Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

beni 15 dakka dinlendirdiler

Asilamanin canım

Ohh miiss

Aşılama sırasında da yumurtayla işimiz yok dedi doğru yere bırakmak için aradığını soyledi
ne bilim hemsireler diyodu kacirdiniz hocam dedi oda geri giderek gormemisim diyodu bn izliyodum film izler gibi

kizlar bisey sorcam Asys arkasimiz bi konuya degindi asilama yaparken benim doktorum her seferinde bisey ariyor gibi yumurtayi ariyo sizin doktor direk itiyomu napiyo
Ya benimki geldi zaten hazırladılar benı doktor gelmeden direk geldi oturdu doktor. Bişey yerlestırdı vajinayı açmak için.o acıttı canımı. Sonra nasılsın ağrın varmı diye sordu iyiym dedim kasma hiç kendini dedi. Benım gözüm kapalıydı ve ellerim birbirine kenetlenmiş dua edıyordum sadece sonra o tel gibi şeyi hissettim yumurtam soldaydı sola doğru ince sızı hissettim sonra bitti zaten 5,6 dk felan sürdü. Eşimle konuşurken de çok iyi yere bıraktık şans %15normalde aşılamada ama sizin %25 Şuan dedi kapattı bilmiyorum artık

sen zaten hamilesin gogsu agriyan degilmisin bacim sen

Ayyy süpeeer umutlandimmm

Ya ne güzel bende bence direk bıraktı sol sağ dikkat etmemiştir göremez ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…