Bu aldatmak mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin hiç şahsi fotoğrafınızı erkek arkadaşlarınız beğenmiyor mu? Hikaye için diyorum.
Hayır. Beğenenlerin niyeti az çok belli çünkü. Yani kendim dışında bir şeyi beğendiyse tabiki sorun yok. Ama sadece beni beğenipte bunu arkadaşça yapanı görmedim. Zaten çevrelerimiz az buçuk muhafazakar sayılır

Bu amaçla mı kullanılıyor ya öyle saçma şey mi olur? Ben bütün arkadaşlarımın beğeniyorum neredeyse kadın arkadaşlar da var, işyerinden erkek arkadaşlar da var yaşça büyük de var küçük de var. Saçma bence ne aldatması

Tamam sizin sevgiliniz öylesine bir kız arkadaşının hikayesinde kendini paylaştığı bir fotoğrafı beğendiğinde siz sorun yapmazsınız
sorun yapmam çünkü yetişkin ve kendine güvenen bir kadınım
aldatılmaktan bu kadar korkmaya gerek yok, en kötü ihtimal sahiden aldatırsa vurursun kıçına tekmeyi gider
sosyal medyadaki en ufak hareketlere bile bin tane anlam yükleyen kadınlar genelde herkes bana aşık sendromuna yakalanmış paranoyak kişiler oluyor

ki ben zamanında aldatılmış da bi kadınım, umarım hiç başına gelmez ama o öyle sosyal medyadaki ıttırık zıttırık hikaye beğenmeleriyle olmuyor
beni aldattığı kişiyle takipleşmiyordu bile mesela

kaç yaşındasın bilmiyorum ama insan belli bi yaştan sonra böyle her hareketinin didiklenip anlam yüklenmesinden rahatsız oluyor
biriyle konuşuyorum son zamanlarda, geçenlerde bişeyi fazla kurcaladı
anında haddini bildirdim, dedim hayırdır sen hep böyle didikleyecek misin ? didikleyecek seviyede güvensizsen kapı orada, benim paranoyaklara ayıracak zamanım yok dedim
anında geri vites yaptı şimdi çeki düzen verdi kendine
bak sen de gelmişsin burada bi geri vites moduna girmişsin, haksızlık mı yaptım, özledim deyip duruyorsun
özgüvenli ol biraz. aldatanın kendi karaktersizliğidir ama her şeye de boş beleş anlam yüklenmez
çoluk çocukla ortada kalmadıysa aldatıldı diye kimsenin dünyası başına yıkılmıyor yani, bu kadar korkman normal gelmedi
geçen burada kocam iş yerinde molada bi kızla yağmur var diye aynı tentenin altında sigara içmiş diye kahrolan bi kadın vardı bana onu hatırlattın kusura bakma .

Hikayeye attıklarını mı beğeniyorsunuz? Bir de samimi olduğunuz için olabilir benimkinin çok da samimi olmadığı kişiler olduğu için kafama takıldı

Hikayeye attıklarını mı beğeniyorsunuz? Bir de samimi olduğunuz için olabilir benimkinin çok da samimi olmadığı kişiler olduğu için kafama takıldı
Evet tek de olabiliyor ya da eşlerle sevgilileriyle falan da olabiliyor, ya da bambaşka tarzda hikayeler. Samimi değil de genel arkadaş işte. İşyeri, eski okul gibi

Kaç yasinizdasiniz..Bundan 10-15 yıl onceki kafam olsa aldatma derdim ama şu an iş ortamını arkadaşlığı vs daha iyi anladığım için aldatma demiyorum..Çok yakın iş arkadasiysa vs aldatma olmaz fazla tanımadığı biriyse gereksiz

Ya tanıdığı biri ama samimi değiller, aynı iş yeri ama alanları da bir değil evet gereksiz ama güvenimi kırdı ona karşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…