Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Merhaba 3.günden. Benım göğüs hassasiyeti başladı bugün. Ayakta kalınca kasıklarım ağrıyor. Bulaşık makinesini boşalttım baktım ağrıdı uzandım yine. 12 gün nasıl geçecek böyle ya :)

Kızlar doktorum 2 günden sonra birlikte olabilir ama ne sıklıkta vs söylemedi bısey. Biz dün gece sabaha karşı birlikte olduk ama 😁 Ağrı felan hissetmedim klasik kaşık ağrım vardı sadece. Bundan sonrası için doktorunuz size ne demişti birliktelik için

Bide kafama şu takılıyor aşılama sonradan gün aşırı diyen var hergun diyen var . Şans artsın diye diyorlar ama zaten normal yolla şansımız olsaydı aşılama yapmazdık . Mantıksız değil mi bu 🫠bence aşılama günü bırakılan sperm döllendi döllendi diğer zamanlardaki birlikteliğin etki edecegını sanmıyorum

Kızlar doktorum 2 günden sonra birlikte olabilir ama ne sıklıkta vs söylemedi bısey. Biz dün gece sabaha karşı birlikte olduk ama 😁 Ağrı felan hissetmedim klasik kaşık ağrım vardı sadece. Bundan sonrası için doktorunuz size ne demişti birliktelik için
bana gun asiri olsun dedi 1 hafta boyunca

Bide kafama şu takılıyor aşılama sonradan gün aşırı diyen var hergun diyen var . Şans artsın diye diyorlar ama zaten normal yolla şansımız olsaydı aşılama yapmazdık . Mantıksız değil mi bu 🫠bence aşılama günü bırakılan sperm döllendi döllendi diğer zamanlardaki birlikteliğin etki edecegını sanmıyorum
Yani sanırım benim doktorum da o yüzden olmasın dedi. Bize aşılamadan 2 gün sonra ilişki önerdi ve sonrasında 2 sonra tekrar önerdi ve bir daha test gününe kadar olmasın dedi. Bende şaşırdım

Yani 3 4 güne yaparım normalde doktorum 14 gün sonra kanda bakalım dedi ama 10.gun falan başlarım evvde teste
insallah bekledigin sonucu gorursun bn test yapmaya cesaret edemiyom artik surekli negatif gordugum icin yapmiyorum artik bekliycem adet gunume kadar

X