Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Hanımlar aşılamadan 18 gün sonra regl oldum ancak normal döngüm beş gün olmasına rağmen çok az ve iki gün sürdü. İlaçların etkisi olabilir mi?

Aynen benim eşimin yıkama sonrası %85 oldu ileri hızı
Ay maşallah.. Allahım hayırlı evlatlar versin isteyen herkese bir haftadır bel ağrım var sırt ağrısıyla beraber. İki gündür de idrar yaparken yanma acıma gibi idrar yolu enfeksiyonu geçirdim bir kere geçen yıl onun gibi ama daha hafifi diyorum ki Hamile miyim acaba sonrada saçmalama diyorum öyle bir belirti olmaz dimi kızlar

kizlar oncelikle hepinizden Allah razi olsu saolun dusundunuz heo sordunuz ama sonuca gerek kalmadi artik benim lekenlenmem basladi 😢cok ama cok uzgunum sonucumda zaten halâ cikmadi ciksada onemli degil artik 😢😓

kizlar oncelikle hepinizden Allah razi olsu saolun dusundunuz heo sordunuz ama sonuca gerek kalmadi artik benim lekenlenmem basladi 😢cok ama cok uzgunum sonucumda zaten halâ cikmadi ciksada onemli degil artik 😢😓
Yaaa 😔😔 nasip güzelim hakkımızda hayırlısı olsun biliyoruz vakti zamanı var ama yine de üzülüyor insan

Hayırlısı olsun benim de dünden beri hafif lekelenme var merak bile etmiyorum artık sonucumu

Adet mi oldun sancın var mı bilirsin kendini adet mi

X