Bu aldatmak mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgiliniz siz yeni başladığınız sırada ( 1-2 ay) takipleştiği kız arkadaşlarının hikayesini beğense tepkiniz ne olurdu? Siz bunu daha sonra öğreniyorsunuz ama. Beğendiği kişilerde öyle samimiyeti yok. Aralarında yaş farkı var. Bunu önemser miydiniz? Nasıl yorumlanmalı? Bu aldatmak mı sayılır
Allah aşkına biraz büyüyün, kendinize güvenin, dik durun. Kocam, sevgilim yanımda başkasına baktı, gördüm ağzının suyu aktı bu aldatmak sayılır mı? Yanınızda karakterli insanlar bulundurun. Adam kataktersizse sen kapıyı kapatırsın o bacadan yapar yapacağını. Ve ömrünüz bu saçmalığı çözmeye çalışmakla geçer. Acaba beni hiç mi sevmedi.

Beğeni atmak, elimin altında ol bu kızla sevgili olmazsam sana yürüyeceğim anlamına gelir, bir iki beğeni değil her stroy’e atılan

Samimi değillerse niye beğeniyor? Sevgilin biraz şey olabilir mi, şey işte söylersem banlanırım. Karakteri gevşek anladın sen n

Ya bende öyle düşünüyorum ayrıldım zaten ama yine de sormak istedim bu konuda çok daha farklı düşünceler de var çünkü. O kişiye söylediğimde bu amaçla yapmadığını söylemişti. Ve instada bu amaçla kullanıldığını bilmiyormuş

Bende sorun ettim zaten ayrıldım ama haksızlık mı ediyorum acaba diye düşündüm
küçük derken? 5 yaş mı küçük erkek 26 kız 21 mi? erkek 40 kız 30 mu? yaş bence yetişkinlerde sadece bi sayı. kadın da erkek de kendinden büyük küçük herkesle sevgili olabilir. abartı boyutlarda yaş farkı yoksa ve iki taraf da reşitse.

Ya bende öyle düşünüyorum ayrıldım zaten ama yine de sormak istedim bu konuda çok daha farklı düşünceler de var çünkü. O kişiye söylediğimde bu amaçla yapmadığını söylemişti. Ve instada bu amaçla kullanıldığını bilmiyormuş
Yok ya Allah'ın işine bak. Sen de yedin

Arkadaşının kardeşi mi ? kuzeni mi ? uzaktan akrabası mı neyi ? Bunların hiçbiri değilse ve kiz reşitse iş atıyor işte. Kız reşit değilse asıl sorun o bence bu durumda sadsece sapık ve yalancı o durumda pedofil.
Kız reşit ve ne kardeş ne başka bişey. Ona söylediğimde bu amaçla kullanıldığını bilmiyordum dedi. Bende inanmadım ama yine de acaba dedim

Ya hadi ordan bilmiyormuş bir yerimle güldüm buna :KK70:

aldatılmayı kabul eden insanlar var, sevgilin kızlara iş atmış bu kesin ama burda sen bunu kabul ediyorsan devam etmiyorsan iyi yapmışsın
Neden erkeklere beğeni atmamış madem bilmiyormuş

Yahu ne alaka samimi olmayan bir kızın fotoğrafını beğenmek?
Bakın normal gönderi olsa sesimi çıkarmazdım ama hikayeyi beğenmiş. Hikaye beğenmek bir yerde sinyal çakmak gibi bişey
sinyal çakıyor diyebilmem için seri beğenmesi lazım, çok çok kısa zaman içinde arka arkaya 10 hikayeyi falan
ay ruhumu daraltıyor böyle şeyler benim. adamları kafese mi atmak istiyorsunuz ilişki mi yaşıyorsunuz belli değil

Allah aşkına biraz büyüyün, kendinize güvenin, dik durun. Kocam, sevgilim yanımda başkasına baktı, gördüm ağzının suyu aktı bu aldatmak sayılır mı? Yanınızda karakterli insanlar bulundurun. Adam kataktersizse sen kapıyı kapatırsın o bacadan yapar yapacağını. Ve ömrünüz bu saçmalığı çözmeye çalışmakla geçer. Acaba beni hiç mi sevmedi.

Siz kendinizde misiniz? Bu atarınızın sebebi nedir? Yanımızdakini ölçüp tartmak için böyle ufak ayrıntılar bize yol gösterebiliyor ve bende bu konuda fikir alıyorum.
Bi fikriniz varsa buyrun yoksa gereksiz yükselmeler yapmayın

sinyal çakıyor diyebilmem için seri beğenmesi lazım, çok çok kısa zaman içinde arka arkaya 10 hikayeyi falan
ay ruhumu daraltıyor böyle şeyler benim. adamları kafese mi atmak istiyorsunuz ilişki mi yaşıyorsunuz belli değil

Tamam sizin sevgiliniz öylesine bir kız arkadaşının hikayesinde kendini paylaştığı bir fotoğrafı beğendiğinde siz sorun yapmazsınız

Sevgiliniz siz yeni başladığınız sırada ( 1-2 ay) takipleştiği kız arkadaşlarının hikayesini beğense tepkiniz ne olurdu? Siz bunu daha sonra öğreniyorsunuz ama. Beğendiği kişilerde öyle samimiyeti yok. Aralarında yaş farkı var. Bunu önemser miydiniz? Nasıl yorumlanmalı? Bu aldatmak mı sayılır
Bence bir erkek eğer seni aldatmak isterse zaten aldatır bir arkadaşının fotoğrafını beğendiği için o kişiye seni beğeniyorum demek istemiş olmuyor ki yani fotoğrafını paylaşmış arkadaşının fotoğrafını beğenmiş gibi de düşünebilirsiniz çok eskiden yani lise zamanında ben de sizin bu düşündüğünüz gibi ayrıma girmiştim şimdiki eşimi çok üzülmüştüm ama inanın gerçekten gerek yok gerek olmadığını zaman geçtikçe aranızdaki sadakat ve bağı ilerledikçe tabi daha iyi anlıyorsunuz yaşın verdiği bir kıskançlık mutlaka oluyor kesinlikle sizi yargılamıyorum böyle düşünmeniz de yanlış bulmuyorum sizce bu doğrudur siz bunu doğru buluyorsunuzdur olabilir ama inanın kendi tecrübelerimden yola çıkarak söyledigim kadarıyla bir fotoğraf beğenmekten bişey olmaz bunlara takıp aranızı boşuna bozmayın.

Bence bir erkek eğer seni aldatmak isterse zaten aldatır bir arkadaşının fotoğrafını beğendiği için o kişiye seni beğeniyorum demek istemiş olmuyor ki yani fotoğrafını paylaşmış arkadaşının fotoğrafını beğenmiş gibi de düşünebilirsiniz çok eskiden yani lise zamanında ben de sizin bu düşündüğünüz gibi ayrıma girmiştim şimdiki eşimi çok üzülmüştüm ama inanın gerçekten gerek yok gerek olmadığını zaman geçtikçe aranızdaki sadakat ve bağı ilerledikçe tabi daha iyi anlıyorsunuz yaşın verdiği bir kıskançlık mutlaka oluyor kesinlikle sizi yargılamıyorum böyle düşünmeniz de yanlış bulmuyorum sizce bu doğrudur siz bunu doğru buluyorsunuzdur olabilir ama inanın kendi tecrübelerimden yola çıkarak söyledigim kadarıyla bir fotoğraf beğenmekten bişey olmaz bunlara takıp aranızı boşuna bozmayın.

Anladım sizi. Bende gönderiyi beğense sorun etmezdim. Ama hikaye beğendiği için güvenim sarsıldı. Çünkü fotoğraf beğenisini sadece karşıdaki kişi görüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X