Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Benim de çatlatma iğnesinden beridir gazım var aşırı 🥲 bugün sabah 10da aşılamamı oldum eve geldim uzanıyorum hep gerekmedikçe çok hareket etmıyorum doktorum ilk bı kaç gün dikkat et dedi. Progestan verdi bana günde 4 tane kullan dedi. Bu arada 29 yaşındayım 2 yıllık evliyim hiç gebe kalamadım adenomiyozisim var ve amh 0,33.
Tüp bebek öncesi aşılama deneyelim dedik bakalım nasip . Doktor güzel geçti dedi, yumurtan guzel çatlamış ve çok yakın yere aşılama yaptık normalde aşılamada şans %15tir sende %25 dedi, moral oldu bu 🥲❤️
Yürürken kasıklarım ağrıyor bazen de bacağıma vuruyor sol taraf. Doktor kanaman olabilir bı kaç gün korkma dedi ama hiç olmadı eve geldim az bişey hafif açık kahverengi akıntı geldi işlem sonrası kalkınca o kadar . İşlem sırasında da az ağrım oldu korktuğum kadar olmadı dayanılır . Sanırım herseyı yazdım 💫❤️🫠

Merhabalaar🌸 bende 4.aşılamamı olcam bu ay, dün igne kullanmaya başladım insallah bu defa saglikla bebis haberleri alırız 🥰 inşallah isteyen herkes kavussun hayallerini kurdugu o bebislere 🙏

Merhaba bende bugün oldum aynı gün olmuşuz. Gün gün belirtileri süreci vs yazalım olur mu moral olsun🥲 inşallah kucağımıza alırız bebişlerimizi
insalllah cnm benim onceki asilamaya gore rahay gecti bu sefer hic agrim olmadi senin nasil gecti progestan fitile basladim birde sen kullaniyomusun

Aşılama yapan arkadaşlara birşey sormak istiyorum, ben ilk kez yaptırdım doktorum aşılamadan 2 gün sonra ve 4 gün sonra ilişki önerdi ve sonrasında test gününe kadar ilişki olmasın dedi. İnternette okuduğum kadarıyla aşılamadan sonra da çoğu doktor gün aşırı ilişki öneriyor. Sizlerin doktorları bu konuda bir öneride bulundu mu acaba?

Aşılama yapan arkadaşlara birşey sormak istiyorum, ben ilk kez yaptırdım doktorum aşılamadan 2 gün sonra ve 4 gün sonra ilişki önerdi ve sonrasında test gününe kadar ilişki olmasın dedi. İnternette okuduğum kadarıyla aşılamadan sonra da çoğu doktor gün aşırı ilişki öneriyor. Sizlerin doktorları bu konuda bir öneride bulundu mu acaba?
benim doktorum gun asiri olcak dedi cnm

Merhaba bana da 2 gün sonra ilişki olsun dedi bugün yaptığım için aşılamayı bugün ve yarın olmasın dedi sadece. Sonrası için özellikle bı takvım söylemedi

Merhaba aşılama ne kadar oluyor
Merhaba ne kadar oluyor dediginiz fiyat olarak mi ? Ben devlette yaptirdim hastaneye bir miktar para ödemesi yaptim.
Vakit olarak sormak istediyseniz aşılama islemi 2 dakikalik bir islem bile degil.

Merhaba ne kadar oluyor dediginiz fiyat olarak mi ? Ben devlette yaptirdim hastaneye bir miktar para ödemesi yaptim.
Vakit olarak sormak istediyseniz aşılama islemi 2 dakikalik bir islem bile degil.
Ücret olarak toplam ne kadar oluyor diye merak ettim

X