Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Insallah 🤲 guzel sonuclar aliriz.Böyle işte çok birsey anlamadım doktorda elime verdi devlet hastanesi yorum yapmadı ama normalde eşimde sperm sorunu yok
21 milyon hareketlilik gayeet iyi 5 milyon üstü istiyolar zatennn hadi hayırlısı inşallah haber et mutlakaa

Insallah 🤲 guzel sonuclar aliriz.Böyle işte çok birsey anlamadım doktorda elime verdi devlet hastanesi yorum yapmadı ama normalde eşimde sperm sorunu yok
Evet bu değerler çok çok iyi inşallah olumlu olur 🤲🏻 bizim değerleri gördükten sonra çok iyi

hanimlar etiketledigim 2hanımın da gebe oldugunu okumuştum acaba aşilamanin 7 gununde test yapmis miydinjz

İnşallah hayırlısıyla kavuşursun canım bebeğine ☺️🙏🏼
Bende ilk asilamamda klomen kullandım maalesef o ay tutmadı. İkinci asilamamda gonal-f 450 kullandim göbekten. O ay çok şükür tuttu. Ümidini hiç kaybetme Allah'ın izniyle kucağımıza alicaz miniklerimizi
Çoook teşekkür ederim canım inşallah kavuşuruz hep birlikte bebiklere🥰❤️ klomen yan etki yaptı bana ona rağmen yumurtalarım iyi büyümüş o dediğin iğne tek seferlik mi acaba? Ben de doktoruma bir sorayım bu sefer tutmazsa klomen vermesin bari🥹🥹🥹maşallah tebrik ederim bu arada🧿❤️ darısı başımıza diyelim🧿🧿😁

Hanımlar bugün aşılamadan sonra 2. Günüm halsizlik dışında bi de progesteron fitilin akıntısı dışında birşey yok normal mi?

Aşılamamın 12.günü bugün test yaptım tek çizgi çıktı erken mi test yaptım acaba
Geçen ay aşılama olmadan denemiştim 12. Günü test yaptığımda tek çıktı 3 gün sonra regl oldum ama burda 12 de tek çıkıp da 2 3 gün sonra çift olanlar var bence bekle biraz daha hemen umutsuzluğa kapılma inşallah bebeğin seninledir 🤲🏻

Geçen ay aşılama olmadan denemiştim 12. Günü test yaptığımda tek çıktı 3 gün sonra regl oldum ama burda 12 de tek çıkıp da 2 3 gün sonra çift olanlar var bence bekle biraz daha hemen umutsuzluğa kapılma inşallah bebeğin seninledir 🤲🏻
Amin inşallah 🤲🏼 adetime daha 6 gün var dayanamadım yaptım test bekleyim bakalım. Allah hepimizin gönlüne göre versin

X