Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Merhabalar 🌸 ben ilk defa bu ay tedaviye başladım reglim 5. Günü klomen başladım 12.gun 6mm yumurta 4 tanede küçük yumurta vardı. 15. Gün 19mm yumurta ve diğer tarafta 6mm 2 de küçük yumurta vardı. 16. Gün catlatma iğnesi oldum iğneden 2 Gün sonra yani 8agustos perşembe günü ilk aşılamamı yaptı doktor. Bugün progestan kullanmaya başladım hafif karın ağrısı ve şişkinlik hissediyorum asilamadan sonra da çok az kanamam oldu başka bir his yok normal mi
Bu hafta aşılama olan var mıı siz neler hissettiniz
Bugün progestan fitil başladım günde 3 tane
Sizinle herşeyimiz aynı aşılama ve yumurta olarak. ben iğne kullandım klomen değil. 8 Ağustos aşılama yapıldı bende de çok az kanama oldu şişkinlik bende hissediyorum ve bazen hafif kasık ağrısı oluyor. İnşaallah normaldir ben 2 tane 100 mg progestan ilaç kullanıyorum

Sizinle herşeyimiz aynı aşılama ve yumurta olarak. ben iğne kullandım klomen değil. 8 Ağustos aşılama yapıldı bende de çok az kanama oldu şişkinlik bende hissediyorum ve bazen hafif kasık ağrısı oluyor. İnşaallah normaldir ben 2 tane 100 mg progestan ilaç kullanıyorum
Anladım ben de 200mg günde 3 defa

Bugün 2. Gün 22 ağustosta teste gideceğim zaman geçmiyor 🤣

Benim de yumurtam sol taraftaydı. Ve sol tarafımda ağrım var. Uzanınca rahat edıyorum otururken ve yürürken sol tarafımda ince damar şeklinde ayaklarıma doğru ince bir sızı oluyor ama normal sanırım dün vardı bugün de devam ediyor

Benim de yumurtam sol taraftaydı. Ve sol tarafımda ağrım var. Uzanınca rahat edıyorum otururken ve yürürken sol tarafımda ince damar şeklinde ayaklarıma doğru ince bir sızı oluyor ama normal sanırım dün vardı bugün de devam ediyor
Yumurta takibi yapılırken önce sol tarafımda ağrı oldu hatta uykudan uyandırdı ertesi gün soldaki yumurtam büyümüştü sonra sağda ağrı oldu ertesi gün de sağdaki yumurtam büyümüştü

yaa iyimis burda 3 kez deniyoz seninde son denemen benimde insallah bekledigimiz sonucu aliriz benim 2.gunum hic agrim yok bklm ilerleyen gunler nolur bilmem catlatma ignesinin etkisi ne kadar suruyo tam olarak acaba
Insallah canmm 🤲🤲 bende sabah 10:00 oldum asilamam eve geleli dinleniyorum
Tam bende bilmiyorum benim asilama yaptirdim aylarda adetim erken geliyor

X