Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

bndr niye ariyolar biseyler yaa yanindaki hemsire dedi hatta gectiniz hocam diye ods dogru gormemisim falan diye konusuyolar aralarindaa
Bende bişey yerleştirdi ilk önce sonra çubukla gönderdi spermi ama yerleştirirken biraz uğraştı hatta kasmışım kendimi kasma dedi

Evet çok sayıda yumurtam var ve tembeller ilaçla büyüyor nasıl düzeldi bişey yaptın mı canım
Ben 10 yıl pcostan çektim şuan çocuk olmama sebebi bile olabilir yanlış tedaviye maruz kaldım 16 yaşında bi doktor menopoza girecek kadınlara verilebilecek bir doğum kontrol hapı yazmış bana 6 ay kullan dedi kullandım hiç aksatmadan sonra tesadüfen İstanbul'da bir doktora göründüm. Doktor cinnet getirdi sana bu ilacı kim yazdı diye ve şey dedi belki senin çocuğun olmaz dedi bu ilaç hiç sana uygun değil felan dedi. Sonrasında da güya doğurganlığa gebeliğe engel olmayan doğum kontrol hapları verdiler bilinçli değildim içtim. Evlendikten sonra kökten kestim ilaçları doğal yaşama yöneldim. Bitkisel kürler felan yaptım. Ama pcosa iyi gelenlerden birisi hayıt tentürü ama ehil bir yerden almak önemli Instagram da @artizanmutfak diye bir hesap var oradan alıp kullandım faydasını gördüm şükür ama direk ondandır diyemem. Beslenmeye dikkat etmekte etken oluyor

kizlar bisey sorcam Asys arkasimiz bi konuya degindi asilama yaparken benim doktorum her seferinde bisey ariyor gibi yumurtayi ariyo sizin doktor direk itiyomu napiyo

kizlar bisey sorcam Asys arkasimiz bi konuya degindi asilama yaparken benim doktorum her seferinde bisey ariyor gibi yumurtayi ariyo sizin doktor direk itiyomu napiyo
Vallla benim panik atağım var zaten hiç bakmıyorum gözüm kapalı yatıyorum ama doktorum aşama aşama söylüyor işte önce açmak için bişey yerleştiriyorum sonra içeriyi temizliyorum biraz şimdi çok hafif sancı hissedersin şuan gönderiyorum kendini kasma güzel şeyler düşün deniz kenarında olduğunu hayal et evet bitmek üzere çok iyisin başarıyorsun (bunlar hep motive için ortalığı birbirine katmayayım diye) yani hatırladıklarım bunlar en son 50 dakika dinlen burada dedi hiç kaldırmadılar sonra herşey çok iyi ilerledi çok başarılı oldu felan dedi

Aşılamanın mı 13. Günü iğnenin mi?
Asilamanin canım
cidden kiz eltim hazirliyo ya isi bitmedi sanirim
Ohh miiss
Aşılama sırasında da yumurtayla işimiz yok dedi doğru yere bırakmak için aradığını soyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…