Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Yok canım bana bir aşılama yaptı başka da bi şey vermedi yapmadı 15 gün sonra gel dedi
pardon cnm bn sen sandim progestan genelde asilama sonrasi kullanilan bir ilac ya fitil olarak yada tablet olarak kullaniliyo sana niye vermedi bilemedim vardir doktorunuzun bildigi

o neymis oyle ismi falan bi degisik
Reçeteli değil canım özel bi takviye doktor önerdi aldım iyi ki almışım biraz pahalı ama içeriği çok güzel vitamin takviyelerimi de sağlıyorum
bn test yapmaktan yana degiljm cnm yaa yapmiycam kesin bir belirti olmadikca yapmam yani uzuluyorum sonra
Iste kankam ya ben yaptım da noldu sankim başıma ağrılar girdi gerim gerim gerildim anam

Demek ki neymişşş erken test yapmıyoruzzz. Moral ister istemez bozuluyor

Ne çıktı sonuç canım

Kız ovitrelleden dolayı kesin net çift çizgi olur diyorduk ama erken geçmiş etkisi araştırdım biraz 7. Gunde silik gören var

T çizgisi çok silik çıktı canım ovitrelle etkisi 7. Gunde gitti yani
Aynen baya çabuk geçmiş benim bugün iğneden sonra 9. Günüm benim de çok silik çıktı atmıştım size sabah

cnm genelde sebepsiz interfelite olup asilama deneyenlerde yani ornek biz şans biraz dusuk oluyo ama sizin sorununuz baska sizde tutma orani nedir bilemem ne zmn basliyosunuz asilamaya
Bu ay için düşünüyorız bakalım durumlar olum ilerler ise inşallah

Sehir hastanesinde test verdiğimizde yıkamalı sonus yazıyor tpmss diye geciyor galiba yanlıs hatırlamıyorsam doktorda sıkıntı yok demişti ama üroloji takiide 3 yıldır bekliyorum olmadı aşılamayıda denek istiyorum

Ben özele gidiyorum canım ya belki de özelde rapor imkanı olmuyor ne kadar doz kullandın iğneyi
Kızlar günaydın takip ediyordum ama maalesef dün bildirimler düşmemiş şimdi hepsini toplu okudum cevap vereyim bazılarına. Özelde rapor olmuyor bizim burada ama belki sigorta yada çalıştığın yer ile hastane anlaşmalı olunca indirim oluyor.
Ya kızlar siz baya uyguna olmuşsunuz ben Adana'da 6500 aşılmaya, 2000 TL ilaçlara verdim
Canım ben klinikte yaptırdım 12.500 TL sadece aşılama 3750 TL ganol f 900 TL çatlatma iğnesi için ödeme yaptım hapları takviyeleri söylemiyorum bile
Evet bende de sebepsiz infertilite var bekarken pcos vardı ama doktorum şuan olmadığını söylüyor. Yani bir sebep yok yumurta kendi kendine oluşuyor büyüyor çatlıyor ama olmuyor ya ayrıca yemekle içmekle, kiloyla alakalı olduğuna artık asla inanmıyorum benim kilom gayet idealdi olmadı bi ara kilo almıştım o ara ilk ve son gebelik oldu (düşükle sonuçlandı) sonra yine kilo verdim olmadı 90 hatta 130 kilo akrabalarım çatır çatır doğurdu tamamen Allah'ın takdiri diyorum
Ayy bende saymayı yanlış yaptım sanıyordum baktım sende benim gibi saymışsın biz seninle aynı gündeyiz bende 8 Ağustos Perşembe aşılama oldum test günümü doktorum 20 Ağustos belirledi ama
Bende bu ay 2.aşılamamı yaptıracağım inşallah kızlar siz ilaçları kullanırken korkuyor musunuz yan etkilerinden vs
Ve evet en çok korktuğum olay ve konu hatta ganol f kullandığım 2. Gün belimde çok şiddetli bir ağrı oldu o gün 2 serum yedim o kadar kötüydü ben direk o iğneye bağladım doktorum asla onunla alakalı değil dese de beni ikna edemedi. İçeriği hiç de masum değil çünkü. Sonra ailem doktorum ve eşim bana ilaçların içeriğini okumayı yasakladı ama ben eşim için katlanıyorum gerçekten yoksa o ilaçların birisini bile vücuduma sokmam ama eşim gerçekten baba olmayı hak ediyor onun için çok istiyorum hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…