Bu belirtiler neye alamet acaba?

anyway

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2011
43
0
arkadaşlar biz de 2 aydır korunmuyoruz, bu ikinci ayımız, son adet tarihim 2 eylül ve hesaplara gore yumurtladım ve bu günlerde çalışmalara sıkı devam ettik, her ne kadar hemen hamile kalabileceğime ihtimal vermesem de bazı belirtiler hissediyorum,2-3 gundur sol kasıgımda hafif hafif bi sızlama var arada bacagıma vuruyo agrısı, gogus uclarım çok hassaslaştı,elim yanlışlıkla değse sızlıo,etrafındaki noktacıklar çok belirginleşti,bel ağrım var, ve çok rahatsız edici derecede gazım var,kabızlık var yani bunlar ben de hiç olan şeyler değil, adet belirtim bile olmaz dogru duzgun, sadece adetin 2. gunu hafif bel agrısı,karın agrısı olur,kendimi çok dinlemem, belki şimdi dinlemeye başladım ondan hissediyorum bu kadar, bu gaz nedendir sizce, ben de hiç olmayan bişey, çok rahatsız ediyo, bu kasık agrısı sandıgım şey de acaba gazdan dolayı oluyo olabilir mi? ama sagda hiçbişey yok sadece sol sızlıo :S

Canım belirtiler kişiye göre değişiyor.Bence kendini çok fazla dinleme.Çünkü insan dinledikçe bir şeyler buluyor hep.

tatlıkm son adet tarıhın cok yenı bukadar kısa surede belırtıler olusmaz daha 1 ay bıle gecmemıs sat den bu yuzden bekle ve hemen kendını hamıle havasına sokma sonra uzulursun canım ınsallah allah kalbıne göre versın

farkındayım çok kaptırmamak gerektiğinin, sadece vücudumda hiç hissetmediğim şeyler hissedince niye oluo diye soruyorum ister istemez, hayırlısı olsun, daha yeni başladık zaten, başlamadan kendimi şartladım hemen olmaz,olursa baya supriz olcak diye, kısmet, Allah hayırlı zamanda hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip eder isteyen herkese inş :))

canım bu söylediklerin şuan bende olan şeyler ha bide uyku eklendi :97:
ama ben 6 haftalık hamileyim ve daha yeni yeni olmaya başladı bu belirtiler.. insan kendini şartlıyor seni çok iyi anlıyorum ama en az 1ay sonra felan kesinleşir büyük ihtimalle...

kısmet canım, daha 2. ayımız zaten, çok şartlanmış değilim, bazı değişiklikler gözlememe rağmen hamile olursam şaşırcam gerçekten, yakında yeni işe başlıcam hem, bazen bikaç ay daha geç olursa iyi bile olabilir diye düşünüyorum, en azından yeni işimde bazı şeyleri oturturum, kısmet ama gelirse de elbette çok sevinceğiz :))
tabi bebişimiz çok bekletirse bizi o zaman stres yaparım, dediğiniz gibi şartlandırma moduna girerim her ay

1.5 ay sonra biz de korunmayı bırakıcaz. periyodum her yaklaştığında acaba hamile miyim diye panik havasına giricem sanırım :) heyecan verici bi durum :))

Son düzenleme:
1.5 ay sonra biz de korunmayı bırakıcaz. periyodum her yaklaştığında acaba hamile miyim diye panik havasına giricem sanırım :) heyecan verici bi durum :))

gerçekten heyecan verici, ancak bir süre sonra kaygı verici bir havaya girdik mi işimiz zor, kaygı başlamadan gelir inşallah bebecikler

arkadaşlar meraba bende yeniyim aranızda kadın kültür,bilgi ve tecrübe dayanışmasına uzak kalamadım
size sorum acaba hamile kalmaya karar verdiğimizde önceden jinekolojik muayeneden geçmek daha iyi olurmu? yani erken teshis tedavi içerde ne var ne yok amacında????

bana kalırsa planlandığı an gidip muayene olmalı ve tahliller yaptırmalı
ben yapmadığıma pişman oldum
6 ayım boşa gitti bu yüzden

ben gitmedim ama bence gidilmesi gerek, belli bir sorun varsa hiç değilse vakit kaybetmeden tedavi edilir,bu ay ben de gitcem inşallah bebeğim de gelse adetim de gelse, ne var ne yok bi görüneyim :)

inşallah herşey dilediğince olur canım

kızlar konuyu açmıştım sonucunu da yazayım bari dedim,belirtiler galiba psikolojik değilmiş, 4 tane idrar testi yaptım farklı zamanlarda hepsi pozitif, şimdi de kan sonucumu bekliyorum ogleden sonra alcam, inş onla da kesinleşirse rahatlıcam, sabırsızlıkla bekliyorum...

hadi hayırlısı olsuun kan testi sonucunuda yaz mutlaka şimdiden tebrikler

tebrik ederim umarım sağlıklı bir şekilde tamamlarsınız ama bence kızın olacak

anyway cnmmm senin belirtilerin nelerdi benim adetime 7 gün var ve sanki bu gece adet olcakmıi gibi agrılarım var..normal olandan farklı bi belirti yok.. kasıklarım hem agrıyor hem hafif yanar gibi sankii tuvaletimi yaparken adet olcak gibiyim çok üzülcem bu ayda olmassam of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…