Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Arkadaşlar merhaba bende bugün aşılama oldum ilk kez biraz gerginim acaba nasıl olur diye korkuyorum. Sebepsiz infertilite var bende eşimde sorun yok bir kere 3 yıl önce düşük yapmıştım o gebelikte çatlatma iğnesi ile olmuştu. Şimdi ilk kez aşılama oldum dikkat etmem gereken bir şeyler var mı acaba
1 yıllık evlıyım bende dun gonal-f iğnesine başladım sonrasında aşılama olacak inşallah sonuç alırız

5.gunden gunaydinlaaar bgn ara ara goguste sizlama hissediyom gogus agrim basliycak sanirim ama bu belirti benim ayriyeten adet belirtimde
Yaa bende gebelik oluştuğu zaman ilk kez meme ağrısı olmuştu ve normalde hiç olmaz zaten şuan da yok 🤷 yani belirti peşinde koşmaktan canımız çıktı 🤣🤣

Farkettim 🥲😅 evet ya su önemli diye okudum bende dikkat ediyorum normalde pek içemiyorum ama zorla 2 litre içmeye çalışıyorum. Amin inşaallah canım benim hayr olsun inşaallah 🤲🏻🥲🥰
Amin inşallah canım 🥰
20 Ağustos kan ver dedi ama cuma günü test yapacağım bir kere 🥲 yada yapmasam mı bilemiyorum hiç belirti olmayınca umudum da olmuyor 😏
Valla o konuda bi sey diyemiyorum canım anca kendime 🤣 cuma cumartesi pazar pazartesi salı yapcam çarşamba da doktora gitcem ben aslında perşembe çağırdı da arayıp çarşamba oluyorsa çarşamba geleyim dedim eşim çalışıyor diye
1 yıllık evlıyım bende dun gonal-f iğnesine başladım sonrasında aşılama olacak inşallah sonuç alırız
İnşallah canım 🥰

Amin inşallah canım 🥰

Valla o konuda bi sey diyemiyorum canım anca kendime 🤣 cuma cumartesi pazar pazartesi salı yapcam çarşamba da doktora gitcem ben aslında perşembe çağırdı da arayıp çarşamba oluyorsa çarşamba geleyim dedim eşim çalışıyor diye

İnşallah canım 🥰
Çarşamba olur bence çünkü benim ki salı dedi

Kızlar bence bu belirtiye bakmıyor herkesin vücudu farklı hiiic bunları düşünüp kendinizi strese sokmayın karninizla konuşun vallla bak varmış yokmuş diye değil de mutlu olmaya bakın azıcık hayati tiiiye alın kız yoksa valla kafayı yeriz anam

Ayyy kankiiimm 🤣🤣 kız benim aklıma dün test yapmayı eşim soktu dedimki 5 tane test al cuma baslicam yapmaya dedim o da o zaman 6 alayım bugün de yap da şu iğnenin pozitifini görek bi pozitif test görsün gözümüz 2 buçuk yıldır görmüyoz dedi 🤣🤣 5 test alan adam 6yı da alır diyo bi de e tamam o zaman dedim testlere de 300 lira vermiş diyo ki ulan almayalı da çok olmadi ne çok artmış bunlar diyo 🤣 ayy dün çok fena bi gündü
Kızlar bu arada ben testleri internetten alıyorum indirime denk getirip yada indirimsiz hali bile eczaneden ucuza denk geliyor 12li felan alıyorum tavsiye ederim erken gebelik testleri baya uygun eczaneye göre

Aynen çarşamba kan testine gitcem canım hadi inşallah salı sen pozitif çarşamba ben pozitif yok mu arttıran kızlar
Yani öyle bişey olsa bilmiyorum noluuuurrr😍🥰🥰 ben ilk gebelikte kanda 100 çıktı hâlâ inanmıyorum diyorum iğne etkisi 🤣🤣 doktorum dedi sen bu iğneyi ne sanıyorsun😅 ya galiba boşluğa düşmemek için psikolojik olarak öyle yapıyorum

Ağzına biber sürelim kanki
surelim cidden yanlis dusunuyo arkadas baksana sen olacagina inanmazsan olurmu hic kiz benim arkadasim iste bidahs var oda asilama yapti 30 yasinda 6 yillik evli ilk asilamada hamile kaldi basindan beri o kadar umitliydiki hatta sordum denize gidelim falan diye yoook dedi benim bebegim olcak denizde düser falan dedi yemin ederim daha igneye hic baslamamisti

Yani öyle bişey olsa bilmiyorum noluuuurrr😍🥰🥰 ben ilk gebelikte kanda 100 çıktı hâlâ inanmıyorum diyorum iğne etkisi 🤣🤣 doktorum dedi sen bu iğneyi ne sanıyorsun😅 ya galiba boşluğa düşmemek için psikolojik olarak öyle yapıyorum
Olabilir canım çok iyi anlıyorum olumlu düşünüp olumsuz görürsem yıkılırım kafasındasın ben de başta öyleydim kendimi tutuyordum sonunda yikilirsam diye ama kendimi kasmısım simdi de baya umutlandım bakalım sonu Allah kerim 😅😅😅

X