Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Merhaba arkadaşlar ben de bu ay aşılama oluyorum ama bize haplı aşılama yapıyorlar o tutmazsa iğneli aşılamaya geçeceklermiş böyle olan var mı? Klomen verdi bana da ama bulantı yaptı çok kullanamadım 2 tane yumurtam varmış bugün çatlatma iğnesi olucam 1 gün sonra ilişki ama her gün ilişki dedi doktor. 10 gün sonra da gebelik testi için kontrole gidicem inşallah hayırlısıyla gelir bebişlerimiz💗💗

Merhaba kızlar şimdi aşılamamı oldum eve geldim progesteron fitil verdi nasıl kullanacağımı söylemedi sadece eczaneci sabah akşam tok demiş siz bunu kullanırken nasıl kullandınız
ben fitil seklinde gunde 3 kez kullandim cnm doktorun soyluyo aslinda bunu saglik ocagindakiler degil sen bnce doktoruna sor kimisi kapsül olarak kimside fitil olarsk kullaniyo doktorunuz ne derse o yani

Merhaba kızlar şimdi aşılamamı oldum eve geldim progesteron fitil verdi nasıl kullanacağımı söylemedi sadece eczaneci sabah akşam tok demiş siz bunu kullanırken nasıl kullandınız
pardon eczanedekiler soylemez diycektim saglik ocagida nerden cikti

ben fitil seklinde gunde 3 kez kullandim cnm doktorun soyluyo aslinda bunu saglik ocagindakiler degil sen bnce doktoruna sor kimisi kapsül olarak kimside fitil olarsk kullaniyo doktorunuz ne derse o yani
Evet canım sordum günde 1 tane fitil şeklinde dedi dün kendim yapmaya caliştim yapamayinca eşime yaptırdım öyle şeyler becerikli değilim maalesef bugün bı daha kendim deneyeceğim ay siz nasıl kullandınız tek başınıza 😂😂

Dün aşılama yapıldı bugün hiç birşey yok hiç belirti yani sizlerin de mı öyle oldu

Kızlar merhaba ben de geçen ay aşılama oldum tutmadı. Dün 2. Aşılamayi oldum. 2. Aşılamasi tutan var mı?

Bugün kan testimi verdim 560 çıktı çok şükür hamileymisim 🙏🏼 Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Çok sevindim canım rabbim sağlıcakla kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah hadi gözün aydın maşallah 🥰 bizlere de dua et🤍

IMG_20240903_220918.jpg

Kizlar selam bugün aşılama 6.gun iğnenin 7.gunu çok silik çıktı iğne etkisi büyük ihtimalle sizde gün gün mü test yapayım yoksa 10.gunu mu bekleyeyim

Kizlar selam bugün aşılama 6.gun iğnenin 7.gunu çok silik çıktı iğne etkisi büyük ihtimalle sizde gün gün mü test yapayım yoksa 10.gunu mu bekleyeyim
Bence bekle canım ya çünkü erken olduğu için negatif çıkacak oda morelini bozacak

X