınız okuduktan sonra bideneyim dedim bugün sabah yaptım artık fark nekadar zamanla görülür blemem size gün gün yazarım hepinizi öptüm :lepi:

kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile2canım bi bak bakiim kardeşindekii gelişmelere haberdar et biziii,,,,boşa sidiklenmeyekkaydirigubbakcemile3

ok tatlisim hatta kizkardesim bi güzel sarmis bacaklarini ve bi gece yatmis ama ertesi gün 10defa sabunlandim diyokaydirigubbakcemile3

ok tatlisim hatta kizkardesim bi güzel sarmis bacaklarini ve bi gece yatmis ama ertesi gün 10defa sabunlandim diyokaydirigubbakcemile3
bacii o kızınmı pıtırcık ya kaydirigubbakcemile2allah bağışlasın.senin bacı evli değil dimi herifler yataktan atar vallakaydirigubbakcemile3

bacii o kızınmı pıtırcık ya kaydirigubbakcemile2allah bağışlasın.senin bacı evli değil dimi herifler yataktan atar vallakaydirigubbakcemile3

:Saruboceq:amin canim yüregine saglik evvet kizim:eek:
yok daha evli diil onuncu ayda evlenicek allahin izniyle ise yariyosa ozamana kadar yaparim dedi:jeyyar:yerimseniben

hic duymamistim valla kararsizz kaldim kizlar yapsammi yapmasammi acabaaa kaydirigubbakcemile3
allahim bi o kalmisti yuzumuze surmedik kaydirigubbakcemile3

bana tıbben çok saçma geldı çünkü,
belkı süreceğiniz zamanda farkında olmadan idrar yolu enfeksıyonu geçiyor olabilir ve al yüzüne sür bu çok saçma .
mantıklı gelmıyor tııben bir açıklması yokk

merhaba arkadaslar bende anneanemden duymustum at cısının tuylerı yok ettıgını bu cıs olayı ıse yarıyosa valla huylanmam surerım kullandıgımız urunlerın ıcınde ne var bılıyormuyuz hatta sıze bısey anlatayım sok olursunuz bazı rujların ıcınde kurtajla alınan bebek cenının konuldugunu ne kullandıgımızı bılmıyoruz vucudumuzdan cıkan seydenmı huylanacagız lutfen gelısmelerı yazın

bi arkadaş çişteki mucize diye bi kitap söylemiş sanırım konuyu açan arkadaş; o kitabı annem 2 3 sene önce okudu. benim teyzemin oğlu bir ilaç firmasında kimyager. o vermişti kitabı bize. bütün cilt sorunlarına iyi geldiği, egzama, mantar, sivilce.. vs inanılmaz şeyler yazıyo kitapta. ilk idrarınızla deneyin, daha temiz olurmuş ilk idrar, öyle yazıyodu.

içtiğimiz bazı ilaçların içinde zaten hayvan idrarı var. sorarsanız kimyager tanıdıklarınıza doğrulayacaktırlar. ayrıca kulladığımız parfümlerde de idrar var, parfümün kokusunun kalıcı olması için koyuyorlar içine.

ben denemedim hiç, sivilce gibi cilt problemim yok. olsa düşünmeden denerdim valla, az çok bilgim var çünkü bu konuda.

bazı şeylere iyi geldiğini bende duymuştum
yılan filan soktuğundada sokan yere uygularsanız zehirlenme filan olmazmış eskilerden duyduğum bu

selinayca88 .!.:
merhaba arkadaslar bende anneanemden duymustum at cısının tuylerı yok ettıgını bu cıs olayı ıse yarıyosa valla huylanmam surerım kullandıgımız urunlerın ıcınde ne var bılıyormuyuz hatta sıze bısey anlatayım sok olursunuz bazı rujların ıcınde kurtajla alınan bebek cenının konuldugunu ne kullandıgımızı bılmıyoruz vucudumuzdan cıkan seydenmı huylanacagız lutfen gelısmelerı yazın

Selinaycacım bunu nerden duydun..Rujların içinde gerçekten cenin olamaz.Bilmiyorum inandırıcı gelmedi:uhm:ınş öle değildir:s O kadar ruj kullanıyorum:))
Bu arada çisin faydası olcağına inanıyorum eskiler bilir ama ben tiksinirim kendi çişimde olsa:eek:

derinn84 .!.:
bi arkadaş çişteki mucize diye bi kitap söylemiş sanırım konuyu açan arkadaş; o kitabı annem 2 3 sene önce okudu. benim teyzemin oğlu bir ilaç firmasında kimyager. o vermişti kitabı bize. bütün cilt sorunlarına iyi geldiği, egzama, mantar, sivilce.. vs inanılmaz şeyler yazıyo kitapta. ilk idrarınızla deneyin, daha temiz olurmuş ilk idrar, öyle yazıyodu.

içtiğimiz bazı ilaçların içinde zaten hayvan idrarı var. sorarsanız kimyager tanıdıklarınıza doğrulayacaktırlar. ayrıca kulladığımız parfümlerde de idrar var, parfümün kokusunun kalıcı olması için koyuyorlar içine.

ben denemedim hiç, sivilce gibi cilt problemim yok. olsa düşünmeden denerdim valla, az çok bilgim var çünkü bu konuda.
Canım eminmisin..Ben kalıcı olması için alkol kullanıldığını zannediyorum.Etil alkol,vvotka... gibi:uhm:

Son düzenleme:
kızlar benim yanaklarımda iltihaplı sivilceler vardı 3 gün sürdüm kuruttu inanın.10 gün falan sürcem daha.sürüp 15 dk bekliyorum.koltukaltımı 2 haftadır almıyorum öyle az ve ince çıktı ki...2 defa uyguladım ve makinayla alrken kırılan tüyler var bi tek
bacaklarımda aynı,çok ince çıktılar.ben denedim.tüyler bitene kadar devam :nazar:
gerekirse içerim bacılar kendi çişim sonuçta tedavi amaçlı yani

angelınaozlem arkadasım anneannemın ebe bır arkadası vardı o soylemıstı ınanamamıstık ama ne kadar dogru bılemem mesela kullandıgımız sabunlarla ılgılı bıle neler duyuyoruz tvde ızlemıstık hıtlerın donemınde nazı kamplarında kadın ve erkekler fırınlarda yakılıyomus kadınların yakıldıgı fırınlar cabuk doluyormus bunun nedenıde kadınların vucutlarının erkeklerınkınden daha yaglı olmasıymıs oyagları toplayıp sabun yaparlarmıs bu tvde anlatıldı belgeselde buna ne demelı kullandıklarımızın ıcınde ne var hıcbırımız bılmıyoruz

X