Bu benimde hakkım değil mi? Ne yapmalıyım? Suçluluk duyar mıyım acaba? Kafam çok karışık yardım eder misiniz?

Arkadaşlar ben bakireyim evet bakireyim. Ne birinin elinden tuttum nede öpüştüm. Başlarda yani 20 li yaşlarda çok önemli değildi. Öyle herkesle beraber olamam ben. Hep özel, değerli birini bekledim ama öyle biri karşıma çıkmadı. Niye hiç bir şey olmadı?, yaşamadın? sevgilin olmadı? diye sorarsanız bunun sebebi ailem. Hiç bir yere gitmeme izin vermezlerdi kızlarla bile gezmeye gidemiyordum. Hiç bir şey yapmama izin vermezlerdi. Ailem yüzünden hiç arkadaşım yok. Neyse gelelim asıl meseleye şimdi 30 lu yaşların başındayım ve artık bakire olmak istemiyorum. (32 yaşındayım) Bir şeyler yaşamak istiyorum. Merak ediyorum. Benimde hakkım değil mi? Evde herkes seks yapıyor benden başka. Beni hiç anlamıyorlar. Kendime acıyorum. Dayanamıyorum artık. Ne yapmalıyım? Nasıl davranmalıyım? Bir akıl verin. Etrafımda da kimseler yok ki. Evlen diyenler olur diye yazıyorum Evlenmeyi hiç düşünmüyorum. Evlilik bana göre değil. Evlenipte kimsenin hayatını mahv edemem. Evlilik insanı değilim ben. Yaptıktan sonra da ailem yüzünden suçluluk duymaktan korkuyorum.
aradığın şey bizde yok:cry:

Bekaret bir çok insan için kıymetli bir şeydir. İlk beraber olacağın kişinin özel biri olması mühimdir. Yurtdışında bekaretini satan kadınlar dahi var ve çok yüksek ücret karşılığında. Pek çok erkek karşısındaki kadın bakire ise temkinli yaklaşıyor, sorumluluğu fazla çünkü. Pişman olabilirsin, hayal ettiğin gibi olmayabilir.
Amacın illa cinsellik yaşamak ise kısa dönemli ilişki yaşayabileceğin uygulamalar var. Çok zor değil ulaşmak. Ama sana nazik davranacak birini bulmaya dikkat et. Sert yapar, canını acıtır. Cinsellikten de soğursun.

Arkadaşlar ben bakireyim evet bakireyim. Ne birinin elinden tuttum nede öpüştüm. Başlarda yani 20 li yaşlarda çok önemli değildi. Öyle herkesle beraber olamam ben. Hep özel, değerli birini bekledim ama öyle biri karşıma çıkmadı. Niye hiç bir şey olmadı?, yaşamadın? sevgilin olmadı? diye sorarsanız bunun sebebi ailem. Hiç bir yere gitmeme izin vermezlerdi kızlarla bile gezmeye gidemiyordum. Hiç bir şey yapmama izin vermezlerdi. Ailem yüzünden hiç arkadaşım yok. Neyse gelelim asıl meseleye şimdi 30 lu yaşların başındayım ve artık bakire olmak istemiyorum. (32 yaşındayım) Bir şeyler yaşamak istiyorum. Merak ediyorum. Benimde hakkım değil mi? Evde herkes seks yapıyor benden başka. Beni hiç anlamıyorlar. Kendime acıyorum. Dayanamıyorum artık. Ne yapmalıyım? Nasıl davranmalıyım? Bir akıl verin. Etrafımda da kimseler yok ki. Evlen diyenler olur diye yazıyorum Evlenmeyi hiç düşünmüyorum. Evlilik bana göre değil. Evlenipte kimsenin hayatını mahv edemem. Evlilik insanı değilim ben. Yaptıktan sonra da ailem yüzünden suçluluk duymaktan korkuyorum.
Nerdesin canım hangi sehirdesin?

Herkese iyi akşamlar. :KK54:
Tanışmak istedim sizlerle sadece. Ben Toprak. Çok canım sıkılııyor uyuyamıyorum
Doğru yere mi konu açtım bilmiyorum :confused:
2 yıl önce bunu yazmış geçen ki Erhan abi gibi burayı erkeklerin de girildiği yer sanmış ama bu sefer kadın versiyonuyla konuşuyor ya da telefonunu işyerindeki arkadaşı almış konuyu da o açmış😂😂

Bence konu kesinlikle yalan. Evde herkes seks yapıyor ne demek yaa 😅. Hem anlatıldığı kadar baskıcı bir ailesi varsa eğer, daha 20 yaşına gelmeden kızı çoktan evlendirmiş olmalılardı😶‍🌫️

Öle sex mı olur. Önce sevgılı ol tanı. Öle herkeslere sex yapılmaz. Töbe yarabbim.

X