Bu ay Hsg çekilenler gelin toplanalım. Süreçlerimizi birlikte değerlendirelim..

Siz asilamami oldunuz bu ay ?
Yok hayır olmadım tüplere bakıldı benim hemen pko var ama ileri düzeyde değil reglimi her ay oluyorum ovulasyonda göre yumurtluyorum ama 2.6 cm kist oluşmuştu geçen ay. Bir de patlayanlar oldu öncelerinde ağrısıyla acillik olduklarım. Bu ay İnositol ve c life kullandım her ay göğüslerim şişerdi ağrılarım 10 gün önce başlardı. Bu ay tık yok. Belki de çok fazla antibiyotik kullandım ondan oldu. Kist olmasından da korkuyorum. Bata 4 gün var. İçimde umut yok diyemem. Doktor da eğer adet olursan adetli gel yumurta takibi yapacağım dedi. Muhtemelen artık büyüyor ama çatlamıyor ona da tıbbi müdahale gerekecek

Ben de son 1 yılda gittiğim 3 ayrı doktor pko olmadigimi söyledi.
Gittiğim son doktor var dedi.
Adetlerim düzenlidir hep.
Son doktor kendisi bile bakmadı asistanı bakti sonra kendi ekranına düşüyor görüntü. Ondan çok inanasim gelmedi.

Benim hormon tahlillerim normal çıkıyor, ondan c life gibi ürünleri kullanmaya çekiniyorum, normal olan degerlerimi bozabilir diye.
Artık çok bunaldim doktora bırakacağım kendimi, ne derse onu yapacağım.

İnşallah Rabbim bu doktoru vesile kılar benim bu belki 4. Doktor ama adamakıllı bir tedavi sürecim başlayamadı dayadılar folik asit ve vitaminleri pkoyum bir de gittikçe kilo almaya devam ettim stres de etkili tabi. En son bu profesör hemen hcg istedi ve yumurta takibi yapacağını söyledi biraz içimi rahatlattı batı bekliyorum işte ben de. Çok iyi bir doktor bulmak lazım çünkü pko tedavi edilip bitirilecek bir şey değil . İçin rahat olmasa stresle hiç yol katedilmiyor

Bende 15çekildim bu gün adetim olucaktı normalde olmadı yarin test alıcam inşallah pozitif çıkar Allah isteyen herkese nasip etsin

Bende ayın 23ünde çekildim. Bugünden itibaren değerlendiricez. Aşırı stress hissediyorum. Bu stresten dolayı ilişki bile istemiyorum. Umarım başarırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…