Bu benimde hakkım değil mi? Ne yapmalıyım? Suçluluk duyar mıyım acaba? Kafam çok karışık yardım eder misiniz?

Kız arkadasinla gezmeye karisan aile.Bir erkekle yatmış kızıni hoşgörü ile karşılar mı ? Biraz olgun davranın.

Sen geçici olarak tadilat nedeniyle kapalısın bacım, ben kocayı boşadım, evde erkek kediyi bırak sinek bilem yok netçiiz gııı
Bende bugun arkadasıma beni yatakta böcek ısırıyo galiba cok kasınıyom ama insallah erkektir böcek dedim böcüğe kadar düştük bosananlar olarak

Bence haklısınız gayet. Bundan 2-3 kuşak önce 15 yaşında evleniyormuş insanlar. Doğru olan buymuş demiyorum evlilik sorumluluğunu almak için çok erken yaşlar bunlar ama cinselliğin de keşfedildiği yaşlar. Şimdi evlilik yaşı çok yükseldi ama insan biyolojisi aynı maalesef. Nasıl ki sporda insanın en verimli olduğu bir çağ varsa cinsellik konusunda da var 20leri ile 40ları bir değil kimsenin. Üstelik cinsellik spor gibi de değil temel iç güdülerimizden biri. Tamamen bastırmanın sağlıksız olduğuna inanıyorum ben.

Uzun zaman beklemissiniz, rutin bir açılış olamaz. Dunyaca unlu siteye uye olun. Bekaret satabiliyorsunuz, adam sizi begenirse yuklu bir miktar odeme yapiyor. Tipiniz de yerinde olmali ama jdndjdjd
O nasıl bir site öyle? Dünyada yaşamıyorum sanırım. İlk defa duyuyorum

Uzun zaman beklemissiniz, rutin bir açılış olamaz. Dunyaca unlu siteye uye olun. Bekaret satabiliyorsunuz, adam sizi begenirse yuklu bir miktar odeme yapiyor. Tipiniz de yerinde olmali ama jdndjdjd
Hem sevişip hem de ustüne para almak ha ben bi ikna oldum ama sanki bu o.luğa giriyordu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…