Bu benimde hakkım değil mi? Ne yapmalıyım? Suçluluk duyar mıyım acaba? Kafam çok karışık yardım eder misiniz?

Uzun zaman beklemissiniz, rutin bir açılış olamaz. Dunyaca unlu siteye uye olun. Bekaret satabiliyorsunuz, adam sizi begenirse yuklu bir miktar odeme yapiyor. Tipiniz de yerinde olmali ama jdndjdjd
Ha buldular da kızılını arıyorlar.

Sizin ev de nasıl herkes sevişiyor. Annen baban mi yani. Onlar yılların evlisi bacım elbette yaparlar sanane.
Çok merak ediyorsan evlen bence. 32 yaşında evliliğe nasıl hazır değilsin onu hiç anlamadım.

Siz olgun bir kadınsınız kim karışabilir ki? Ailenizle yaşadığınız için hala üzerinizde küçük bi çocuğun korkusunu yaşıyor olabilirsiniz ama sırf o cinselliği yaşayayım gitsin diye de olmasın bence. Yinede bir duygusal bağ olsun aranızda. Evlenmek istemeyen insanlarda var karşısınıza elbet birisi çıkar. Sonra pişman olmayın diye söylüyorum yoksa sizin hayatınız neticede bu psikolojik baskıdan kurtulun.

Asla ve kat'a. Sekssiz sedasız koklanmamis gül gibi dalında kalacaksınız.

Evde herkes seks mi yapıyor? Mesleğiniz nedir?

Yani evet sizin de hakkiniz ama arkadaşlarınızla bile dışarı çıkmaya izin vermeyen bir aileniz varken evlenmeden nasıl olacak ki

Flört edin, sevgili olun aktif ilişkideyken zaten aşkın bir parçası da cinsellik..
Bunu istemek ve merak etmek en doğal hakkınız..

Bende bugun arkadasıma beni yatakta böcek ısırıyo galiba cok kasınıyom ama insallah erkektir böcek dedim böcüğe kadar düştük bosananlar olarak
Ahaha durumlar gerçekten vahim dimek ki bacım, ben bizim böceklere bi bakim du!
Katip ne diyor bu ne tadilatı estetik mi oldun gı
g*tü ağrıyomuş..
Muhtemelen çeyizine aldığı için biliyordur.
Ahhahah buna koptum vallahi
Ac cami bagir yok mu bxbxbxbx peki tuvalete bile izinli giderken sevismeye nasi gitcen?

Bizi yiyo bence bu ergenyus !

Ahaha durumlar gerçekten vahim dimek ki bacım, ben bizim böceklere bi bakim du!

g*tü ağrıyomuş..

Ahhahah buna koptum vallahi

Bizi yiyo bence bu ergenyus !
Kıızz uzak dur böcüklerden kukunu yerler birden Adfff bu gece çelik don giycem kuku coh önemli bu forumda anladım ben bunu

Kıızz uzak dur böcüklerden kukunu yerler birden Adfff bu gece çelik don giycem kuku coh önemli bu forumda anladım ben bunu

Bacım bunca yıldır buraya üyeyim gerçekten böyle bir konuya ilk kez denk geliyorum.
Çelik donu nerden aldın? mahmutpaşadan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…