Bu ay Hsg çekilenler gelin toplanalım. Süreçlerimizi birlikte değerlendirelim..

umudk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2023
28
8
30
Ben ayın 28 indi hsg filmi çekildim. Doktor 3 gün korunun dedi. Sonrasında günleri değerlendirin dedi. Sonucu bekliyoruz. Hayırlısı inşallah. Var mı hsg çekilen bu grupta birbirimize destek olalım. Umutlu olalım

22 temmuzda hsg çekildim. 24 temmuzda değerlendirmeye başladık. Bat 8 Ağustos. Beklemedeyim. Umarım bizlerde hsg sonrası ilk aydan hamile kalanlar kervanına katılırım

2 ağustosta çekildim doktorum 4 5 gün koru dedi antibiyotik verdi bu ay çok ilişki olamıycak ama inşallah olur hafta sonu ilişki olur heralde biraz rahmimin kendisne gelmesini bekliyorum tüpler açık gerçi olcak olsa olurdu diye düşünüyorum

Merhaba, bende 11 Temmuzda çektirdim HSG ve 1 ağustos regl tarihimdi gecikme yaşıyorum ve testler hep negatif adet olamıyorum, çıldırıcaaamm

Merhaba bana doktor adetin son günü ara hsg içi randevu vereyim dedi. Sizin hsg sonuçlarınız da tüpler tıkanık mıydı

Ben 7 ay önce çektirdim hiç bana korun demedi zaten hamilede kalamadim henüz Aşılama yaptırıyorum şimdi.

Canım öncelikle Allah gönlüne göre versin inşallah ben de 4 Ağustos Hsg çekildim solda küçük yapışıklıklar açılmış rapordan onu anladım antibiyotik verdi 3-5 gün kullandım şimdi ise beklemedeyim gebelik oluşmazsa tedaviye başlayacağız

Merhaba bende bugğn çektirdim bana antibiyotik yazdı bu ay ilişki yok dedi ama yumurtlama günleri kaçırmak istemiyorum bilemedim yaaa

Nisan ayında çekildim bugüne kadar hiç kalamadım. ekim batımda hemen tedaviye başlayacağız inşallah 1 yıl 7 aydır denedik olmadı. Hsg ye güvenmiştim ondan da yarar görmedik. Sanırım tedavisiz olmayacak

Nasıl bir tedaviye baslayacaksiniz ?
Bende çekindim bu ay, ve 6 gün gecikmeli regl oldum. Hamile kalamadim yani. Doktor aşılama dedi sonraki süreç.
Öncesinde yumurta takibi çatlatma iğnesi yapmıyor.

Slmlar bende 25 temmuzda çektirdim peşinden iki kez ilişki oldu hiç bir yaşam koymadılar bana peşinden adet oldum şimdi değerlendiriyoruz bankalim neler olacak

Slmlar bende 25 temmuzda çektirdim peşinden iki kez ilişki oldu hiç bir yaşam koymadılar bana peşinden adet oldum şimdi değerlendiriyoruz bankalim neler olacak
benimde çektirdikten sonra 2 kez ilişki oldu bu ay adet oldum bakalım 2.ayımı değerlendiricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…