Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Son durumlar nedir Agustos anneleri 😍😍😍
Ne de güzel bir cümle 😍 ben biraz kendimi iyi hissedince dışarı çıktım çok iyi geldi biraz da araba sürdüm gelistireyim diye baya kafam dağıldı ağrıyı sızıyı unuttum

Asilamasi yeni olan kızçeler hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız 😍

Ne de güzel bir cümle 😍 ben biraz kendimi iyi hissedince dışarı çıktım çok iyi geldi biraz da araba sürdüm gelistireyim diye baya kafam dağıldı ağrıyı sızıyı unuttum

Asilamasi yeni olan kızçeler hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız 😍
bnde parka gittim 😆

Oh mis geçen hafta bugün asilamam olmuştu o gün bugündür çıkmamışım ya kız ben dışarı 😵
yoo valla bn 3 gundur cikiyom aksamlari yuruyus yapip geliyomda kiiiiz bn kendimi tutamadim doktorumun yasakladigu seylerden yediiim yaaa bisey olmax demi bi kereden

cips cikolata falan yaaa kiz cok cnm istedi yaaa bayadir yemiyodum birde abur cubur cok yiyom bn normalde iyi bisey degil ama iste yiyom napim siz yemiyonuzmu sanki😉
Ben çok severim ya daha kendimi tutmuş halim bu asilamadan sonra da yedim ama az yedim her bi çikolata hakkım vardı mesela 😅 hele asilamadan sonra benim canım bir çikolata istedi anlatamam

Ben çok severim ya daha kendimi tutmuş halim bu asilamadan sonra da yedim ama az yedim her bi çikolata hakkım vardı mesela 😅 hele asilamadan sonra benim canım bir çikolata istedi anlatamam
sus sus konuyu degistirelim bizi linc ederler yoksa 😉😉😆

Ben de bi kere nohut cips yedim 😂 biraz da beyaz çikolata ama arada dondurma alıp yiyorum ya ben magnumun 😂
Diğer türlü meyve kuruyemiş anana avakado muz kara erik yaban mersini süt yoğurt tükettiyorum aralarda

Ben de bi kere nohut cips yedim 😂 biraz da beyaz çikolata ama arada dondurma alıp yiyorum ya ben magnumun 😂
Diğer türlü meyve kuruyemiş anana avakado muz kara erik yaban mersini süt yoğurt tükettiyorum aralarda
iyi bari yanliz degilmisim 😆😆kiiz dondurmadami yiyon seeen buda bnden manyak ciktii bn o kadarina yanaşmiyom kiz yoksa cok severin dondurmayi birde limonlu ayyyy sus sus şu sonucum bir pozitif olsun sizede alicam dondurma dermisim😆😆😆

X