Bu bir aldatmami

Yok aldatan kişilerle bile konuşmuyomuş vs en çok zaten bu tiplerden korkacaksın herkesi yargılarlar ama ilk fırsatta kendileri yaparlar.Kuzeninin aldatıyor mu bilemem ama bu şekilde arattım ne var bunfa diyen bir erkeğin karısına sevgisi ,saygısı hiçbirşeyi kalmamıştır.Sadece kağıt üzerinde devam eden bir evlilik bana göre maşallah pek te pişkinmiş kendisi.

"kim namus bekçiliği yaparsa, bilin ki en namussuz odur" demiş nietzsche. aldatan kişilerle konuşuyormuş ya ona istinaden söyledim. genelde böyle abartılı tepkiler veren adamlar ya da ne bileyim karısını aşırı kıskanan karışan adamlar en fazla aldatma potansiyeli olan adamlar oluyor.

seni çok seviyorum cümlesine hmmmm demesinden belli aslında. Adam hepsinden önce bence bu kadını sevmiyor, seven adamların aldattığı bir dünyada sevmeyen adam neler yapmaz? kuzen çaktırmadan takibe alsın. whatsapp web falan diycem ama bilmiyorum onda son durum ne bayadır girip bakmadım.

Benımde canımm sıkılınca olur olmadık kısılerı aratıyorum valla:))ama sadece merak
Ama adam cok tuhaf sanırım esını onemsemıyor hıc..

Evet simdiye kadar severdi karisini ilgiliydi ins bundan sonra bi hata yapmaz vatsap wep nasil iniyor bilmiyoruz zATEN telefon hep ortadaymis istediği zaman bakiyormus

Aynen pislik baya terbiyesiz ılkinde boşanmış alışmış artık aldatir sam sendenmi korkucam söylerim diyo Zaten hemen beni boşa eğer ole bişey yaparsam diyomuş hiç eyvallah etme diyomus

Benımde canımm sıkılınca olur olmadık kısılerı aratıyorum valla:))ama sadece merak
Ama adam cok tuhaf sanırım esını onemsemıyor hıc..
Bende bakarım ama biz merakla erkekler genelde merakta olsa başka şeyler merak edip bakıyorlar içleri bizim kadar temiz değil onlarin

Onu bunu bilmem ama enişte sizin kuzeni sevmiyor.
Seven insan güzel sözlere güzel sözlerle veya hareketlerle karışılık verir.
Arayış içinde bu arattığı kız değil belki ama fırsatını bulduğu anda başka biriyle aldatma potansiyeli mevcut bence.

Banada öyle geliyor ama beni sevmiyorsan söyle ben giderim sıkıntı yok dedigi zman seviyorum diyo işten güçten kafam dolu hastayım falan diyormuş ondan öyle diyormuş kuzen bitirecekte eşinin sevip sevmediginden emin olamıyor bi bakiosun çok ilgili zaten normalde hiç kimseye ezdirmez herseyi ona sorarak yapar bide bakiosun ilgisiz ot gibi yaşıyor hiç konisma yok ole tv ye bakio yatio diyo

Kuzeninizden boşanmak mı istiyor bilmiyorum ama yaptığı tabi ki aldatma değil. Instagramda birini arayıp bakmak aldatma mı değil mi anlayamıyor mu kuzeniniz? Ben her gün nişanlımı aldatıyorum o zaman :)

Uzaktan izlemiş tamamen meraktan. Erkekler bayılır böyle tipleri izlemeye. Verdiği itici cevaplar da kuzenin bu tarz konularda yaptığı baskı olabilir diye düşünüyorum.

Tabi aldatma denmez o kızı sevmedigini arasına mesafeye koydurmustu zaten şimdi kendisi uzakta olunca oda ona bakınca supelendi ilk defa böyle bişey yapınca niye o diye yok bende çok bakıyorum

Şair burda diyorki sen olsanda bır olmasanda,sen varsan da bakıcam yoksan da

Şair burda diyorki sen olsanda bır olmasanda,sen varsan da bakıcam yoksan da
Ay kuzende bunu bi anlasa aslında bu ilgisiz adamla ömür geçirmek istemiyor ama korkuyor yapamam diye sizlerin yorumları gördükçe korkusu geçecek ins oda kime bakiyorsa baksin sonra

Ay kuzende bunu bi anlasa aslında bu ilgisiz adamla ömür geçirmek istemiyor ama korkuyor yapamam diye sizlerin yorumları gördükçe korkusu geçecek ins oda kime bakiyorsa baksin sonra
adamda özgüven tavan ayrıca. kuzenının onu bırakamayacagını biliyorda git boşan dıyor haspam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…